Tickets for train №043Л Івано-Франківськ - Київ-Пасажирський - PROIZD.UA

Train № 043Л

Train information Івано-Франківськ — Київ-Пасажирський

From?
To?
Select date

Train schedule № 043Л Івано-Франківськ — Київ-Пасажирський

StationArrivalStayDepartureDistance
Івано-Франківськ 20:04
Калуш 21:10
2
min
21:12 42 km
Рожнятів 21:31
2
min
21:33 56 km
Долина 21:57
2
min
21:59 70 km
Болехів 22:15
2
min
22:17 83 km
Моршин 22:30
2
min
22:32 93 km
Стрий 22:52
23
min
23:15 108 km
Львів 00:21
20
min
00:41 183 km
Броди 01:49
2
min
01:51 276 km
Кривин 03:29
2
min
03:31 413 km
Славута 1 03:45
2
min
03:47 428 km
Шепетівка 04:12
2
min
04:14 448 km
Новоград-Волинський 1 05:01
2
min
05:03 511 km
Коростень 06:08
2
min
06:10 599 km
Святошин 08:07
2
min
08:09 743 km
Київ-Пасажирський 08:30 755 km

Details of train 043Л

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Івано-Франківськ - Київ-Пасажирський

The train № 043Л departs from the primary station Івано-Франківськ at 20:04:00 and arrives to the end station Київ-Пасажирський at 08:30:00. The total time of the train journey is 12:26, for which he overcomes distance of 755 kilometers. The route runs through 16 stations.
Марин
Все було чітко по графіку. Чисто та комфортно . Але вдень жарко. Смачний чай та ввічливі співробітники.
Proizd.ua
Вікторія, Стандарт - згідно оновлених стандартів, купе покращене - це вагони старішого зразку, але покращені до оновлених стандартів.
Вікторія
Яка різниця між купе Стандарт і купе покращеним? Лише в ціні?
Олег
Все супер! УЗД робить правильні кроки до стандартів Європейського сервісу;)!
Proizd.ua
Юрій, дякуємо за довіру до сервісу!
Yury Tihonyuk
Поїздка пройшла дуже добре. Дякую сервісу! proizd.ua
олена
на цей потяг купувати білети неможливо, на станціїв середині маршруту. завжди купую з кінцевої до кінцевої, провідники навіть не дивуються. ось сьогодні, дивлюся квитки з Франківська до Коростеня на 28.12. - На обрану дату потягів немає, ввожу з Франківська до Черкас - Люкс Стандартний 4, Купе Стандартний 6, Купе Покращений 94, Плацкарт Покращений 21. І це єдиний потяг яким я можу добратися без пересадки додому
Наталя
Приємні ввічливі працівники, чисто, адекватна температура в купе. Дуже сподобалось .
Maryna Babenko
Через затримку потягу довелось брати таксі за майже 500 гривень через підвищений попит і запізнення на метро, оскільки в Київ замість 21.30 потяг прибув о 22.35 і залишалось мало часу до комендантської години. В усьому іншому ок
Ірина
Часто доводиться їздить поїздом Черкаси-Івано-Франківськ (Стефанія) Поїзд дуже зручний для мене. Приємні, ввічливі провідники, у вагоні чистота і в туалет приємно зайти. Влітку брала квиток без кондиціонера, але провідник все одно вмикав. Дуже комфортний поїзд. Дякую!
Proizd.ua
Ольга, дякуємо за довіру до сервісу!
Олександр Дзюбук
Абсолютно з дотриманням графіка. Провідник уважна та чемна. Все ОК. Дякую. До того ж квитки як мінімум вдвічі дешевші ніж в інших Європейських країнах
Ольга
Сервіс з придбання електронних квитків просто супер, а ось туалети в поїзді...
5
очевидно кому
Oksana Kulinich
Купувала квитки із Черкас до Івано-Франківська, загалом подорож була комфортною, за виключенням невеликих нюансів, так як були жаркі дні, то було дуже душно, жарко у купе, тому доводилося стояти у проході декілька годин так як тільки там відчинялися вікна, але потім наніч вмикали кондиціонер. Та загалом сподобався сервіс та чистота у вагоні, наявність всього необхідного.
Дуже зручний сервіс. Купила бі
Дуже зручний сервіс. Купила білети на поїзд 043 "Стефанія". Давно не подорожувала потягом, була вражена сервісом та чистотою. Провідники чемні та дбають про стан вагонів. Дякую УЗ за якісні зміни.
Proizd.ua
Світлано, ми щиро раді, що Вам все сподобалося. Приємних подорожей!
Светлана Корецкая
Дуже задоволена що звернулася до вас. Без всяких проблем купила білет що мені потрібно для чоловіка. Все гарно
Proizd.ua
Лідія, ми щиро раді, що Ви оцінили всі переваги сервісу. Гарних Вам подорожей!
Лідія
Це неймовірно зручно. Купу часу мені зекономили. Дякую
Proizd.ua
Владимир, полицию можно вызвать по номеру 102
Владимир
Как вызвать полицию, пьяный проводник угрожает!!
Алексей
По графику поезд не очень удобный, когда садишься во Львове. На вокзал добраться можно только на такси. А если автобусом или трамваем троллейбусом то 2 часа нужно ждать. прибытия. При посадке ночью, многие пассажиры уже спят, поэтому занять посадочные места без шумно сложнее. Вагоне было тепло и уютно, но по длине кровать на роста 1,83 короткая. Лучше брать купе
Любов Пікас
Все нормально Дякую. Було дуже тепло.
Олег
Очень было Холодно в вагоне 7 местах 33-35 , дуло с окна температура в вагоне 20 градуса+ при тампературе но улице - 10 градуса.