Tickets for train №045Л Ужгород - Харків-Пас - PROIZD.UA

Train № 045Л

Train information Ужгород — Харків-Пас

From?
To?
Select date

Train schedule № 045Л Ужгород — Харків-Пас

StationArrivalStayDepartureDistance
Ужгород 10:47
Чоп 11:10
35
min
11:45 22 km
Батьово 12:06
2
min
12:08 38 km
Мукачеве 12:48
5
min
12:53 63 km
Карпати 13:11
2
min
13:13 80 km
Свалява 13:22
4
min
13:26 90 km
Воловець 13:59
10
min
14:09 118 km
Лавочне 14:41
10
min
14:51 141 km
Славське 15:04
2
min
15:06 149 km
Сколе 15:34
2
min
15:36 175 km
Стрий 16:10
2
min
16:12 213 km
Миколаїв-Дністровський 16:37
2
min
16:39 243 km
Львів 17:23
22
min
17:45 288 km
Підзамче 17:57
2
min
17:59 295 km
Красне 18:31
2
min
18:33 339 km
Броди 18:59
2
min
19:01 381 km
Радивилів 19:11
2
min
19:13 391 km
Дубно 19:43
2
min
19:45 440 km
Здолбунів 20:15
33
min
20:48 483 km
Острог 21:09
2
min
21:11 504 km
Кривин 21:27
2
min
21:29 521 km
Славута 1 21:44
2
min
21:46 536 km
Шепетівка 22:03
2
min
22:05 556 km
Радулин 22:48
9
min
22:57 588 km
Новоград-Волинський 1 23:20
2
min
23:22 619 km
Яблунець 23:51
1
min
23:52 661 km
Коростень 00:43
2
min
00:45 707 km
Малин 01:23
2
min
01:25 759 km
Святошин 02:28
2
min
02:30 851 km
Київ-Пасажирський 02:47
20
min
03:07 863 km
Дарниця 03:26
2
min
03:28 877 km
Ніжин 04:41
2
min
04:43 989 km
Бахмач-Пасажирський 05:35
2
min
05:37 1059 km
Конотоп 06:00
4
min
06:04 1084 km
Путивль 06:46
2
min
06:48 1131 km
Ворожба 07:20
22
min
07:42 1159 km
Білопілля 07:53
2
min
07:55 1164 km
Суми 08:45
20
min
09:05 1213 km
Смородине 10:05
2
min
10:07 1272 km
Кириківка 10:29
2
min
10:31 1293 km
Богодухів 11:13
2
min
11:15 1331 km
Люботин 12:07
2
min
12:09 1384 km
Харків-Пас 12:40 1408 km

Details of train 045Л

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Ужгород - Харків-Пас

The train № 045Л departs from the primary station Ужгород at 10:47:00 and arrives to the end station Харків-Пас at 12:40:00. The total time of the train journey is 25:53, for which he overcomes distance of 1408 kilometers. The route runs through 43 stations.
Євгенія Андріївна
Поїзд маленький , старенький, але чистий. На верхніх полицях нема страхувальних ременів, відповідно вночі треба спати в пів ока, щоб не поїхати вниз з полиці :) Провідники ввічливі. Єдине, що запах нечистих шкарпеток був дуже сильно майже по всьому вагону. Але може це мені пощастило з пасажирами. В цілому все добре. Дякую за поїздку!
Сергій Зінчук
Дякую!
Тетяна
Поїздка супер. Все сподобалось. Чисто всюди, тепло є гаряча вода. Провідниця привітна, пропонувала чай, каву, допомогла вийти з потяга з великою та важкою валізою.
Proizd.ua
Ольга, Вам надані коди повернень, Ви можете звернутися з ними до банку та зʼясувати де поділася третя сума. Нам шкода, що у Вас склалося негативне враження про роботу сервісу, але всі три повернення здійснені успішно.
Ольга
Скористатись цим сервісом порадили мої співробітники. Нажаль коментар буде тільки негативний! Я замовила квитки 10.10.23 2 дорослих і 1 дитячій. І трошки пізніше я їх повернула назад, бо синхронно купили і в ждкассі. За дорослих кошти прийшли, а ось вартість дитячого квитка до сих пір не прийшла. Я неодноразово зверталась до менеджерів підтримки, їх відповіді просто вражають непрофесійністю і змахують на аферистів з великих доріг. Самі ж пояснюють, що кошти не повернулись єдиним платежем бо стався збій в системі, а потім не бажають провести ще раз спробу повернути кошти, які не отримав банк. Я нікому не раджу витрачати свої нерви і кошти і не користуватись цим сервісом.
Proizd.ua
Аліса, на момент перегляду доступних місць ці місця могли бути кимсь викуплені, а пізніше - повернені. Таке часто трапляється, на жаль.
Аліса
28 травня їхала з Ужгороду до Харкова покращеним купе. Всім задоволена. Провідник дуже приємний та дбав про всіх пасажирів. Єдине нарікання так це на відсутність квитків на потяг на нижні полиці хоч весь час подорожі в 25 годин ніхто так і не зайняв їх, а в продажі не було
Віталій
<b>Віталій Запорожченко [email protected]</b> Ми з дружиною їхали у плацкартному вагоні N14 потягу 45Л Ужгород-Харків 1-2 травня 2023 року. Вагон старенький, але у доброму стані, вікна замінено, оснащені жалюзі, протягів немає, на усіх верхніх полках прикріплені страхувальні ремені. Скрізь чисто, у титані постійно була гаряча вода, обидва туалети працювали, якісно прибрані з туалетним папером та рідким милом. Провідник Флуд Іван Степанович допоміг завантажити нам, пенсіонерам, важкі речі у вагон, видав чисту постільну білизну, уважно відносився до усіх пасажирів, постійно пропонував і приносив чай, каву, мінеральну воду й печиво. Бажаємо подякувати працівникам Укрзалізниці за сумлінну працю і поставити за чистоту, порядок у 14-му вагоні, доброзичливе відношення до пасажирів відмінну оцінку 5. Наш потяг відправлявся з кожної станції й прибував до наступної точно за розкладом. Тобто і сьогодні, у складний військовий час, можна й треба якісно виконувати свої професійні обов'язки.
Вася Васин
Прекрасная поездка. Проводник внимательная. Чай,вода печенье все просьбы выполнены. Очень довольны поездкой.
Vitalii Moskalenko
Провідниця вигнала нас з купе за 7хв до зупинки у Львові бо їй терміново треба було заправити постіль. І нам з малими дітьми прийшлось стояти і чекати в коридорі з сумками!
Proizd.ua
Оксана, ми неймовірно раді, що Вам все сподобалося. Завжди до Ваших послуг.
Оксана
Про сайт дізналася з Моно. Сервісом користувалася вперше, тому була готова до неприємних сюрпризів. Їхала кілька станцій від міста Львів 11.04.23 в 15 плацкартному вагоні - теплому і чистому. На час відправлення поїзда отримала смс від сайту з побажанням щасливої дороги. Коли виходила з вагону, провідник подав мені руку. Такі речі зробили враження від поїздки справді приємними. Дякую!
Олена
Їхали 11 березня 23р. З Ужгорода, перший вагон , тепло,чисто, різні смаколики, чай,кава. Провіднику велике Дякую 💙💛
Анна
Возращалась в Харьков поезд 045Л , 20- 21.10.2022, 8 вагон, проводник женщина( с Закарпатья), всю ночь топила( кидала уголь в топку) , чтобы в вагоне было тепло, спасибо ей за это!!
Анна
Я ехала поездом Харьков -Ужгород 045 , 19- 20 октября 2022 , 8 поезд, 17 место, проводник Юрий. Проводник, не взирая на то, что 9 сутки дежурил, улыбался, был с юмором, старался поддерживать чистоту вагона и туалета. Было тепло, кофе и чай в любую секунду. Чувствовалась какая то домашняя атмосфера. Спасибо ему и железной дороге за сервис.
Magdalina Skomarovskaya
все добре, ввічливі провідники і чисто
Любов
На нынешнее время всё очнь хорошо. И обслуживание ,и качество. Все норм.
Юрий
К сожалению нет в вагоне розетки.
Світлана
Добрий день. Велике дякую провіднику вагона №11 поїзда №45 Ужгород - Харків яким я їхала 29 - 30.09.22. В вагоні було тепло провідник ввічливий і контактний.
Наталія
Сира постільна білизна - дуже зіпсувала враження, але вагон теплий та чистий, обслуговування гарне, туалети чисті
Оксана
Благодарю. Очень приятно, всё было Ок!!! Чисто,тепло,обслуживание приятное.
Галина
Поїзд "Ужгород-Лисичанськ". Приєднуюсь до думки, що ціни на СВ не відповідають вимогам такого вагону: туалети воняють, інвентар для прибирання не може бути на проходах.
Alex
Ви могли б поміняти постільний білизну в провідника.
Алина
Дуже гарний поїзд Лисичанськ-Ужгород, теплий, комфортний, привітні провідники
Сергій
Швидко, зручно, точно.