Tickets for train №088П Запоріжжя 1 - Ковель - PROIZD.UA

Train № 088П

Train information Запоріжжя 1 — Ковель

The sale of railway tickets for Easter is open! 🐣

From?
To?
Select date

Train schedule № 088П Запоріжжя 1 — Ковель

StationArrivalStayDepartureDistance
Запоріжжя 1 18:40
Синельникове-1 19:53
2
min
19:55 75 km
Дніпро-Головний 20:47
20
min
21:07 126 km
Кам’янське-Пасажирське 21:39
2
min
21:41 162 km
Верхівцеве 22:10
2
min
22:12 197 km
П'ятихатки 22:55
2
min
22:57 241 km
Олександрія 00:11
2
min
00:13 305 km
Знам'янка Пасажирська 00:53
7
min
01:00 350 km
ім. Т. Шевченка 02:20
23
min
02:43 442 km
Цвіткове 03:11
2
min
03:13 475 km
Городище 03:25
2
min
03:27 491 km
Корсунь 03:47
2
min
03:49 514 km
Миронівка 04:20
2
min
04:22 551 km
Біла Церква 05:17
2
min
05:19 620 km
Козятин-1 07:07
20
min
07:27 744 km
Бердичів 07:54
2
min
07:56 772 km
Чуднів-Волинський 08:27
2
min
08:29 811 km
Печанівка 08:49
2
min
08:51 837 km
Полонне 09:12
2
min
09:14 862 km
Шепетівка 09:41
15
min
09:56 893 km
Славута 1 10:19
2
min
10:21 913 km
Кривин 10:33
2
min
10:35 928 km
Острог 10:51
2
min
10:53 945 km
Здолбунів 11:16
14
min
11:30 966 km
Рівне 11:44
5
min
11:49 978 km
Ківерці 12:42
4
min
12:46 1043 km
Луцьк 13:04
23
min
13:27 1056 km
Ківерці 13:45
23
min
14:08 1069 km
Рожище 14:26
4
min
14:30 1087 km
Ковель 15:27 1140 km

Details of train 088П

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Запоріжжя 1 - Ковель

The train № 088П departs from the primary station Запоріжжя 1 at 18:40:00 and arrives to the end station Ковель at 15:27:00. The total time of the train journey is 20:47, for which he overcomes distance of 1140 kilometers. The route runs through 30 stations.
Данііл
В вагоні було тепло, персонал чудовий. Деякі пасажири були дещо буйні, деякі просто розпивали алкоголь, але то питання більше до людей, а не до Укрзалізниці
Альона
Поїздкою задоволена,поїзд прибув вчасно,теплий охайний вагон.Чемна провідниця,яка допомогла мені облаштуватися з дітками.Успіхів та процвітання.
Proizd.ua
Світлана, наш сервіс повідомляє про зміни в маршруті тоді, коли цю інформацію передає перевізник. Інформації про зміни по Вашому квитку не було, тому зміни були незапланованими, таке трапляється.
Світлана
До місця призначення доїхати не вдалося. Мало того що до Рожищ квитків не існує, ок, взяла до Ковеля , так і туди складно добралася. Ремонт на колії, ніхто не попередив, довелося сходити с сумками в Рівному, та доставатися до місця призначення перекладними, дуже незручна поїздка. Дуже хотілося б щоб урахували мій комент, та прийняли міри. Пасажирів треба попереджати про зміни. І так, різницю ніхто і не поверне.
Proizd.ua
Ольга, в такому разі очікуйте, будь ласка, зарахування. При поверненні квитка через касу термін зарахування коштів становить до 30 днів.
Ольга
Квіток був сдан і подорож не відбулась
Proizd.ua
Дмитро, у пасажирських потягах при проїзді у внутрішньому сполученні дозволяється перевозити при собі за рахунок норми ручної поклажі пасажира велосипеди в розібраному та впакованому стані (не більше одного), за умови, що його розмір вiдповiдає нормі ручної поклажі - не перевищує 36 кг і не перевищує 200 см за сумою трьох вимірів (висота, ширина, довжина). Перевезення велосипедів здійснюється у розібраному та впакованому стані за умови, що вони можуть вільно розміщуватись на місцях, передбачених для перевезення ручної поклажі. Велосипед у зібраному вигляді (на ходу) перевозиться як надлишок ручної поклажі в тамбурі вагона (не більше одного на тамбур) або в місцях, обладнаних для розмiщення велосипедів. Пасажир забезпечує збереження велосипедів під час перевезення.
Дмитро
Велік можна у тамбурі перевезти Запоріжжя дніпро підкажіть будь ласка
Наталія
Доброго дня.Поїздка жахлива через жару,вікна не відкриваються.А що стосується часу відправлення та прибуття поїзда,а також роботи працівників Укрзалізниці все добре!!!
Валентина
Доброго дня! Придбала квиток на 19.04 поїзд 087 до зупинки Славута. Поїздкою задоволена, вона пройшла чудово. В купе тепло, чисто. Провідник привітний.
Proizd.ua
Доброго вечора! Дата та час відправлення вказані в квитку, орієнтуйтеся тільки на цей час, будь ласка. Саме він Вам відображався при пошуку потягів та виборі місць.
Наталія
Добрий день! Взяла квиток Запоріжжя 1-Луцьк на 14.01.22 в квитку пише час відправлення з Запоріжжя 18:40, а коли відкриваєш маршрут потяга, там час відправлення 16:02. Підкажіть, будь ласка, яка вірна година відправлення потяга з ст Запоріжжя1 Дякую.
Максим Матердей
Слава Господу, Иисусу Христу! Бог благословил поездку. Всё хорошо, всем спасибо. С Господом всегда и везде хорошо. Печально, что людям незнающим Бога всё ненравиться, суть в том, что они один на один лишь со своим эгоизмом. ПОКАЙТЕСЬ, доверьте свои жизни в руки Христа, пока есть эта милость и благодать от Бога. Никогда не пожалеете и спасаетесь от вечного осуждения за грех. Да благословит вас всех Господь!
Natalya Slastnikova
Ехала в 8 купейном, жара невыносимая, проводник не рассчитал с печкой)) только к 3м ночи стало прохладнее и получилось задремать.... Совет - берите шорты и майку, иначе не выдержите))
Shkolka Slavik
Ужас!Холодно,дует со всех щелей.Окна сами опускаются,проводники колышки забивают чтоб держались.