Tickets for train №105К Київ-Пасажирський - Одеса-Головна - PROIZD.UA

Train № 105К

Train information Київ-Пасажирський — Одеса-Головна

Get your train tickets for 🐣Easter in time

From?
To?
Select date

Train schedule № 105К Київ-Пасажирський — Одеса-Головна

StationArrivalStayDepartureDistance
Київ-Пасажирський 21:17
Козятин-1 23:24
2
min
23:26 157 km
Вінниця 00:15
2
min
00:17 221 km
Жмеринка 00:55
2
min
00:57 268 km
Вапнярка 01:55
2
min
01:57 349 km
Крижопіль 02:17
2
min
02:19 371 km
Рудниця 02:31
2
min
02:33 387 km
Кодима 02:52
2
min
02:54 412 km
Подільськ 03:45
2
min
03:47 467 km
Роздільна 1 05:15
2
min
05:17 582 km
Одеса-Головна 06:15 655 km

Details of train 105К

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Київ-Пасажирський - Одеса-Головна

The train № 105К departs from the primary station Київ-Пасажирський at 21:17:00 and arrives to the end station Одеса-Головна at 06:15:00. The total time of the train journey is 8:58, for which he overcomes distance of 655 kilometers. The route runs through 11 stations.
Patriot
Best of the best
Микола Лозовський
https://uploads.disquscdn.com/images/b6914f0135db6a38a3fe641f17ad7008fc272511077649a2c40ad42fa784e05f.jpg Поїзд105 2 місце 4 вагон "креативний" ремонт, як наслідок розірвані джинси.
Proizd.ua
Дмитро, дякуємо за довіру до нашої команди!
Дмитро
Добрий день а я хочу відповісти що в такий важкий час люди працюють 24/7 Майте повагу да УЗ, перевірка документів це обов'язково, є статут працівників та провідників ! Я вдячний за комфорт та роботу вашу !
Юля
Отличный поезд , наверное один из лучших на котором я ездила !
Тетяна
Добрый вечер. Ехала 105 с Киева в Одессу, приятно удивлена: очень комфортные полки, тепло, постелено на полу по всему вагону, туалет прям очень чистый оказался, прям очень приятно удивлена. Проводник тоже очень приветливая девушка, представлялась в каждом купе, по несколько раз бегала предлагала чай, при выходе с поезда даже подала руку, это вообще неожиданно было)) хотя я была только с рюкзаком и платформы у нас наравне с выходом)
Игорь Челядник
Поезд 105 вагон 10 , проводники доброжелательные,вежливые. Вагон чистый, комфортный. Спасибо
Юрий Федотов
Сучасні вагони, чудовий сервіс! Жалкую, що так швидко доїхали.🙂
Наталі
Іхала поїздом 105 Київ-Одеса. Вагон 4. Провідники - умнічки. Приємні, уважні, допоможуть, підкажуть. Вагон чистенький, гарно пахне, туалет - чистий все було. Спогади з дитинства і зараз, це просто "квантовий скачок" Дякую всім хто докладає стільки роботи для нашого комфорту. Все супер, так тримати.
Тетяна
Два раза в месяц я езжу в Киев на этом поезде. Я очень довольна всегда,когда бы и с кем бы я не ездила. Проводники очень хорошие и приветливые,ни каких конфликтов ни когда не было, обслуживание тоже хорошее. Ни чего плохого написать не могу. Порядок и чистота постоянно.
Людмила
Всем привет! Поездка в Киев на ночном экспрессе была очень приятной, вагон чистый , проводница приветливая. 🌞В туалете тоже было чисто, вот только не было бумажных полотенец и вместо жидкого мыла была мыльная пена😏далека от средства гигиены. Пожелание поднять зарплату проводникам , что бы им было достаточно. Слава Украине!
Юlianna Falcon
Ехала из Киева в Одессу 16.07.23, поезд 105 КБ, вагон 12, проводница совсем молодая девушка. Не понравилось, что вместе с билетом она потребовала паспорт, когда я нагружена сумками и вся взмыленная (время поджимало). Я понимаю, что бдительность это вещь наверное нужная, но не в моей ситуации, надо же видеть разницу - или человек нагружен и ему нужно еще паспорт доставать, или он себе с одной маленькой сумочкой едет. Почувствовала себя "злоумышленницей", это было никому не нужно. Потом перед прибытием в 6:13 утра загремел громкоговоритель: доброго утра, прокидайтесь! Ты еще дремаешь - вдруг в рупор вещают. Когда ехала в Киев из Одессы 08.07.23 на поезде 105 КБ, вагон 10, проводник был очень хороший дядечка, никаких паспортов, никаких громкоговорителей в 6:13 утра.. Спасибо ему большое за гостеприимство и доброжелательность.
Слава Украине
Хочу подякувати робітникам Укрзалізниці, які вразили своєю працею та людяністю. 8 липня їхала поїздом 105 К Київ-Одеса після операцї, робітники Київського вокзалу доставили прям до вагона на візочку та допомогли з речами. Дуже вражена що в такий нелегкий час є такі люди якісвиконують свою справу з людяністю. Окрема подяка провіднику жіночці з 16 вагону, яка допомогла з постіллю та чай неперевершений. Дякую що робите свою справу з гідністю та ставлення до людей гідне в цей нелегкий час. З такими людьми ми непереможні! Слава Україні!
Proizd.ua
Героям Слава!
Людмила
Дякую, все на вищому рівні! Провідниця дуже приємна та привітна, чистенько. Дякуємо за невтомну працю. Слава Україні!!!
Proizd.ua
Віта, це дуже приємно чути. Раді, що Вам все сподобалося.
Віта
Доброго ранку. Обслуговування супер. Працівники привітливі. Чистенько. Туалет чистенький .Попереджають щодо прибуття поїзду за 20 хвилин. Дякую за невтомну працю . Слава нашій Україні і нашим Українцям!
Igor Byelik
Відмінно, але полиці вузенькі
Александр Са
Зручно, новий вагон і комфортний сервіс, після зауважень сусідів на холод, стало навпаки гаряче. Із мінусів тільки вартість
Vitalina
Хороший сервис, хороший вагон, наконец появился натуральный кофе)) только вот слишком жарко, просто нечем дышать! Зачем? В остальном всё отлично)
Даня
Мені все сподобалось
Румяная Тыквочка
Поїздка була приємною. Вагон новий,електронне табло в купе,чисто скрізь. Дякую.
Костя
Вогоне било чисто , туалет чистый,
Наталья
В вагоне чисто, проводник приветливый, постельное белье чистое. Поездкой осталась довольна
Василь
25 років не їздив у поїзді, загалом усе було добре, навіть у туалеті!)