Tickets for train №076П Кривий Ріг-Головний - Київ-Пасажирський - PROIZD.UA

Train № 076П

Train information Кривий Ріг-Головний — Київ-Пасажирський

From?
To?
Select date

Train schedule № 076П Кривий Ріг-Головний — Київ-Пасажирський

StationArrivalStayDepartureDistance
Кривий Ріг-Головний 20:57
Рокувата 21:36
5
min
21:41 22 km
Олександрія 23:56
2
min
23:58 137 km
Користівка 00:11
2
min
00:13 147 km
Знам'янка Пасажирська 00:46
5
min
00:51 182 km
Кам'янка 01:47
2
min
01:49 250 km
ім. Т. Шевченка 02:10
5
min
02:15 274 km
Городище 02:57
2
min
02:59 323 km
Миронівка 03:49
2
min
03:51 383 km
Київ-Пасажирський 05:22 490 km

Details of train 076П

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Кривий Ріг-Головний - Київ-Пасажирський

The train № 076П departs from the primary station Кривий Ріг-Головний at 20:57:00 and arrives to the end station Київ-Пасажирський at 05:22:00. The total time of the train journey is 8:25, for which he overcomes distance of 490 kilometers. The route runs through 10 stations.
Тетяна
Вагон був не прибраний, пил, пісок, сухий бруд не були, навіть, підметені - про вологе прибирання, взагалі його не було. Сусідка на 8 місці намочила ганчірку та витерла його, то ганчірка була , як після вугілля. Дебошира вгамували тільки в 4 ранку. Поїздка жахлива!
Інна
Їхала 19 грудня Кривий Ріг-Київ , 7 вагон чисто, охайно, привітна та уважна вагоновожата . Було дуже тепло, та на моє прохання включили кондиціонер. Пропонували і каву і чай, та інше. Задоволена поїздкою, дякую за вашу працю 👏🏻❤️
Proizd.ua
Вікторія, якщо білизну потрібно додати - Ви могли її додати при заповненні даних пасажирів.
Вікторія Іваницька
Жахливо! Виявилося, що заплатила за квиток 477 грн., а постіль туди не включено ! Хоча вартість квитка на офіційному сайті Укрзалізниці навіть менша, але з постіллю. Зрештою, прийшлося доплатити за постіль ще 50 грн. в потязі. Все, на цьому мої стосунки з даним сайтом закінчилися!
Аліна
Їхала в жіночому вагоні, то для себе зробила висновок, що все-таки їхати з чоловіками краще:)) Сусідки абсолютно не привітні, вели себе наглувато, щось із серії совдєповських бАгінь - це моє нижнє місце, я розкладусь із чемоданами на ньому так, щоб ніхто не міг навіть сісти і попити кави. Із плюсів, провідниця молода, посміхається, часто запитує чи все добре і бажає гарного дня. Сам вагон сучасний, новий та чистий. Із мінусів, у туалеті не було паперових рушників, щоб витерти руки.
Оксана
Ехала 14.10 в Киев, билет взяла Люкс. Ожидала чего-то лучшего, чем купе (раз цена дороже). По факту: тот же старый, скрипящий и издающий громкие звуки, будто сейчас рассыпается, вагон. Отличие от купе: два человека в купе, две подушки, два полотенца, одеяло и плед каждому, одноразовый набор (сухие салфетки, зубочистки, салфетка для обуви, накладки на унитаз) и 0,5 слабогазированной воды. Постель тебя ждет уже заправленная, по приезду расправлять и сдавать проводнику не нужно. Все. Поскольку разница в цене с купе не особо большая, то, думаю, на эти деньги они услуг добавили 😁. Назад еду в люксе улучшенном. Дороже, чем люкс. Посмотрим, чем лучше.
ирина
Купувала квитки у покращене купе. Замовляли дріп каву і чай мольфар. Уся поїздка чудова. Провідник уважний і доброзичливий. В купе кондиціонер і розетки. Туалет чистий є мило.
Ірина
Все сподобалось, дякую за гарні умови! Провідниці дуже чемні. При нагоді поїду знову.
Marina VB
Все супер!
Юлія
Все сподобалось, дякую за гарні умови! Провідниці дуже чемні. При нагоді поїду знову.
Proizd.ua
Ліана, якщо у Вас поїздка з пересадкою і пересадка не вдалася вчасно через затримку потягу - Вам необхідно було звернутися в касу, напряму до перевізника та обміняти квитки в касі, тоді при поверненні квитка враховується, що повернення не з власної ініціативи, а через запізнення потягу.
Ліана
Потяг запізнився на 1 год 15 хв,вночі.Пояснень ,вибачеь не отримали.В купе чисто,тепло,провідник чемна,зарані розбудила,запитала чи не запізнюємось на інший потяг.Чай не пропонувала. Прийшлось міняти квитки перед поїздкою.Ну,дуже висока комісія.
Елена
По сравнению с поездкой на поезде 76, пять лет назад- эта поездка была люксус.
Вадим
Всё отлично жаль что перекурить негде
Ирина Войцеховская
Комфортно! Чисто! Приветливая проводница! И ооооочень жарко👍💯
Анна
Дякую! Було чисто. Були паперові рушники, що здивувало. Чи то я вже давно не була). Бажаю,щоб далі ще краще! 🙌🇺🇦
Евгений
Ужасно жарко, нет желания ездить
Галина
Комфортна поїздка. Дякую! Новий комфортний вагон.
Інна Кудакова
Їхали цим потягом в 5 купе. Потяг класний,новий,чистий. Туалети чисті,нові. Все дуже сподобалося. Провідниця хороша
Юлия
Ехала я в купэ вагона номер два, что могу сказать проводница была приятная, приветливая, но сами поезда оставляют желать лучшего, поезда в плачевном состоянии, в туалет страшно идти, а в целом поездка была нормальная!!!
Любовь
11.10 ехала с Кривого Рога в Киев В 5 вагоне проводница чай не предлагает, хотя я при посадке напомнила что в моем билете 2 чая,ну ладно думала что утром предложит, Так нет ! Я утром подошла , попросила свой чай ... Она мне показала краник где можно взять горячую воду ... И всё! Делайте ... Я говорю ...а принести мне сможете в купе ,а мне сказали что я у неё первая такая требовательная!!! Хотя здесь же в 5 вагоне ездит проводница лет так 50 то она сама обратила внимание на напитки спросила когда мне сделать ,и сразу же принесла! Очень милая и приветливая женщина.
Максим
Даже не знаю, какой отзыв оставить. Давно не ездил в такой скотовозне. Поездом это сложно назвать. Мой рост 182см, верхняя полка в купе не предназначена для такого роста. Ногами и головой упирался в стенки, а ещё какой то горе-инженер и его совдеповское руководство с коротким ростом это утвердило, чтоб цепи от полки крепились в стену🤦🏻‍♂️ Что делает полку ещё короче. Полотенца и постель-это лютый мрак. Мы даже на войну ребятам такое тряпки не возим. Все окна засилеконены, свет что в погребе, матрасы короче чем сама полка. В потолочном пространстве всю дорогу какая то железяка стучала…. Одним словом-все для людей🤦🏻‍♂️
Максим Ефименко
Їхав на нічному поїзді 076 з Кривого Рогу до Києва (03.10.2021). В вагоні взагалі не було опалення при тому, що на вулиці було +4°С. Спати доводилось в куртці, бо було настільки холодно, що капець!!!
Олег
Часто езжу на 76 м , в целом нормально все, как для 7 часовой поездки.Конечно хотелось бы больше комфорта
Александр
76-й поезд. Белье старое и затертое, туалеты в плачевном состоянии.