Tickets for train №050Л Трускавець - Київ-Пасажирський - PROIZD.UA

Train № 050Л

Train information Трускавець — Київ-Пасажирський

From?
To?
Select date

Train schedule № 050Л Трускавець — Київ-Пасажирський

StationArrivalStayDepartureDistance
Трускавець 20:25
Дрогобич 20:43
26
min
21:09 12 km
Львів 22:43
22
min
23:05 112 km
Тернопіль 01:03
4
min
01:07 253 km
Хмельницький 02:53
4
min
02:57 372 km
Вінниця 05:08
3
min
05:11 518 km
Калинівка 1 05:30
2
min
05:32 541 km
Козятин-1 06:03
2
min
06:05 582 km
Фастів 1 07:11
2
min
07:13 675 km
Київ-Пасажирський 08:22 739 km

Details of train 050Л

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Трускавець - Київ-Пасажирський

The train № 050Л departs from the primary station Трускавець at 20:25:00 and arrives to the end station Київ-Пасажирський at 08:22:00. The total time of the train journey is 11:57, for which he overcomes distance of 739 kilometers. The route runs through 10 stations.
Proizd.ua
Тетяно, дякуємо за відгук!
Proizd.ua
Тетяно, дякуємо за відгук та довіру до сервісу!
Віталій
В купе було холодно, був протяг холодного повітря
Maryna Shevchuk
Добрий день, Їхали в вагоні 5 і назад в 6. Вагони застарілі, але загалом нормально. Єдине - коли повертались назад до Києва, в купе був запах сигаретного диму, кілька разів за вечір купе ставало задимленим. Коли я пішла до провідника, її не було на місці, в її купе були ліві люди, які сказали шукати провідника в іншому вагоні.. Провідника не знайшла, їхала з дитиною, і тут просто немає слів від ситуації - безбілетчики, провідника немає, задимлений вагон...а це вагон люкс..
Світлана
Їхала поїздом Трускавець (30.07) - Київ (31.07) , вагон 6. Все добре. Поїздка комфортна. Єдине зауваження. Чому вночі у провідниці все закрито? Все може бути, а звернутися нема до кого. Дякую!
Proizd.ua
Тип вагону. Звертайте увагу тільки на першу частину цього поля - 001 - вагон, К- купейний.
Марина
підкажіть будь-ласка, що таке ПКУЗ, біля номера вагону, строчка виглядає десь так: 001 К ПКУЗ
Виктория
Ехала в 30 вагоне-купе, поезд 050. В ужасающих условиях. Вагон старый, раздолбаный, всю поездку трясло, скрипело, впечатление, что вагон на каком-то этапе развалится. Также, на весь вагон что-то воняло, впечатление что что-то сдохло. К проводнику претензий нет, хороший, внимательный мужчина.
Олександр
Вагон СВ або Люкс зовсім старий!! Окна запотілі. Шторки взагалі не можна відкрити. Просто жах!!! Туалет звичайний.. Двері в вагон між карідором в туалет не зачиняються. За 2200грн. зовсім ніякого сервісу. За такі гроші в СВ мають бути гарні вагони. І до чого в купе телевізори якщо до них нічого не можна підключити. НІЧОГО В УКРЗАЛІЗНИЦІ НЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ.. ОКРІМ ЦІН В ГОРУ!! Прикро...
Наталія
"Трускавець - Київ". Їхала з дітьми в 15 вагоні 28.05.23. За 20 хв до відправлення подали потяг без декількох вагонів. Наш вагон, як і ще декілька приєднували до початку руху. Не відразу зорієнтувалися в який бік йти шукати наш о 23:00 Вагон був чистий - поїздка додому комфортною. Дякуємо!
Рома
Вагон 12 новий, гарний, акуратний і чистий. Провідниця дуже ввічлива і приємна. Нові ковдри з логотипом УЗ)) Дякую!
Proizd.ua
Владислав, ми завжди до Ваших послуг. Дякуємо за відгук.
Владислав Горин
Сервісом та поїздкою задоволені. У 30 вагоні прекрасні, доброзичливі та уважні провідники.
Валерий
Доброго времени суток. Я перемещался в поезде Трускавец-Киев в 5-м (пятом) вагоне. Весь маршрут прохождения вагон трусило как старый, разболтанный воз по булыжной дороге.... Казалось, что находишься в большой бетонированной бочке, а в эту бочку пытаются про сверлиться не один и не два специалиста с перфораторами и на очень быстрых оборотах. Входная дверь в купе не держалась, её болтало из стороны в сторону, на что пришлось отреагировать - вставить (впихнуть) полотенце для рук между дверями и стенкой купе, что бы дверь не так тарабанила и можно было отдыхать,,,, но это ещё не всё так же дребезжали лежаки, на которых "спали" пассажиры.... Пришлось, также, подложить между дном и каркасом лежака полотенце, что бы уменьшить шум.... Вагон скрипел, трещал, подпрыгивал, не понятно на чём (ведь рельсы то должны быть ровными), но это была фантастическая поездка в космос, вспоминались изречения космонавтов, которые летали в ракете и это напоминало поездка на хороших лошадях да по булыжной дороге.... Я около двух часов ночи вышел в коридор вагона и увидел, что не только двери нашего купе так себя ведут, но и остальные, по соседству, тоже бешено стучатся о раму. Я подошел к проводнику и поинтересовался почему так ужасно всё скрипит и трясётся, на что получил ответ " Потому что он, наверно, старенький". Скажите мне, разве можно выпускать на линию в таком состоянии вагоны? Это жах!!!!
Iuliia Delicatesse Reizina
Зручно купувати квитки. В принципі, непоганий потяг. Але!! "Нічне" світло в проході всю ніч мені світило в очі. Засинала тільки коли видверталася до стіни. Ні "приглушити", ні вимкнути його не можна. Горить через прохід, тобто кожний другий. Отже, мені дуже не повезло в цю поїздку(
Proizd.ua
Дякуємо за Ваш відгук! Раді, що Вам все сподобалося.
Щиро дякую, скориставшись Вашими послугами, лишилась дуже задоволена.
Proizd.ua
Дякуємо за довіру до сервісу!
Ihor Zhyvtsov
Сервісом задоволений. Їхали у 10 вагоні. Усе добре. Нарікань немає!
Proizd.ua
Дякуємо за довіру до сервісу!
Анастасія
09 вагон - комфортний та чистий. Поїздка Трускавець - Київ пройшла добре. Дякую за зручний сайт та додаток.
Марина
Ехали в четвертом вагоне,купе Вонь в туалете була жуткая,места пошарпанные,в купе было холодно, пришлось просить проводника чтобы включил (оказалось нужно было простить),с окна очень дуло,в самом купе было грязно (места 35-33),цены за такой сервис неоправданно высокие, одиннадцать часов сплошной дискомфорт!
Ірина
Їхали в плацкартному вагоні поїзд № 050Л вагон 6, чистенько, постіль чиста, але 3 полка гриміла, і було дуже жарко і душно у вагоні, хоча, у зв'язку з ковідом, потрібно у закритому приміщенні, щоб працювала витяжка і було не 30 градусів, а 18-20 градусів, чому не притримуються температурного режиму??!!! Раніше провідники ходили і пропонували чай, дуже було зручно
Тетяна Рожко
11 вагон 050 поезд. Места для чемоданов и сумок под сиденьями сделаны так, что большой стандартный чемодан не поместился ни под сиденьем, ни под столиком, ни в нише возле окна под сиденьем. Розетка одна на всё купе, где-то под потолком, поэтому подзарядить телефон практически невозможно. Туалет с вакуумным смывом постоянно забивается от туалетной бумаги. Одноразовые накладки на ободок унитаза отсутствовали. Поэтому женщине сходить по нужде - ещё тот квест! Плюсы - чистое постельное белье, тепло в вагоне.
Світлана
Поїзд Трускавець-Київ Вагон 5 чистий,з кращих,тепло.Зранку запитала провідницю,чи поїзд не запізнюється,зберахала,бо спізнився на годину.