Tickets for train №097К Київ-Пасажирський - Ковель - PROIZD.UA

Train № 097К

Train information Київ-Пасажирський — Ковель

From?
To?
Select date

Train schedule № 097К Київ-Пасажирський — Ковель

StationArrivalStayDepartureDistance
Київ-Пасажирський 21:57
Святошин 22:17
2
min
22:19 12 km
Коростень 00:09
2
min
00:11 156 km
Новоград-Волинський 1 01:23
2
min
01:25 244 km
Шепетівка 02:13
16
min
02:29 307 km
Славута 1 02:51
2
min
02:53 327 km
Кривин 03:07
2
min
03:09 342 km
Острог 03:25
2
min
03:27 359 km
Здолбунів 03:50
18
min
04:08 380 km
Рівне 04:23
10
min
04:33 392 km
Клевань 04:58
2
min
05:00 415 km
Ківерці 05:39
2
min
05:41 457 km
Луцьк 06:01
25
min
06:26 470 km
Ківерці 06:44
33
min
07:17 483 km
Рожище 07:34
2
min
07:36 501 km
Голоби 07:58
2
min
08:00 528 km
Ковель 08:30 554 km

Details of train 097К

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Київ-Пасажирський - Ковель

The train № 097К departs from the primary station Київ-Пасажирський at 21:57:00 and arrives to the end station Ковель at 08:30:00. The total time of the train journey is 10:33, for which he overcomes distance of 554 kilometers. The route runs through 17 stations.
Микола
В середині вагону чисто,свіжа обшивка велюр якісний,провідниця молодець,в загальному норм-залишилося змінити унітази , ремонт туалету і буде супер:)
Proizd.ua
Іван, надішліть фото квитка з коротким описом нам на пошту [email protected] , питання вирішимо в найкоротші терміни. Дякуємо за зворотній звʼязок.
Іван Ольховський
Минуло вже більше тижня як я повернув квиток на цей поїзд на 22 березня 2024 року, а гроші за нього (трохи більше половини вартості) досі не повернуто.
Тетяна
У вагоні чисто, провідниця(9 вагон) дуже приємна. У купе жаркувато.
Андрій
Дуже жарко в купе,спиш і потієш.
Олена
Укрзалізниця!!!!! Треба вже вжити заходів, скільки можна, допускати пасажирів, які заходять до потягу в стані алкогольного сп'яніння! Це вже виходить за рамки, коли такий дискомфорт, від перегару, та поведінки. Тим паче, не знаєш, що очікувати, так не подивись, те не скажи. А також коли вже будуть штрафувати за паління в тамбурах. Є закон, а де дії? Пані провідниця взагалі на все закривала очі. Єдине, що її хвилювало, це ковдри, які вона видавала кожному і переживала, щоб їх не вкрали. Доречі чай повинен бути безкоштовно, а не за 10 грн.
Мирослава Свистович
18 вагон. 21-23 місце зламана ручка на вікні.. очевидно, хтось намагася провітрити вагон, але вікна там вмуровані намертво у всьому вагоні... задуха була жахлива. в одному з туалетів було вирвано кран з "кишками" , тому так і не вдалося вмитися зранку. На роботу провідників нарікань не має: вічливі, чай кава зранку, туалетний папір в туалеті..
Василь
Доброго дня. Сервіс нормальний. Вагон та постіль чисті. Працював кондиціонер.
Альона
Поїздка на поїзді 097 до Луцька о 21.57. все було нормально, але туалет жахливий, гидко до чогось торкнутись
Анатолий Бринзевич
Поезд 097. До Луцка, вагон 09.место 12. От 20.06.23г. Проводники работают очень приятно- приветливы,внимательны! А вот хозяйство им досталось жуткое,неужели нельзя решить вопрос проветривания вагонов,я уж молчу кондиционер( наши украинские вагоны не знают ,что это. В туалетах вонище,сам вагон-обшарпаная розвалина. Бедные украинцы и гости нашей страны!! Судя по отзывам ниже народ неприхотлив,а зря,вы ( народ Украины заслужили лутчего)
Ярослава
Доброго дня. Їхала до Луцька. Сподобалось. Сервіс добрий, постіль, матрац - в порядку. Дякую.
Proizd.ua
Афанасій, раді що Вам все сподобалося. Якщо виникнуть питання стосовно роботи сервісу - звертайтеся, залюбки допоможемо.
Афанасій
Слава Богу усе добре і гарно ! Дай Бог миру та благословення !
Енріко
Потяг старий ,кондиціонера немає ,було душно ,в туалеті різкий запах ,сервіс як у 70х все старе ,ну кароч до Європи нам далеко тому що все розкладається ,дія кароч одним словом
Владислав Грищенко
Дуже душно вночі. Вагон старого фонду.
Валерій
Поїзд Київ-Луцьк,відправка 12.10.22р,о 21.22 ,вагон 4. Це просто жах. В першому відсіку плацкарту під боковим столом лежить ящик з під бананів з купою різного непотребу та мусору.У вагоні останній раз робилося прибирання, мабуть ще до війни. На пятому місці навалені мешки з білизною. Це ,,дно,,. А вранці хотів умитися та почистити зуби ,але води не було і як завжди, в туалеті очі ,,різало ,, і стояв смердючий запах аміаку. Провідниця взагалі не розуміє свїх обов'язків ,подавати заявки на заправку водою, вона скоріше за все забула, або їй пофіг на пасажирів. Писати можливо ще багато чого, але нема бажання, бо вони розмірковують, що і так пройде......Війна все спише!Жах,жах ,жах.............
Елена Ларина
Їхала до Луцька в купе економ. Особливих скарг немає, тільки дуже душно вночі. Вагон старого фонду, тому немає розетки, це треба враховувати. Постіль нормальна, матрас дуже тонкий, але сама полка дуже мяка.
Борис
Бардак,у вагоні розпивають спиртне,у тамбурі курять, провідник не слідкує за порядком
Борис
У туалеті часто немає бумаги,у тамбурі курять,провідник не слідкує за порядком,часто їзжу,кожен раз бардак
Віктор
Поїздка закінчилась травмою. У провідника не було ніякого засобу для надання допомоги.
Олег
Холодный вагон 7 температура воздуха в вагоне 17-19+ при температуре на улице -10.
виталий канунников
Отличный сервис, все понравилось, ехали люкс классом поезд Киев Ковель, отличное соотношение цена качество, проводник хороший, из минусов что можно заказать в поезде только чай и польские батончики, ассортимент вообще отстой!!!! Поездкой доволен!!!
SKY 777
Доброго дня. Поїзд Київ - Ковель. Поїздкою максимально незадоволений, в вагоні непритємно пахне, в кімнаті купе дуже жарко. Виходячи з поїзда прийшлось пригати на ходу(так як виходив останній, простояв він менше хвилини) Пригав в темноті на камні з сумками, після чого пошкодив ногу. Дуже прикро, що персонал поїзда до цього діла немає. Усім гарних поїздок✌️
Proizd.ua
Тима, благодарим за отзыв! Рады, что Вам все понравилось.
Тима
Поезд Киев-Ковель ,ехал 23.12 .21 вагон-купе,номер 15 Заказал билет,без проблем,выбрал место.Постель чистая,тепло,аж засильно.Единственный минус скрипело что-то в потолке,сосед на верхней полке пытался найти причину- бесполезно.А так все вполне прилично.