Tickets for train №081К Kyiv-Pasazhyrsky - Uzhhorod - PROIZD.UA
Online support

Train № 081К

Train information Kyiv-pasazhyrsky - Uzhhorod

From?
To?
Select date

Train schedule № 081К Kyiv-pasazhyrsky -- Uzhhorod

StationArrivalStayDepartureDistance
Kyiv-Pasazhyrsky - - 18:30 0 km
Kozyatyn-1 20:44
-2
min
20:46 157 km
Vinnytsya 21:41
-4
min
21:45 221 km
Khmelnytsky 23:49
-5
min
23:54 367 km
Pidvolochysk 00:56
-2
min
00:58 435 km
Ternopil 01:43
-5
min
01:48 486 km
Lviv 03:42
-27
min
04:09 627 km
Stry 05:13
-17
min
05:30 702 km
Skole 06:01
-2
min
06:03 740 km
Slavske 06:34
-2
min
06:36 766 km
Volovets 07:34
-10
min
07:44 797 km
Svalyava 08:15
-5
min
08:20 825 km
Karpaty 08:30
-1
min
08:31 835 km
Mukacheve 08:46
-7
min
08:53 852 km
Batovo 09:24
-2
min
09:26 877 km
Uzhhorod 10:10 - - 915 km

Details of train 081К

Model
Regular
Speed
Fast
Electronic ticket
Yes

Train route information KYIV-PASAZHYRSKY - UZHHOROD

The train № 081К departs from the primary station Kyiv-pasazhyrsky at 18:30:00 and arrives to the end station Uzhhorod at 18:30:00. The total time of the train journey is 15:40:00, for which he overcomes distance of 915 kilometers. The route runs through 16 stations.
MARIAN NICULAE
Very useful! I highly recommend it!
Proizd.ua
Лариса, дякуємо за відгук!
Лариса
Поїзд 81 з Києва. Чисто, тепло, провідник чемний і чуйний. Все по розкладу. Дякую))
Katerina Kovbasiuk
Поїзд 81. Вагон новый, чистый, дуже тепло.
Галина
Поїзд 81 (Київ-Ужгород, 02.02.2022, вагон СВ) новий, комфортний, білизна чиста, є водичка, все за розкладом. От тільки провідниця весь час кудись зникала, потім спала, що не можна було добудитись. Напої були проплачені (що вказано вбілеті), вона навіть не помітила це. Про те, що нам мали дати дорожній набір, ми дізналися, коли поверталися іншим поїздом додому. Туалет був чистий, але без накладок на унітаз.
андрій
Все пройшло "супер",вночі в купе обікрали мене і ще одного пасажира з різних купе.Саме цікаво те,що сумка з гаманцем була під нижньою полкою і в цей час всі спали.На звернення до провідниці, вона відповіла,що цілу ніч вагон був закритий. Отака цікава ситуація.
Божена Киба
Дуже гарно-оновлені вагони потягу Київ-Солотвино. Чудово!!! Надзвичайно зручно, комфортно, сучасно!!! Але ось там, де ставляться сумки під 1пов. лежачими місцями- дуже брудно. Потрібно прибирати. Неприємне враження від нечистотності цих місць. Свої сумки туди ставити не хочеться - нажаль, брудно....
Anatoly Petlevany
Вагон новий, їхалось з комфортом, нічого не тремтить, не відвалюється (тільки легко, майже непомітно гудить мотор, але це навіть заспокоює а не подразнює), температурний режим у вагоні комфортний (хоча місце у мене було на другій полиці), Провідники ввічливі. Дякую за комфортні умови! Респект!
Анатолий
Вагон новий, їхалось з комфортом, нічого не тремтить, не відвалюється (тільки легко, майже непомітно гудить мотор, але це навіть заспокоює а не подразнює), температурний режим у вагоні комфортний (хоча місце у мене було на другій полиці), Провідники ввічливі. Дякую за комфортні умови! Респект!
Анатолий
Їхав на 32 місці (верхня полка). Вагон новий, але було враження всю дорогу що він ось-ось розвалиться - все тряслось, вібрувало і тарахкотіло; на верхній полиці було дуже жарко і вночі хтось кілька разів курив (напевне в тамбурі, але в вагоні можна було задихнутися від диму та нікотину). Провідники вночі не розбудили.
Proizd.ua
Ирина, сверяйте информацию в билете. В билете указана информация по Вашему поезду.
Ирина
Здравствуйте! Еду в Свалява 3 октября, из Винницы. В билете написано на 21:45, а в расписании поезда на 00:10. В котором часу поезд будет в Виннице?
Игорь Ткаченко
Кондиціювання є,але чомусь,при вмиканні її,вікна в проході відкриті і весь сморід,десь перед Казятином який раптово заполонив весь вагон від якогось підприємства був в купе.(Як що своєчасно не прикрити дверцята купе). https://uploads.disquscdn.com/images/ae140e481da74b8e850a942dc4a95eddab3a52beef463aab49e5cebb07f0685b.jpg
Анна
Все супер. Хотелось бы чище туалет )
Анна
Все супер, спасибо ) Туалет чище хочется
Галина Корчинска
Все вчасно та якісно
Наталья Грек
Ехала 30 июля Киев-Сколе, поезд 081 до Ужгорода. Отправились и приехали вовремя. Чисто, тихо, кондиционер работал, проводник вежливый. Поездкой довольна.
Евгений Мирошниченко
Ехал 26 июля с Киева в Воловец, вагон 3. Поезд отправился на 30 минут позже. Вагон с кондиционером, но его или включают и все замерзают, а потом отключают и в вагоне жара. Средней нормальной температуры нет. К вечеру проводница стала в нетрезвом состоянии и ее дочь лет 12 ходила по вагону и будила пассажиров которым скоро выходить. В соседнем пролете наблюдал картину как наркоманы колотили что-то в пробирке, прям в вагоне грели зажигалкой, а потом вдвоем закрылись в туалете мин на 40. После этих процедур мин через 10 они вышли на станции. При выходе пьяная проводница жаловалась какая у нее плохая жизнь и маленькая зарплата.
Людмила Супруненко
Їхала 28 липня 2021 року із Києва до Львова поїзд 081 вагон 9. У вагоні чисто, все працює. Провідник привітна жінка. Все супер!!!
Proizd.ua
Доброго дня! При виборі місць вказано, який вагон без кондиціонування.
Наталія
Добрий день! Скажіть будь ласка чи є купейному вагоні кондиціонер?
Лара
Это жесть, совдеповские гремящие поезда с огромной стоимостью билетов. Кондиционер еле работает, жара. Очень не рекомендую. За эти деньги можно купить билет на самолет до Лондона 😂.
Proizd.ua
Здравствуйте! Такой информацией, к сожалению, мы не располагаем.
Елена
Скажите пожалуйста есть ли по направлению Киев- Тернополь люксы с собственным туалетом? Если есть на какие именно поезда? За ранее благодарю
Proizd.ua
Доброго дня! Повернути кошти за квиток можливо лише в тому разі, якщо квиток повернений. Якщо на Вашій станції зупинку скасовано, Ви могли повернути квиток з поверненням повної вартості. А вже потім придбати ті квитки, де зупинку дозволено. На жаль, ми не можемо вплинути на цю ситуацію, адже рішення приймається в кожній області керівництвом окремо, в зв'язку з запровадженими карантинними обмеженнями.
Sorry, the service is temporarily unavailable. Try again later
Back to home page