Tickets for train №045Д Харків-Пас - Ужгород - PROIZD.UA

Train № 045Д

Train information Харків-Пас — Ужгород

The sale of railway tickets for Easter is open! 🐣

From?
To?
Select date

Train schedule № 045Д Харків-Пас — Ужгород

StationArrivalStayDepartureDistance
Харків-Пас 13:43
Люботин 14:18
2
min
14:20 24 km
Богодухів 15:09
2
min
15:11 77 km
Кириківка 15:48
2
min
15:50 115 km
Смородине 16:07
2
min
16:09 136 km
Суми 17:04
20
min
17:24 195 km
Білопілля 18:07
2
min
18:09 244 km
Ворожба 18:17
20
min
18:37 249 km
Путивль 19:06
2
min
19:08 277 km
Конотоп 19:49
4
min
19:53 324 km
Бахмач-Пасажирський 20:15
2
min
20:17 349 km
Ніжин 21:13
2
min
21:15 419 km
Дарниця 22:29
2
min
22:31 531 km
Київ-Пасажирський 22:51
33
min
23:24 545 km
Святошин 23:44
2
min
23:46 557 km
Малин 00:53
2
min
00:55 649 km
Коростень 01:30
2
min
01:32 701 km
Яблунець 02:07
2
min
02:09 747 km
Новоград-Волинський 1 02:39
2
min
02:41 789 km
Радулин 03:18
4
min
03:22 820 km
Шепетівка 03:54
2
min
03:56 852 km
Славута 1 04:17
1
min
04:18 872 km
Кривин 04:32
1
min
04:33 887 km
Острог 04:50
2
min
04:52 904 km
Здолбунів 05:16
33
min
05:49 925 km
Дубно 06:22
2
min
06:24 968 km
Радивилів 06:57
2
min
06:59 1017 km
Броди 07:09
2
min
07:11 1027 km
Красне 07:42
2
min
07:44 1069 km
Львів 08:27
26
min
08:53 1120 km
Стрий 10:03
2
min
10:05 1195 km
Сколе 10:38
2
min
10:40 1233 km
Славське 11:13
2
min
11:15 1259 km
Лавочне 11:28
10
min
11:38 1267 km
Воловець 12:14
10
min
12:24 1290 km
Свалява 12:54
2
min
12:56 1318 km
Карпати 13:04
1
min
13:05 1328 km
Мукачеве 13:23
5
min
13:28 1345 km
Батьово 13:56
2
min
13:58 1370 km
Чоп 14:18
28
min
14:46 1386 km
Ужгород 15:10 1408 km

Details of train 045Д

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Харків-Пас - Ужгород

The train № 045Д departs from the primary station Харків-Пас at 13:43:00 and arrives to the end station Ужгород at 15:10:00. The total time of the train journey is 25:27, for which he overcomes distance of 1408 kilometers. The route runs through 41 stations.
Olena Duda
Дуже погана поїздка. Відмінили нашу швидкістну електричка Рівне Львів і нас із Бродів примусили їхати в плацкарті.Місця тільки на верхніх поличках. Але ж коли ми увійшли у вагон,люди ще спали. Бо вони їдуть із Харкова в Ужгород, наприклад. А нам прийшлося сідати їм на ноги або де попало. Дуже погана ідей від Укрзалізниці
Світлана
все було добре, їхала в СВ вагоні, з м. Суми і Київ, провідники два чоловіка - приємні, тільки дуже вже переймалися щоб я здала їм білизну і за хвилин 40 до прибуття два рази мені казали - здайте білизну, я ж не проти ... але чому за 40 хвилин до Києва?
Ольга
Їхали в люкс купе 1.11.23 ( 7 вагон ) Дуже приємна провідниця. Все було комфортно, доїхали вчасно . Туалети чисті ,все необхідне було.
Людмила Стефанська
Доброго всім дня! Як завжди, одна ложка дьогтю пере... діжку меду. ))) В нашому купе виявилися поламані нижні лави. На одній полиці цвях ледь не впився дитині в сідницю, а друга, та що навпроти, теж була як гойдалка. Сядеш на один край-піднімається протилежний край. Провідники люди хороші, але зробили вигляд, що бачать це вперше. (а може і справді ніхто не казав), сказали, що вагон після ремонту. Викликали начальника потягу, той прислав працівника. Працівник щось сверлив, забивав.... В підсумку: ті ж самі яйця, тільки збоку. ))) Цвяхи стали довшими. ))) І друге: душно, спекотно всі повідкривали віконця. А у нас-"Аваріне вікно". То скажіть будь ласка, а кондиціонер повинен працювати в такому випадку, чи задихайся, ще й сидячи на цвяхах?