Tickets for train №098Л Ковель - Київ-Пасажирський - PROIZD.UA

Train № 098Л

Train information Ковель — Київ-Пасажирський

The sale of railway tickets for Easter is open! 🐣

From?
To?
Select date

Train schedule № 098Л Ковель — Київ-Пасажирський

StationArrivalStayDepartureDistance
Ковель 18:55
Голоби 19:24
5
min
19:29 26 km
Рожище 19:56
7
min
20:03 53 km
Ківерці 20:25
28
min
20:53 71 km
Луцьк 21:10
23
min
21:33 84 km
Ківерці 21:51
2
min
21:53 97 km
Клевань 22:27
2
min
22:29 139 km
Рівне 22:53
5
min
22:58 162 km
Здолбунів 23:12
18
min
23:30 174 km
Острог 23:51
2
min
23:53 195 km
Кривин 00:08
2
min
00:10 212 km
Славута 1 00:24
2
min
00:26 227 km
Шепетівка 00:46
2
min
00:48 247 km
Новоград-Волинський 1 01:47
2
min
01:49 310 km
Коростень 03:13
2
min
03:15 398 km
Святошин 05:14
2
min
05:16 542 km
Київ-Пасажирський 05:35 554 km

Details of train 098Л

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Ковель - Київ-Пасажирський

The train № 098Л departs from the primary station Ковель at 18:55:00 and arrives to the end station Київ-Пасажирський at 05:35:00. The total time of the train journey is 10:40, for which he overcomes distance of 554 kilometers. The route runs through 17 stations.
Гість
Дякуємо за гарну поїздку!
Марія
У вагоні холодно, і накуряно
Наталія
Дякую за поїздку. Дуже ввічливі провідники у 14 купейному. В вагоні тепло ,чисто, затишно. Постільна білизна суха , чиста.
Аня
Все чудово:)
Юлія
Мені сподобалось все: чисто, ввічлива делікатна провідниця, спокійна поїздка
Ірина
У вагоні душно, жарко, вікна не відчиняються. Води в туалеті не було. Персонал вічливий.
Ірина
Всім задоволенна, дякую
Богдана
Всім задоволена, працівники привітні, все сподобалося УЗ просто супер
Анна
Їхали і батьки і я напередодні, вагон купе. Провідник привітлива, тепло, але вагон старенький. Ціни демократичні
Богдана
Їхала в 10 вагоні в люксі з сином. Провідниця приємна .Постіль була постелена і негазована вода на столі. В вагоні було дуже тепло, навіть жарко. Їхали з привідкритими дверима і було досить тихо. В туалеті було чисто , був папір і мило . В цілому все сподобалося
Alex Dirk
Ехал купейным, цены очень демократичные (даже минералка дешевле чем в магазине) В вагоне тепло и чисто, проводники с обязанностями справляются. Пассажиры приветливые и дружелюбные, когда зашел в купе уже мирно спали тихо похрапывали. В общем все было супер!
Владислав Левчишин
Все чудово 🫶
Proizd.ua
Дякуємо за відгук.
Ігор
Все супер! працівники УЗ!НАЙКРАЩІ
Антонина Красникова
Раніше потяг Київ-Ковель був суперський, зручний з м'якими бархатними сидіннями, завжди чистий. Давно не їздила на ньому і ось через довгий час довелося їм подорожувати. З першого погляду, начеб то все те саме, що й було, але було таке почуття, що щось не так. Перший час було складно зрозуміти що саме змінилось. Але протягом поїздки в голові крутилася гра - "знайди десять відмінностей". А відмінності таки є. Потяг новий, але в ньому загострюється відчуття клаустрофобії, хоча маю зріст 1.64 та вагу 52 кг. На верхню бокову полицу вилізти було вкрай важко. Підпорки для ніг, такі малі і не зручні, що чоловік який має розмір взуття 45го розміру, зможе стати на них хіба що великим пальцем ноги. Триматися ні за що. Повернутися на верхній полиці, або трошки привстати неможливо, багажна третя полиця не відкидається до верху, як у старих вагонах коли вона пуста, відчуття, що ти у труні. Повертатися страшно, бо відчуття, що випадешь з полиці недивлячись на ремені безпеки. Довелося лежати не рухаючись. При моєму зрості ноги впираються в боковину, у мене питання: а куди дівати свої ноги чоловікові з зростом 1м 80см, що купив білет на цей потяг у пладскартному вагоні? Відповідь - звертатися калачіком і не рухатися, у випадку, якщо зможе залізти на верхню полицю. Вікна маленькі. В старих вагонах, можна було лежати на верхній полиці та трішечки навіть дивитися у вікно. Бархатні сидіння є але їх розмір також викликає багато питань. Між сидінням та боковиною нижнього сидіння, можна засунути кілька пальців, тоді як - по логіці, вони мають бути або однакового рівня з боковиною, або мати нависання над нею. Так було в старих. Прохід вузький. Короче кажучі вивід такий - зекономили на усьому на чому можна або вагони проектувалися під китайців або для перевезення дітей. Люди в таких вагонах лише мучатся протягом поїздки.
Марія
Їхала купе. Вагони чисті, постіль рушник все запаковано попрасовано і чисто. В купе було дуже гаряче,прям задуха. Світло вимкнули і тут романтік в темряві з 3ма незнайомими молодими хлопцями. Хоча би нічник на мінімалках світив би. Персонал привітний і ввічливий. Вагони застаріли бо дуже тріщало, брязгало і трусило. Ціна приємно радує. Вцілому на 4
Тарас Хартонюк
Согласен, храп очень раздражает.
Prosto Polzovatel
Для меня главное что было дёшево. В вагоне было тепло. Минус туалеты и два мужика в плацкарте хропели.
Veronika Leto
Поезд 098 Ковель Киев - прекрасный поезд, чистый и с удобными бархатными сидениями, хотя за окном было -5 , внутри было тепло!! Довольна поездкой
Тима
Поезд Ковель-Киев,купейный вагон,тепла практически не было,хотя на дворе январь месяц.Где - то в Киверцах пропал свет в вагоне- полная романтика настала.А в целом вагон чистый,постель в норме,но второй раз с этим теплом везёт!!!
Света Безкоровайная
Очень душно, прямо задыхались. Проводница загнала за 7 минут до отправки поезда, нормально даже с молодым человеком не попрощались(
Юлия
Поезд Ковель -Киев, 6 -ой вагон. Вагон чистый,проводница замечательная!!!Но не смывалась вода в туалете(((
Ludmila Tkachova
22.12 Ковель-Київ 13 вагон. Дуже гарні проводниці, але вагон в поганому стані, особливо туалети, де з усіх щілин щось тече...
Світлана
В потязі було трохи жарко. Але нічого. Це краще, ніж холодно. А так все було добре. Хороша провідниця. Швидко посадила, зробила кави
Інна
Їхали в купе 14 вагон, ковдри є, проте кочегарили так, що не знадобилися, а хотілося вийти і провітритися. Занадто жарко. Просто задихалися! Мабуть, начиталися попередніх коментарів про холод, тому й натопили так, щоб мало не здалося.