Tickets for train №081К Київ-Пасажирський - Ужгород - PROIZD.UA

Train № 081К

Train information Київ-Пасажирський — Ужгород

From?
To?
Select date

Train schedule № 081К Київ-Пасажирський — Ужгород

StationArrivalStayDepartureDistance
Київ-Пасажирський 18:29
Вишневе 18:47
1
min
18:48 13 km
Козятин-1 20:39
2
min
20:41 157 km
Вінниця 21:33
5
min
21:38 221 km
Деражня 23:06
2
min
23:08 331 km
Хмельницький 23:40
5
min
23:45 367 km
Гречани 23:55
20
min
00:15 374 km
Волочиськ 01:06
2
min
01:08 429 km
Підволочиськ 01:17
15
min
01:32 435 km
Тернопіль 02:20
4
min
02:24 486 km
Львів 04:21
26
min
04:47 627 km
Стрий 05:54
2
min
05:56 702 km
Сколе 06:30
2
min
06:32 740 km
Славське 07:04
2
min
07:06 766 km
Лавочне 07:18
10
min
07:28 774 km
Воловець 08:09
10
min
08:19 797 km
Свалява 08:51
2
min
08:53 825 km
Карпати 09:02
1
min
09:03 835 km
Мукачеве 09:20
5
min
09:25 852 km
Батьово 09:58
3
min
10:01 877 km
Чоп 10:23
25
min
10:48 893 km
Ужгород 11:12 915 km

Details of train 081К

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Київ-Пасажирський - Ужгород

The train № 081К departs from the primary station Київ-Пасажирський at 18:29:00 and arrives to the end station Ужгород at 11:12:00. The total time of the train journey is 16:43, for which he overcomes distance of 915 kilometers. The route runs through 22 stations.
Proizd.ua
Добрий день, квитки можна придбати зараз https://proizd.ua/seats?fromId=2200001&toId=2218070&date=2024-03-24&fromName=%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2-%D0%9F%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%B6%D0%B8%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9&toName=%D0%9C%D1%83%D0%BA%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%B2%D0%B5&transport=081%D0%9A&unitType=%D0%9F&unitClass=%D0%94
Наталия Гречковская
Доброго дня! Уточніть будь ласка, як придбати білети на поізд -81 Київ-Мукачево на 24 березня. Взагалі не показує наявні білети . Заздалегідь дякую.
Proizd.ua
Ніка, доброго дня. Так, будуть. Перевіряйте інформацію завтра-післязавтра..
Ніка
Доброго дня, підкажіть будь ласка чи будуть ще білети на цей потяг але на 22.03?
Юлія
Їхали в 16 вагоні -все добре. Вагон 13 - поїздка, як випробування. Цей квест проходила вперше в житті! Все с початку. Двері в купе якщо зачинив - не відкриєшь, якщо відчинені -вночі при повороті поїзда зачинялись зі звуком вибуха ( це щоб не розслаблялись та не спали). Двері до туалета: підняв - зайшов. В туалеті чисто, є папір, мило та свіже повітря, бо зачинити вікно не можливо. Не дай боже відкрити шторки на вікнах - поставити все на місце зразу не вийде, але з часом поставити палку виходило за декілька хвилин. Все це доповнювало постійна бовтанка вагона, наче в шторм. Ах, забулась про драбинку, яка вночі могла не тихо відчинитись. Єдина приємність - дуже ввічливий провідник, все розуміє та завжди готов прийти на допомогу. Не зрозуміло - за які гріхи йому дали такий вагон.
Аліна
Поїздка пройшла добре, приємна праводниця.
Яна
Звичайний потяг, але збите (несвіже повітря) у вагоні
Proizd.ua
Марина, провідники (стюарди) вагонів зобов'язані попереджувати пасажирів до прибуття поїзда до станції призначення, указаної у проїзному документі.
Марина
Поїздка не сподобалась,кондиціонера не має,провідник халатний,в якому б іншому поїзді не їхала всі провідники попереджають за 20 хвилин про вихід,а тут ніхто навіть не підійшов?цікаво через що?можливо через те що вагон економ варіанту?😡👍
Олександр
Поїздкою (поїзд 81Київ-Карпати)задоволений, все на вищому рівні, був приємно вражений охайністю і станом вагону, послугами провідниці. Статус фірмового поїзда підтвердився , як недолік можна відмітити тільки те , що було у вагоні було жарко, як на мене, але це як кому, кожен звикає до різної температури і всім не догодиш. В цілому від поїздки залишилися позитивні емоції
Proizd.ua
Добрий день. Так, графік нижче https://uploads.disquscdn.com/images/45e7da0cbc34c92b4e8d25d2fb5ee3813cf0e490decee241b737c8ed238975e1.png
Людмила
Цей потяг курсує щодня ?
Анжела
Дуже дякую за камфортну подорож, камфортну Ціну і пунктуальність в графіку поїздів! Це важливо в час війни!!!
Zhanna Danilich
Потяг 081/82 дуже спекотно взимку.Завжди була задоволена,але цього разу 14 вагон- повне розчарування.Не раджу.10,11,15 все добре.
Ірина
в вагоні було дуже спекотно, потом обливалась, як в душі водою. Просила провідника мене розбудити за раніше перед виходом, але вона мене розбудила вже тоді, коли потяг зупинився на моій станціі.
Ульяна Геваницкая
Поїзд холодний зате дешево)))привезла до дому бронхіт
Proizd.ua
ось, наприклад, квитки на 4 листопада, майже повний вагон і багато нижніх місць. Квитки бажано купувати заздалегідь, тому як нижні місця продаються першими https://uploads.disquscdn.com/images/709716438e0bf1e5974220c1e5b6804a6d9bd30a89c7676d41375d16a4b6e235.png
Proizd.ua
Світлано, квитки поступають у продаж орієнтовно за 14 днів до відправлення. Перевіряти наявність нижніх місць потрібно від самого початку коли квитки зʼявляться у продажу і пізніше, до самого відправлення.
Svitlana Claire
Я також намагалась багато раз купити місце в купейному вагоні нижню полицю на поїзд з Києва до Миколаєва і вони ніколи не з'являються. Тому я погоджуюсь з Віктором, що Укрзалізниця зловживає продажем квитків. Людям і так важко під час війни, навіщо ще більше ускладнювати ситуацію 🤷‍♀️. Мій син так і їхав на верхній, то каже що ще й немає кондиціонування. Дихати не було чим. Це що за насилля над людьми??? Ви щось економите??? Чи як це назвати???
Наталя
Поїзд 81 ,все було супер,чисто,тепло.
Наталія
Поїздкою (поїзд 81Київ-Ужгород)задоволені. Співвідношення ціна-якість гарне. Певний час не могли придбати квитки з нижнім місцем в поїзді, і коли раптом з'явились доступні місця у вагонах 12 і 13 на потрібне число з деякою пересторогою придбали недорогі квитки в "купе-економ". Були приємно вражені охайністю і станом вагону а також послугами провідниці. Статус фірменного поїзда підтвердився.
Валентина
Добрий вечір. Потрібні квитки на 81 поїзд до Львова, а видав тільки Ужгород
Proizd.ua
Олександр, квитки поступають у продаж орієнтовно за 10-14 днів. Перевіряйте наявність щодня, приблизно о 8-9 годині ранку. Квитки обовʼязково будуть у продажу.
Олександр
Не зміг взяти білети ні онлайн,ні в касі.Можливо хтось здасть білети ,с лагеря Карпати до Вінниці 28або29 серпня 5 дітей+1 дорослий.Батько багатодітної сім'ї.
Клементина
Відсутність кондиціонерів в купе, де селять 4 людей, просто вражає. Так трапилося з нами. Ми подумали, що можна виправити ситуацію і відчинити вікно, доїхавши до Вінниці, втома зморила і я заснула, проте сусід вирішив, що було б гарною ідеєю зачинити вікно/двері і задихнутися, я прокинулася від того що в купе немає чим дихати, і я пішла на коридор, де просиділа 3 години, де я таки втомилася, і вирішила, що я оплатила свій проїзд і ще годину змогла б прилягти, отже я прийшла у купе, і відчинила вікно, дідусь поважно обернув свою голову у мій бік і почав бубоніти, що він боїться захворіти , в купе парник! Я обурилась, і почала на нього кричати, так як він російськомовний і не розуміє ні українською, ні англійською, до нас прийшла провідниця, яка йому доступно пояснила, що мені залишилася година, і я хочу відпочити. Зізнаюся чесно, якби не ця жінка, я готова була його вбити.