Tickets for train №042Л Трускавець - Дніпро-Головний - PROIZD.UA

Train № 042Л

Train information Трускавець — Дніпро-Головний

The sale of railway tickets for Easter is open! 🐣

From?
To?
Select date

Train schedule № 042Л Трускавець — Дніпро-Головний

StationArrivalStayDepartureDistance
Трускавець 13:15
Дрогобич 13:33
26
min
13:59 12 km
Львів 15:33
20
min
15:53 112 km
Підзамче 16:05
2
min
16:07 119 km
Красне 16:40
2
min
16:42 163 km
Злочів 17:04
2
min
17:06 189 km
Тернопіль 18:01
5
min
18:06 253 km
Підволочиськ 18:56
2
min
18:58 304 km
Хмельницький 20:04
15
min
20:19 372 km
Вінниця 22:21
5
min
22:26 518 km
Козятин-1 23:15
2
min
23:17 582 km
Біла Церква 01:03
2
min
01:05 706 km
Миронівка 02:02
2
min
02:04 775 km
Корсунь 02:39
2
min
02:41 812 km
Городище 03:01
2
min
03:03 835 km
ім. Т. Шевченка 03:45
15
min
04:00 884 km
Кам'янка 04:25
2
min
04:27 908 km
Фундукліївка 04:45
2
min
04:47 923 km
Знам'янка Пасажирська 05:34
3
min
05:37 976 km
Олександрія 06:18
2
min
06:20 1021 km
П'ятихатки 07:38
2
min
07:40 1085 km
Вільногірськ 08:04
2
min
08:06 1111 km
Верхньодніпровськ 08:33
2
min
08:35 1143 km
Кам’янське-Пасажирське 08:54
2
min
08:56 1164 km
Дніпро-Головний 09:36 1200 km

Details of train 042Л

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Трускавець - Дніпро-Головний

The train № 042Л departs from the primary station Трускавець at 13:15:00 and arrives to the end station Дніпро-Головний at 09:36:00. The total time of the train journey is 20:21, for which he overcomes distance of 1200 kilometers. The route runs through 25 stations.
Игорь
Поезд Трускавец-Днепр! Обычный совдеповский плацкарт! Цены растут, вагоны стареют! Ничего нового!
Ирина Тооде
Все було дуже добре: вчасно, комфортно і увага !!!
Proizd.ua
Світлано, дякуємо за відгук та довіру до сервісу!
Світлана
Доброго дня. Все сподобалося! Особливо, Ваша увага. Коли потяг почав рух, прийшло повідомлення "Щасливої дороги" від Вашого сервісу. Було несподівано і дуже приємно!!!! Потяги нормальні, все залежить від класу (ми їхали плацкартом). Провідниці - душки! (І знову таки, все залежить перш за все від нас пасажирів)
Ольга
Мы ехали со Львова в Днепр в спальном вагоне. По времени с 16.10 до 9.45. Не ездили в поезде лет 20. С того времени похоже ничего не изменилось(. Только появилось приложение, надо сказать, очень удобное. Вагоны старые. Ехать полтора дня без еды просто дико. Единственно, что изменилось - появилась туалетная бумага и салфетки в туалете. Над сервисом работать и работать...К проводникам вопросов нет, они молодцы.
Галина
Їхала потягом 11.09.23. зі Львову до Дніпра. Поїздка пройшла чудово, повністю задоволена. Чемний та привітний провідник в 3 вагоні
Анастасія
Все було чудово! Дякую за зручну поїздку!
Александр Погребняк
Поїздкою залишилися задоволені.Все за розкладом,обслуговування нормальне,білизна чиста і суха.Вагон,правда старенький,а так все добре.
Viktory
Дуже все добре
Світлана
2023-05-31 22:58:00 Потяг 041П Вагон 19 Місця з 1 по 4 Біла Церква — Трускавець Провідник - хлопчина, просто позитивні емоції: привітний, приємний, вихований, чемний, ввічливий, врівноважений. Вся родина була задоволена поїздкою. З терпінням врегулював конфлікт з не адекватним хлопцем. Дякуємо за гарне обслуговування. В той час як Трускавець - Біла Церква 042Л 2023-06-04 13:15 Вагон 17 Провідниця - дівчина, поведінка бажає кращого, хамовита.
София Загария
Їхала поїздом 42 Трускавець Дніпро 8 травня у 18 вагоні Трапилась ситуація: на одне місце були однакові білети в мене й ще одного хлопця проте провідник швидко вирішила питання,в хлопця виявився недійсний білет й батьки ще й мали наглість збрехати провідниці про нібито супровід дитини, якого не було і не перевірили білет. Провідниця дуже ввічлива і чуйна людина бо поселила хлопця у своєму купе й не спала ніч,хоча мала б висадити його на першій же зупинці.
Alex Koval
Біла Церкава - Львів туди 06.04.23 назад 09.04.23 що сказати, останній раз їздив потягом в 2014 році (плацкарт) ну в кращу нічого не змінилося. Можливо плацкарт для скота!!! Інші вагони кращі не їздив не знаю. Вагон брудний, через вікно нічого не видно, постіль то окрема ситуація, жовті плями, застіране, рушники з плямами. Навіть не уявляю коли щось зміниться в ці країні на краще, як красти мільйони, виписувати премії з багатьма нулями вони вміють а як наводити лад в Укрзалізниці то як кажуть з екранів всі добре. Хоть би раз у місяц наглядова рада проїхалася з народом в плацкарті то можливо щось і змінили, бо вважаю почувалися довго
Proizd.ua
Людмила, ми завжди до Ваших послуг!
Proizd.ua
Олена, ми щиро раді, що Вам все сподобалося. Дякуємо за відгук!
Людмила
Дуже вдячна всім за мою комфортну поїздку потягом Трускавеь-Дніпро! Всім доброго здоров'я і Перемоги!
Людмила
Дуже вдячна всім причетним до моєї комфортної поїздки з Оффенбургу до Львова. Всім здоров'я і Перемоги!
Олена
Дуже хвилювалась що буде все погано, бо начиталася поганих відгуків, але все було добре: прибуття, відбуття, всі зупинки на всіх станціях хвилинка в хвилинку, точно по графіку, в купе чисто, температура комфортна, білизна чиста та суха, можна було замовляти чай, каву заварну та розчинну. Весь персонал привітні та чуйні люди. Дякую за приємно проведений час у дорозі.
Proizd.ua
Тетяно, ми щиро раді, що Вам все сподобалося.
Тетяна
Все супер! Дякуємо!
Proizd.ua
Юлія, щиро вдячні за довіру до сервісу!
Лариса
В мене була така ж ситуація.
Yulia Romanova
Сервис Proizd.ua понравился, очень удобный в пользовании. Спасибо.
Натали
Ехали туда плацкарт, назад купе Все в приделах ожидания, проводник это тяжелая профессия, всем спасибо
Натали
Ужас, неважно восколько он приехал он должен отправиться в то время кот указано на билете, ситуация ваша требует открыть спор Спс ваш отзыв это предупреждение для других
Proizd.ua
Наталія, нам дуже шкода, що трапилася така ситуація. В майбутньому, будь ласка, враховуйте, що прибувати на посадку необхідно заздалегідь, щоб дізнатися номер колії та встигнути вчасно здійснити посадку. Затримати потяг, звісно, не можна - тому як порушується повністю логістика, змінюється час маршруту і в інших потягах, які курсують.