Train 060Л

Information about train Chop — Kyiv-Pasazhyrsky
Chop
Arrival
12:24
Trip duration
Departure
12:24
0 km
Uzhhorod
Arrival
12:50
Trip duration
19 min
Departure
13:09
22 km
Perechyn
Arrival
13:39
Trip duration
3 min
Departure
13:42
43 km
Velyky Berezny
Arrival
14:04
Trip duration
3 min
Departure
14:07
65 km
Kostryno
Arrival
14:31
Trip duration
1 min
Departure
14:32
81 km
Syanky
Arrival
15:47
Trip duration
7 min
Departure
15:54
125 km
Turka
Arrival
16:31
Trip duration
4 min
Departure
16:35
150 km
Strilky
Arrival
17:12
Trip duration
2 min
Departure
17:14
180 km
Stary Sambir
Arrival
17:33
Trip duration
2 min
Departure
17:35
194 km
Sambir
Arrival
17:58
Trip duration
4 min
Departure
18:02
215 km
Lviv
Arrival
19:12
Trip duration
23 min
Departure
19:35
293 km
Pidzamche
Arrival
19:47
Trip duration
2 min
Departure
19:49
300 km
Krasne
Arrival
20:23
Trip duration
2 min
Departure
20:25
344 km
Zolochiv
Arrival
20:49
Trip duration
2 min
Departure
20:51
370 km
Zboriv
Arrival
21:11
Trip duration
2 min
Departure
21:13
392 km
Ternopil
Arrival
21:51
Trip duration
39 min
Departure
22:30
434 km
Khmelnytsky
Arrival
00:16
Trip duration
5 min
Departure
00:21
553 km
Vinnytsya
Arrival
02:17
Trip duration
5 min
Departure
02:22
699 km
Kozyatyn-1
Arrival
03:19
Trip duration
4 min
Departure
03:23
763 km
Fastiv 1
Arrival
04:37
Trip duration
2 min
Departure
04:39
856 km
Kyiv-Pasazhyrsky
Arrival
05:47
Trip duration
Departure
05:47
920 km

Features of the train 060Л

ModelOther
SpeedFast
E-TicketNo

Description

The train № 060Л departs from the primary station Chop at 12:24:00 and arrives to the end station Kyiv-Pasazhyrsky at 05:47:00. The total time of the train journey is 17 hr 23 min, for which he overcomes distance of 920 kilometers. The route runs through 21 stations.
Лєна's avatar
Лєна
Гарний вагон, ніяких проблем не було.
Григорій's avatar
Григорій
Ну не приємна ситуація склалася, прийшов на вокзал (04:14 тоді було вже) відправлення на Київ о 04:20. Показую електронний білет провідниці. Ну її слова такі, *Не знаю, це не ваш потяг* З не до розумінням пішов до довідкової, там мені говорять ваш потяг на Київ поїхав. Ну і який досвід в мене з цього випадку. Не кожен провідник може читати електронні білети.
Вероніка's avatar
Вероніка
Їхали поїздом Чоп-Київ 5 вагон. Все було чудово і чистий ваган з новими матрасами і ввічлий провідник, у вагоні було тепло. Дякую Укрзалізниці. Всіх з Різдвом та наступаючим Новим роком 👌🏼👍🏼
Елена Белка's avatar
Елена Белка
Вагон зразку радянського союзу номер 3 давно своє відпрацював, але чомусь за такий,, комфорт,, ще гроші беруть, все описане в коментаріях підтверджую, вікна всі глухі, добре що дощ ішов, то прохолоду вніс, штори, якщо можна їх так назвати просто на прутиках, які ніяк не закріплені, туалети жах, унітази вже зігнуті від часу, все обшарпане,, аромати, , на весь вагон, хоч провідники стараются прибирати. Одним словом на цьому утилі ще перевозять людей
Наталія 's avatar
Наталія
Їхали потягом Чоп -Київ,1вагон,поїзд затримали на 2 години,вагон жах,жара,вікна через одне купе,люди с дітьми,вагон не знаю якого року випуску,єдине що адекватні провідники.
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Олена, напишіть Ваше питання більш детальніше, з фото квитка на пошту [email protected]
Олена's avatar
Олена
проїзд юа сайт по разводу на деньги на государственном уровне! браво! мошенники разрекламированные официально. Это дно. Надеюсь ребята деньги все до копейки пойдут вам на лекарства! фу
Алла's avatar
Алла
чоп-київ 3 вагон дуже жарко в купе всі вікна закриті в коридорі відкрито на 10 см. Вікно через одне. всі хто не витримував сауни стояли біля вікон тіки коли спала жара можна було находитись в купе.
Олександр's avatar
Олександр
Їхали потягом Чоп-Київ все було чудово.
Володимир's avatar
Володимир
Жахлива поіздка потяг грязний.Туалети грязні.Білизна що видали добре не випрана.Шкода що не підтягує фото.
Вікторія's avatar
Вікторія
Вагон номер 3 у потязі Чоп-Київ: щось цілу ніч так гуділо і тряслось, ніби вагон мав злетіти, або, розвалитись....усю ніч....
Альона's avatar
Альона
Їхали з дитиною на верхніх полках. Попросили ремінь безпеки, сказали, що немає. В потязі жарко, постільна білизна порвана
Віка's avatar
Віка
В вагоні дуже жарко, їхати майже неможливо бо нема чим дихати.
Тетяна's avatar
Тетяна
Тепло, ввічливо, чисто. Новий вагон.
Валерія's avatar
Валерія
Дуже старий вагон. Мені здається, що йому мінімум 30-40 років. Все зломано, навіть гарячої води в вагоні не було. Провідниця була змушена за водою ходити у сідній вагон. Світло в купе не працювало. Шкода, що за стількі років мало що змінилося в Укрзалізниці(
Альона's avatar
Альона
Їхала з дитиною в потязі Львів-Київ у нас місця були на верхніх полицях , у провідниці попросила паски безбеки , але на жаль паски не призначені до полиць , намагалися щось зробити за допомогою шурупів і викрутки прикрутити , але через півгодини пасок відірвався . Надіюсь керівництво звернить увагу , адже це є досить небезпечно.