Tickets for train №059К Київ-Пасажирський - Чоп - PROIZD.UA

Train № 059К

Train information Київ-Пасажирський — Чоп

From?
To?
Select date

Train schedule № 059К Київ-Пасажирський — Чоп

StationArrivalStayDepartureDistance
Київ-Пасажирський 19:11
Фастів 1 20:06
2
min
20:08 64 km
Козятин-1 21:50
2
min
21:52 157 km
Вінниця 22:42
16
min
22:58 221 km
Хмельницький 00:58
15
min
01:13 367 km
Тернопіль 03:09
22
min
03:31 486 km
Зборів 04:10
2
min
04:12 528 km
Злочів 04:34
2
min
04:36 550 km
Красне 05:01
2
min
05:03 576 km
Підзамче 05:36
2
min
05:38 620 km
Львів 05:50
26
min
06:16 627 km
Самбір 07:29
3
min
07:32 705 km
Старий Самбір 07:53
1
min
07:54 726 km
Стрілки 08:11
2
min
08:13 740 km
Турка 08:48
2
min
08:50 770 km
Сянки 09:22
2
min
09:24 795 km
Кострино 10:38
2
min
10:40 839 km
Великий Березний 11:07
2
min
11:09 855 km
Перечин 11:32
2
min
11:34 877 km
Ужгород 12:00
13
min
12:13 898 km
Чоп 12:36 920 km

Details of train 059К

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Київ-Пасажирський - Чоп

The train № 059К departs from the primary station Київ-Пасажирський at 19:11:00 and arrives to the end station Чоп at 12:36:00. The total time of the train journey is 17:25, for which he overcomes distance of 920 kilometers. The route runs through 21 stations.
Даша
Вчора їхала потягом 059 Окремо дякую Провіднику))Дуже хороший та виконує свої зобов'язання ☺️по більше б таких Купе звичайне але було все нормально Дякую
Катя
Їхала у плацкартом все сподобалось.Дякую поїзду 059
катя
Їхали плацкартом, дуже сильно пожалкували, білизна була волога, у вагоні було дуже спекотно, на ранок вбиральня була дуже брудна, загалом враження такі собі
Валентина
Поїздка вдала,тепло,чисто,провідник дуже любязний ,але одне ,немає зарядки для телефону,це один мінус.
Сергій
Як на мене за цю ціну чудовий сервіс. Швидко, тепло, зручно!
Галина
Їхали сьогодні поїздом, нам із сином все сподобалось, у вагоні дуже тепло, чисто, комфортно.
Proizd.ua
Юлія, зараз можливі затримки в транспорті. Рекомендуємо купувати квитки з запасом часу для пересадки.
Любов
Дякую за чудову поїзду! Вагон теплий!
Yuliia Zahorodniuk
Неймовірно рада затримці потяга на 2 години та тому, що «згоріли» квитки на потяг до Будапешту. Звісно ж ці €20 мені ніхто не компенсує, як і +4 години очікування наступного потягу. Відпустка почалася напрочуд чудово, рекомендую! P.s наразі 14:10, а ми ще навіть до Чопу ніяк не доїдемо
Олена
Їхали вчора цим потягом. Білизна була ще волога, подушку такою назвати тяжко, більше ніж на половину порожня. Вражені від поїздки в купе такі собі.
Ірина
Їхала у вагоні люкс. На поличках нема матраців. Було дуже жорстко. Не спала всю ніч. Це точно люкс?
Proizd.ua
Вікторія, повернути квиток можна онлайн або в залізничній касі. Для повернення онлайн увійдіть до Кабінету (знаходиться справа вгорі) на сайті. Над квитком натисніть "Повернути". Для залізничного квитка Вам підраховується сума повернення. Якщо це автобусний квиток - сума до повернення відображена на квитку внизу. Підтвердіть повернення, протягом 1-3 робочих днів кошти повернуться на карту, з якої Ви здійснювали оплату. Гарантований термін зарахування грошей на карту, з якої проводилася оплата - 6 банківських днів. Якщо Ваш квиток, куплений онлайн, був роздрукований в касі вокзалу на бланку перевізника, то такий квиток можна повернути тільки через касу вокзалу.
Вікторія
Як повернути квиток