Tickets for train №106Ш Одеса-Головна - Київ-Пасажирський - PROIZD.UA

Train № 106Ш

Train information Одеса-Головна — Київ-Пасажирський

From?
To?
Select date

Train schedule № 106Ш Одеса-Головна — Київ-Пасажирський

StationArrivalStayDepartureDistance
Одеса-Головна 21:22
Роздільна 1 22:28
2
min
22:30 73 km
Подільськ 00:08
2
min
00:10 188 km
Кодима 01:02
2
min
01:04 243 km
Рудниця 01:25
2
min
01:27 268 km
Крижопіль 01:41
2
min
01:43 284 km
Вапнярка 01:59
2
min
02:01 306 km
Жмеринка 03:02
2
min
03:04 387 km
Вінниця 03:42
2
min
03:44 434 km
Козятин-1 04:39
2
min
04:41 498 km
Київ-Пасажирський 06:44 655 km

Details of train 106Ш

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Одеса-Головна - Київ-Пасажирський

The train № 106Ш departs from the primary station Одеса-Головна at 21:22:00 and arrives to the end station Київ-Пасажирський at 06:44:00. The total time of the train journey is 9:22, for which he overcomes distance of 655 kilometers. The route runs through 11 stations.
Анна
Все пройшло чудово, спальне місце комфортне, санвузол чистий, персонал ввічливий та позитивний.
Лилия Рябчинская
Дуже комфортно в вагоні, поїздка пройшла чудово)
Алла
Доброго дня! Їхала із сином з Одеси до Києва, пообіцяла сину показати українські потяги, до цього рухалися виключно на авто. По-перше, великі слова вдячності провідниці Олені, вона людина на своєму місці, фахівець і прекрасна людина. Дякую! Загалом дитина у віці 6 років зауважила, що чисто в купе та туалеті, не волога постіль... Зміни почалися. Не зупиняйтеся!!!
Олександр
Сподобалось
Тетяна
Ехала на днях, 21.01, все как всегда, ничего нового...но...сделайте так, чтобы можно было воспользоваться утюжком, сколько езжу, все никак до электричества улучшенного не дойдут...не тянет...иногда, это реально очень важно для комфорта...все остальное ок: в вагоне чисто, санузел чистый, одеяла теплые есть и наконец постельное не влажное, а сухое с пакета)) удивило, что проводник была без сканера, а записывала билеты в тетрадь.
София Борисенко
Хочу залишити відгук про потяг 106Ш сполучення Одеса- Київ. Чудовий та чистий потяг, приємний та ввічливий персонал. Змогла навіть зарядити телефон в самому потязі, тож все супер зручно! Дякую за поїздку )
Гліб
Все було чудов
Дмитро Д
Крутий потяг, класний персонал! Моя подорож до Києва 23 листопада (у 6 му вагоні) була комфортною і приємною. Чисто, тепло, сучасний прибраний санвузол. Провідник Оксана привітна та ввічлива. Все сподобалось
Алла Димирова
Моя подорож до Київа і в зворотньому напрямку цим потягом 15-16 листопада (у 5-му вагоні) була комфортною і приємною. Чисто, тепло, сучасний прибраний санвузол. Провідник Олена привітна та ввічлива. Все сподобалось.
Юрій
Поїздка пройшла гарно. В поїзді було - чисто та прибрано. Провідник - вічлива та чемна людина, бажаю їй всього гарного.
Ольга
Все було супер , нові вагони , поряд і чистота ! Дякую за комфорт . Бажаю щоб вся Укрзалізниця мала такі потяги
Ольга
Ехали 19.06.2023 в 16 вагоне, все было отлично! Везде чистота, чистое постельное белье, туалет просто супер! Но самое приятное - это вежливые и замечательные проводницы, спасибо!
Катерина
Дякую. Все було як слід
Артурио Марценкевич
Ехал на этом поезде в вагоне номер 14, остался очень доволен, порядок, чистота и качество обслуживания заслуживают очень хорошей оценки
Роман
Круто!
Анастасія
Давно не їздила на такому чистому потязі)) білизна пахне чистотою, санвузол в ідеальному порядку. І саме головне, дуже привітливі провідники☺️
Igor Byelik
Все добре. Тільки полка вузенька)
Діна
Дякую, все було гарно. Вагон та санвузол сяє чистотою, білизна суха, чиста, випрасувана . Тепло, комфортне і приємне. Ввічливі проводниці, добра кава.
Тетяна
Вагон чистий, акуратний, теплий, туалет сучасний. Провідник чемний, навіть попередив, щоб одягалися, бо холодно надворі
Vova Maz
Фсе норм
Анна
Потяг чистий, теплий. Все сподобалося.
Владислав
Вагон чистый.Проводник все у всех проверил.Жарко,вытяжка включилась в 5-30 утра на 40 мин.На второй полке купе температура 35 гр.дышать невозможно,три раза за ночь выходил дышать в коридор.В первом купе мальчик всю дорогу сильно кашлял,благо проводник переселил женщину с дочкой в другое купе,у детей пцр тест не требует,а если ребенок болен.Вобщем риски по здоровью есть.Вобщем все меняется,а чел.фактор остается.Лучше летать самолетом,там надоедливые стюардессы просят маски одевать.
Павел
Черноморец.Одесса Киев.Проводник не разбудил.Его видимо самого надо было будить.Только для начала найти.На месте его не оказалось.Дверь открыть некому.Пришлось нам бежать с сумками в соседнии вагон чтоб выйти.Вагон хороший.Холодно было только первый час.Чисто.
Анна
Вагон аккуратный, постели чистые и сухие, теплые одеяла. Из окон не дует. Световые табло WC порадовали: не надо ломиться в закрытую дверь) в санузле есть всё необходимое пассажиру. Единственый минус, на который я обратила внимание, отсутствие сканера у проводника( 11 вагон) для считывания кода электронного билета - записывала ручкой на бумажку серию и номер. А так всё было хорошо, за поездку - спасибо.
Андрей
Нет вайфая:( грязная постель