Tickets for train №038Ш Одеса-Головна - Ужгород - PROIZD.UA

Train № 038Ш

Train information Одеса-Головна — Ужгород

From?
To?
Select date

Train schedule № 038Ш Одеса-Головна — Ужгород

StationArrivalStayDepartureDistance
Одеса-Головна 14:58
Роздільна 1 16:04
2
min
16:06 73 km
Подільськ 17:44
2
min
17:46 188 km
Кодима 18:38
2
min
18:40 243 km
Рудниця 19:02
2
min
19:04 268 km
Вапнярка 19:31
2
min
19:33 306 km
Рахни 20:07
2
min
20:09 346 km
Жмеринка 20:50
20
min
21:10 387 km
Хмельницький 22:40
5
min
22:45 486 km
Волочиськ 23:45
2
min
23:47 548 km
Підволочиськ 23:56
2
min
23:58 554 km
Тернопіль 00:49
4
min
00:53 605 km
Злочів 01:46
2
min
01:48 669 km
Красне 02:12
2
min
02:14 695 km
Львів 02:55
53
min
03:48 746 km
Стрий 04:55
2
min
04:57 821 km
Сколе 05:31
2
min
05:33 859 km
Славське 06:06
2
min
06:08 885 km
Воловець 07:03
2
min
07:05 916 km
Свалява 07:36
3
min
07:39 944 km
Карпати 07:49
1
min
07:50 954 km
Мукачеве 08:06
5
min
08:11 971 km
Ужгород 09:35 1034 km

Details of train 038Ш

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Одеса-Головна - Ужгород

The train № 038Ш departs from the primary station Одеса-Головна at 14:58:00 and arrives to the end station Ужгород at 09:35:00. The total time of the train journey is 18:37, for which he overcomes distance of 1034 kilometers. The route runs through 23 stations.
Олександр
Дружина за довгий час поїздок цим потягом в 17 вагоні - зустріла мабуть вперше дуже уважного та порядного провідника . Велике дякуємо що є такі люди, все чисто хоть і старенький вагон і прибрано і уважний і запитає і допоможе і з речами допоміг. Дуже чемно дякуємо. Більше таких людей. Ще раз Одеса-Ужгород, 17-18.03.2024 року 17 вагон. Провідник супер. Дякуємо.
Елена
17 купейный вагон, хоть и старого образца, но чистый. Проводник Александр - пожалуй самый лучший проводник за всю историю моих поездок. Очень внимательный, обходчивый, приятный. Пора ему на повышение ;) Спасибо, Александр, за отличный сервис
Proizd.ua
Петро, дякуємо за відгук про роботу сервісу! На жаль, ми не володіємо інформацією в якої бригади кращі умови.
Петро Хлицов
Оплатил СВ - люкс, Вагон старый. в ужасном состоянии. В туалет зайти нельзя - отвратительный запах , Платим за люкс- если надо больше . готов платить больше. но получить комфортную поездку. Посоветовали больше не пользоваться Одесской бригадой, только Днепропетровской! У них вагоны более новые! Это правда? Покупка билетов - супер удобно!
Юлія
Чисто, тепло, привітні провідники, вагон #9. В інших - не знаю)
Тетяна
Все сподобалось
Олена
Вагон був старенький, але чистий, працював кондиціонер. Провідник приємний та ввічливий. Подорож мені дуже сподобалась. Дякую.
Дойчева Валерія
В поїзді дуже спекотно,є таракани які залазять прямо на постіль не дивлячись на те що сама постіль брудна