Train 081Л

Information about train Uzhhorod — Kyiv-Pasazhyrsky
Uzhhorod
Arrival
14:12
Trip duration
Departure
14:12
0 km
Chop
Arrival
14:35
Trip duration
33 min
Departure
15:08
22 km
Batovo
Arrival
15:29
Trip duration
2 min
Departure
15:31
38 km
Mukacheve
Arrival
16:05
Trip duration
5 min
Departure
16:10
63 km
Karpaty
Arrival
16:28
Trip duration
1 min
Departure
16:29
80 km
Svalyava
Arrival
16:41
Trip duration
2 min
Departure
16:43
90 km
Volovets
Arrival
17:14
Trip duration
10 min
Departure
17:24
118 km
Lavochne
Arrival
17:59
Trip duration
10 min
Departure
18:09
141 km
Slavske
Arrival
18:22
Trip duration
2 min
Departure
18:24
149 km
Skole
Arrival
18:51
Trip duration
2 min
Departure
18:53
175 km
Stry
Arrival
19:24
Trip duration
2 min
Departure
19:26
213 km
Lviv
Arrival
20:30
Trip duration
20 min
Departure
20:50
288 km
Ternopil
Arrival
22:42
Trip duration
4 min
Departure
22:46
429 km
Pidvolochysk
Arrival
23:34
Trip duration
2 min
Departure
23:36
480 km
Volochysk
Arrival
23:46
Trip duration
2 min
Departure
23:48
486 km
Hrechany
Arrival
00:34
Trip duration
20 min
Departure
00:54
541 km
Khmelnytsky
Arrival
01:04
Trip duration
4 min
Departure
01:08
548 km
Derazhnya
Arrival
01:39
Trip duration
2 min
Departure
01:41
584 km
Vinnytsya
Arrival
03:09
Trip duration
3 min
Departure
03:12
694 km
Kalynivka 1
Arrival
03:34
Trip duration
2 min
Departure
03:36
717 km
Kozyatyn-1
Arrival
04:10
Trip duration
2 min
Departure
04:12
758 km
Vyshneve
Arrival
06:15
Trip duration
1 min
Departure
06:16
902 km
Kyiv-Pasazhyrsky
Arrival
06:32
Trip duration
Departure
06:32
915 km

Features of the train 081Л

ModelOther
SpeedFast
E-TicketNo

Description

The train № 081Л departs from the primary station Uzhhorod at 14:12:00 and arrives to the end station Kyiv-Pasazhyrsky at 06:32:00. The total time of the train journey is 16 hr 20 min, for which he overcomes distance of 915 kilometers. The route runs through 23 stations.
Mах's avatar
Mах
15.03 25.Поїздка пройшла добре. Був чемний провідник. Дуже неприємно, що в вагоні люкс не працювали туалети. Треба було ходити в інші вагони
Людмила's avatar
Людмила
Вагон 9, провідник зразковий, вагон чистий, рекомендую надавати грошову премію таким провідникам.
Дарія 's avatar
Дарія
Їхала достатньо багато станцій, вагон чистенький, а от туалет бажає кращого: вода є, мила нема, розетка не працює. Дякую хоч папір був . В вагоні була теж розетка , яка не працювала , зарядити телефон неможливо. Провідниця забула за мою постільну білизну, яка була включена в квиток. Мені не пропонувала ні кави/чаю, хоча вагон був майже пустий, а от молодим хлопцям , які зайшли з величезним натовпом на наступній станції підійшла особисто з пропозицією попити щось. Це що за дискримінація до жінок? Виходила я серед ночі, і звісно провідниця не розбудила, надія тільки на свій будильник в телефоні.
Вікторія's avatar
Вікторія
Поїздка пройшла добре, ось з квитками щось не зрозуміло, в один момент зникли дивним чином з продажу всі нижні місця в усіх вагонах, таке враження, що це було навмисно, і заздалегідь придбати зручні місця мені не вдалось, за 14 днів до поїздки , тому вимушена була по ночах «полювати» на квитки на нижні місця поки не зʼявилось хоч одне нижче місце!
Тетяна's avatar
Тетяна
Поїздка була доброю, все чудово, особливу подяку хочу висловити провіднику вагона 4,, приємний в роботі, я задоволена!
Юлія's avatar
Юлія
Сьогодні 13.12.2024 їхали потягом 082 Ужгород-Київ, вагон #11. Всім рекомендую! У вагоні чисто і охайно. Провідник дуже приємний і ввічливий. Нам було комфортно. Дякуємо!
Євгенія's avatar
Євгенія
Все супер, провідник дуже вічливий, допоміг з валізою, гарно дякую
Ірина's avatar
Ірина
Їхали 4 жовтня зі Сваляви до Києва у плацкарті 4 вагон..Вагон чистенький,все прибрано.Мило,папір та накладки все було в наявності.Провідник вже не молодий чоловік привітний,охайний.Все сподобалось,ніяких нарікань немає.
Олена's avatar
Олена
Жах, зламали біо туалет і працював лише один. Було дуже душно, неприємний запах у вагоні. Провідниця не приємна, навіть поряд з нею все брудно. Замовили чай, а там ціни то 10, то 30 не зрозуміло за що, за пакетик з водою. Доречі не працював котел. Матраци і подушки у нас були брудні, ніби проливали на них щось. Сам потяг їде довго, багато зупинок.
Валентина's avatar
Валентина
Була здивована, як за останній час змінилось в кращу сторону обслуговування пасажирів. Вагон 25 новий, чистий, кондиціонер працює по принципу клімат контроль. Провідник вічлива, уважна. Тільки вагон цей не підписаний. Загадка. Знайдете і буде вам щастя
Тетяна 's avatar
Тетяна
Комфорт та чистота приємно вразили. Провідниця привітна. Приємно користуватися послугами Укрзалізниці. В року в рік все більше покращення умов та ставлення. дякую за приємну поїздку
Оксана's avatar
Оксана
Подорож чудова. Щиро вдячні провідниці 7 вагону.
Nanze's avatar
Nanze
От все чудово, окрім розеток. Вони просто не працюють
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Добрий день. Так, і через Львів, і через Хмельницький.
Max's avatar
Max
цей рейс їде через Львів і Хмельницький підскажіть будь ласка?
Любов's avatar
Любов
Дуже привітний провідник. Їхали з ним вже вдруге :) Чисто, в наявності туалетний папір і накладки на сидіння, мило та всі інші розвідники. Постільна білизна добре висушена і випрасувана. На жаль, не можливо було зарядити телефон ні в купе, ні у вбиральнях - поїзд не взмозі надати потрібну потужність для мобільних останніх поколінь. Довелося просити провідника допомоги і він допоміг.
Mike Bardyn's avatar
Mike Bardyn
Зручний розклад поїзда, охоплює значну територію правобережжя. В ніч з 2 на 3 квітня в умовах значного зниження температури повітря в купейному вагоні поїзда № 16 було прохолодно, замок в дверях купе затинався і потребував "спеціального" підходу для відкриття дверей. Провідниця привітна, за що їй дякую.
Олена's avatar
Олена
Дуже тоненькі матраси. Наче хтось побив, все болить. Все інше норм
Олександр 's avatar
Олександр
Задоволений. Відмінний сервіс.
Зореслпва's avatar
Зореслпва
Спасибі,моя подорож була приємною
Лариса's avatar
Лариса
Поїзд гарний, вчасно прибув у Київ. Недоліки: не було вивішено актуального розкладу руху поїзда, доступною була об'ява про розклад руху поїздів №3 і 4. Тому ніхто не знав точного часу прибуття поїзда (включаючи й провідника).
Ірина's avatar
Ірина
Жахливі матраци, дуже жарко. Це з того, що не сподобалося. З приємного: привітна проводниця, кип'яток, охайний вагон.
Oksana Kozionova's avatar
Oksana Kozionova
Все супер. Ціна відповідає якості!
Наталія's avatar
Наталія
Їхали у вагоні 13,потяг 081Л Свалява-Київ-Пас.Вагон чистий,туалет (прибирався на довгих зупинках,так як наш народ любить нагадити) і купе чисті.Їхали 06.01.2024 року у вагоні тепло (ні жарко, ні холодно)комфортно.До речі два вагони 13 і 14 звичайні купейні,так от ці купе набагато комфортніше, ніж купе комфорт-вони ширше☝і полички і сідушки комфортні .Постіль не пошарпана, ковдра не світяться,тепленька.Постіль, як і подушки видно,що мінялися(не 100років)🙂 Провідник- чемна і уважна жіночка. Дякую!
Олег 's avatar
Олег
Вагон номер шість привітна провідниця,все чисто,комфортна температура і взагалі все добре.