Tickets for train №078Л Ковель - Одеса-Головна - PROIZD.UA

Train № 078Л

Train information Ковель — Одеса-Головна

From?
To?
Select date

Train schedule № 078Л Ковель — Одеса-Головна

StationArrivalStayDepartureDistance
Ковель 18:14
Рожище 19:12
3
min
19:15 53 km
Ківерці 19:30
23
min
19:53 71 km
Луцьк 20:10
23
min
20:33 84 km
Ківерці 20:50
2
min
20:52 97 km
Рівне 21:47
7
min
21:54 162 km
Здолбунів 22:08
12
min
22:20 174 km
Кривин 22:54
2
min
22:56 212 km
Славута 1 23:09
2
min
23:11 227 km
Шепетівка 23:31
2
min
23:33 247 km
Полонне 00:05
2
min
00:07 278 km
Бердичів 01:13
2
min
01:15 368 km
Козятин-1 01:40
20
min
02:00 396 km
Калинівка 1 02:35
2
min
02:37 437 km
Вінниця 02:57
5
min
03:02 460 km
Жмеринка 03:47
37
min
04:24 507 km
Вапнярка 05:30
2
min
05:32 588 km
Рудниця 06:01
2
min
06:03 626 km
Кодима 06:22
2
min
06:24 651 km
Слобідка 06:52
2
min
06:54 680 km
Подільськ 07:20
2
min
07:22 706 km
Роздільна 1 08:49
2
min
08:51 821 km
Одеса-Головна 09:49 894 km

Details of train 078Л

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Ковель - Одеса-Головна

The train № 078Л departs from the primary station Ковель at 18:14:00 and arrives to the end station Одеса-Головна at 09:49:00. The total time of the train journey is 15:35, for which he overcomes distance of 894 kilometers. The route runs through 23 stations.
Ганна
Все було би добре, якщо б не заклинили двері у купе і я в 5.30 збудила всіх бо не могла відкрити і вийти. Повезло що з нами в купе їхав молодий хлопець який приклав зусилля і відчинив. Коли виходила з вагону повідомила про це провідницю, але вона не здивувалась, просто спокійно повідомила що в них таке частенько відбуважться
Лёха
Супер потяг все супер дякую укрзалізниця
Стас
Їхав до Одеси з Ковеля. Чисто. Привітна провідниця . 16.04.2024. 14 Вагон.
Оля
078Л Пасажирський Класний, є туалетка, рущнички і навіть о богі мило!! вагон 10 топ провідниця.
Наталія Ткаченко
В поїзді все добре, але вокзал у Рівному... Таке враження, що сидіння в залі очікування немиті з часів заснування вокзалу.
Галина Онофрійчук
Ковель - Одеса до Вапнярки, 4 вагон 30 червня. Чисто, привітна провідниця. Все добре.
Іринa
Їхала з Ковеля до Калинівки, все сподобалось, обслуговування дуже добре. Я задоволена))
Proizd.ua
Валентина, дякуємо за відгук!
валентина
Їхала до Одеси із Луцька 5 грудня.Добрий сервіс.
Пасажир
Сьогодні їхала цим поїздом з Рівне до Одеси в купе #16, дуже вдячна за чистоту та тепло у вагоні. Я настільки змерзла чекаючи поїзд, що думала не зігріюсь, та не може передати який кайф отримала, коли зайшла у вагон і відчула тепло! дякую!!!
Юлія
купували білет класу люкс, очікування, як і в більшості випадків, не співпадає, на жаль, з реальністю. в поїзді було дуже жарко, кондиціонери, як я зрозуміла, або просто не включені, або не працюють. в вагоні стоїть дуже їдкий запах, більш схожий до горілої шини, чи резини, не зрозуміло.