Tickets for train №056Л Івано-Франківськ - Київ-Пасажирський - PROIZD.UA

Train № 056Л

Train information Івано-Франківськ — Київ-Пасажирський

From?
To?
Select date

Train schedule № 056Л Івано-Франківськ — Київ-Пасажирський

StationArrivalStayDepartureDistance
Івано-Франківськ 20:50 138 km
Львів 23:19
26
min
23:45 279 km
Підзамче 23:57
2
min
23:59 286 km
Тернопіль 01:47
5
min
01:52 420 km
Волочиськ 02:51
2
min
02:53 477 km
Хмельницький 03:44
15
min
03:59 539 km
Вінниця 06:02
4
min
06:06 685 km
Козятин-1 07:01
2
min
07:03 749 km
Фастів 1 08:10
2
min
08:12 842 km
Київ-Пасажирський 09:22 906 km

Details of train 056Л

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Івано-Франківськ - Київ-Пасажирський

The train № 056Л departs from the primary station Івано-Франківськ at 20:50:00 and arrives to the end station Київ-Пасажирський at 09:22:00. The total time of the train journey is 16:56, for which he overcomes distance of 906 kilometers. The route runs through 10 stations.
Влад Чешковский
Все було норм, якщо треба швидко купити квитки рекомендую. Чекаю на якісь промоакції.
Владимир Чешковский
Їхав у купе економ, але все було +. Дякую 🤗
Олександра
Теплий вагон, привітна провідниця
Proizd.ua
Дякуємо за відгук! Зараз діє знижка в розмірі 5% до 31 грудня, в полі промокоду потрібно вказати NEW2024.
Homer Simpson
Все було норм, якщо треба швидко купити квитки рекомендую. Чекаю на якісь промоакції.
Марія
Їздили з чоловіком 28.10-29.10 10 вагон Провідник класний, вирішував питання, вихований, чемний, все було вчасно, чай, постіль відкриття туалетів в не санітарній зоні. З сусідами також повезло, все було тизо спокійно та злагоджено. Дякую
Vitalii Nikonenko
Вагон 10. 09.09-10.09 Вагон-квест: один туалет, біля провідника, не працює. Вікна в коридорі не закриваються і всю ніч йде холодне повітря та сморід. Але саме круте це працюючий туалет: щоб в нього зайти треба відкрити двері з коридору, закрити двері в тамбур, бо вони не працють і перекривають прохід, відкрити в туалет. В туалеті бруд, антисанітарія, відсутність мила. Укрзалізниця, ви взагалі якось перевіряєте, що випускаєте на маршрут??
Іра
Жахливий був вагон! Попалися пасажири пʼяні,дівчина зловила панічну атаку бо її собака покусала у потязі ,словом надіюсь більше не буде такого🙏Чистота бажає ліпшого! Останній вагон це треш,цілу ніч думала що ми перевертаємось (
Світлана
Мені сподобалась поїздка. Все було нормально, без непорозумінь і пригод.
Danylo
На меня дважды наступила женщина которая пыталась залезть на верхнюю полку
Катерина
Вагон 5. Провідниця привітна, доброзичлива, уважна. Вагон старий, деталі риплять, стукають - заснути важко. Матрац коротше і вужче, ніж полиця. Проте білизна нова, чиста і суха!. Туалетний папір та шматочок мила в обох санвузлах наявний. За окропом провідниця ходила в сусідній вагон, бо в нашому немає тенів :(
Наталія
Вагон #4. Вміру чистий. Привітний , чемний провідник.