Tickets for train №104Д Краматорськ - Львів - PROIZD.UA

Train № 104Д

Train information Краматорськ — Львів

From?
To?
Select date

Train schedule № 104Д Краматорськ — Львів

StationArrivalStayDepartureDistance
Краматорськ 14:06
Слов'янськ 14:22
2
min
14:24 14 km
Барвінкове 15:01
2
min
15:03 56 km
Близнюки 15:47
2
min
15:49 101 km
Лозова 16:10
23
min
16:33 119 km
Сахновщина 17:07
2
min
17:09 168 km
Красноград 17:45
2
min
17:47 215 km
Карлівка 18:15
2
min
18:17 249 km
Полтава-Південна 18:53
15
min
19:08 296 km
Полтава-Київська 19:31
54
min
20:25 314 km
Миргород 21:35
2
min
21:37 401 km
Лубни 22:22
2
min
22:24 457 km
Київ-Пасажирський 00:37
20
min
00:57 649 km
Вінниця 03:36
4
min
03:40 870 km
Хмельницький 05:34
3
min
05:37 1016 km
Тернопіль 07:30
5
min
07:35 1135 km
Львів 09:32 1276 km

Details of train 104Д

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket

Train route information Краматорськ - Львів

The train № 104Д departs from the primary station Краматорськ at 14:06:00 and arrives to the end station Львів at 09:32:00. The total time of the train journey is 19:26, for which he overcomes distance of 1276 kilometers. The route runs through 17 stations.
Proizd.ua
Сергій, до 1 серпня потяг в Тернополі не зупиняється.
Сергій
Доброго дня, зараз поїзд Краматорськ-Львів робить зупинку у Тернополі?
Proizd.ua
Наталя, з 29.06 по 01.08 потяг у Вінниці зупинку не робить.
Наталя
Підкажіть будь ласка, зараз потяг 104 Краматорськ-Львів зупинку у Вінниці не робить? Питаю бо потяг є, але квиток купити до Вінниці не має можливості хоча 173 місця.
Proizd.ua
Можемо запропонувати квитки на автобус за посиланням https://bus.proizd.ua/search?fromId=UA1412900000-BUS&fromName=%D0%9A%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA&toId=UA4610100000-BUS&toName=%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2&date=2024-06-27
Саня
На завтра Мона заказать билет???Краматорск -Львов?
Proizd.ua
Тетяно, так, потяг курсує щоденно.
Тетяна
добрий день) він кожен день відправляється з Краматорська?
Proizd.ua
Михайло, уточніть, будь ласка з якої станції?
Михайло
26 травня коли він відправляється?
Лариса
Квитки брали за 10днів, вагони були не нові, але на свою ціну, все було чисто і гарні провідники. Назад поверталися іншим составом, новішими вагонами , но і ціна вдвічі більше, теж все чисто і гарні провідники. Всі зручності, на свою ціну, але персонал гарний у двох поїздах, дякуємо всім.
Таня Веретюк
Поїздка пройшла добре,приємні провідники
Андрій
Все дуже добре. Білет купив за 5 хвилин до прибуття поїзду, дуже зручно та швидко без зайвих питань та довгого заповнення. Поїздкою задоволений) вагон теплий, чистий, ввічливий персонал.
Proizd.ua
Олександр, нижче графік https://uploads.disquscdn.com/images/fbeaebec7648b4ab4f04501549d6480aaeb55ef23bbc5b16be2493277976b7f6.png
Олександр
в які дні потяг їздить?
Юлия
Поїздкою повністю задоволена. Гарні, чисті вагони, приємний персонал.
Proizd.ua
Елена, спасибо :)
Елена
Поездкой довольна!Все замечательно! И очень приятно что компания пишет пожелания отличной поездки!
Proizd.ua
Здравствуйте, Денис! При возврате через кассу срок зачисления средств составляет до 30 рабочих дней. Ожидайте, пожалуйста, зачисление.
Денис Давыдов
Купил билет на этом сайте планы <code></code>поменялись приехал на ЖД в кассу хотел поменять на другое число и там сколько надо до платить мне в кассе сказали нет этот билет сдавать а новый покупать и за старый деньги придут на карту с которой заказывал билет досих пор идут
Буся
Поезд 104Д хороший поезд, теплый. Поездкой остались довольны 👌.