Tickets for train №029Л Ужгород - Київ-Пасажирський - PROIZD.UA

Train № 029Л

Train information Ужгород — Київ-Пасажирський

From?
To?
Select date

Train schedule № 029Л Ужгород — Київ-Пасажирський

StationArrivalStayDepartureDistance
Ужгород 16:22
Батьово 17:04
2
min
17:06 38 km
Мукачеве 17:40
5
min
17:45 63 km
Свалява 18:13
3
min
18:16 90 km
Воловець 18:47
2
min
18:49 118 km
Славське 19:37
2
min
19:39 149 km
Сколе 20:08
2
min
20:10 175 km
Львів 21:43
28
min
22:11 288 km
Київ-Пасажирський 05:09 860 km

Details of train 029Л

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket

Train route information Ужгород - Київ-Пасажирський

The train № 029Л departs from the primary station Ужгород at 16:22:00 and arrives to the end station Київ-Пасажирський at 05:09:00. The total time of the train journey is 12:47, for which he overcomes distance of 860 kilometers. The route runs through 9 stations.
Оксана
З 29 на 30 червня їхала потягом #30 Ужгород - Київ ,вагон #2 плацкарт. Вагон чистий, всю ніч працював кондиціонер. Стюарт ввічливий, чай ,кава вчасно. Дякую за приємну подорож. Рекомендую
Вера
Поїзд Ужгород-Київ 029 виїхав 11 квітня вчасно, вагон чистий, деякий час не було води у нульовому вагоні, що створювало певні незручності при користуванні туалетом. Провідники ввічливі, чай смачний і своєчасний. У Києві були за розкладом.
Тамра
Їхала потягом 029Л з Ужгорода до Києва 06.04.2024 року. Що можна сказати? Чаю/кави так і не дочекалася, хоча замовила ; туалет брудний, туалетна бумага закінчилася ще на самому початку поїздки і її так ніхто і не доклав. У купе було все добре, сусіди приємні.
Олег Клименко
Дякую, було непогано. Тільки дуже жарко в купе.
Виктор Парлаг
Все пройшло чудово.
Людмила
Їздили з дитиною.Купе було чисте,провідник приємний. Дякуємо!!!❤
Богдана
Все було чудово !) дякую чудовій провідниці вагону номер 6, 029 потягу 💛
Олена
Проводник сделал нашу поездку💛💙 Первый раз встречаю хозяина вагона. Отличный кофе. Спасибо
Proizd.ua
Віктор, нам шкода що виникла така ситуація. Смс відправляється в запланований час відправлення потягу. Ми, на жаль, не отримуємо інформації про запізнення, її можна отримати на вокзалі, тому вплинути на автоматичне відправлення повідомлення неможливо.
Виктор Парлаг
Поїзд запізнився з відправленням на 2 години, з боку proizd була оише недоречна смс з побажанням щасливої дороги.....хоч поїзда ще треба було чекати....краще б повідомили про затримку.
Proizd.ua
Ксенія, щиро раді, що Вам все сподобалося. Дякуємо за довіру до сервісу. Приємних подорожей!
Ксенія
2 роки не користувалася потягами, і цього разу враження лишились позитивні: новіші вагони, чисті туалети. Радію, що в наш час не потрібно їхати в якась касу в можна замовити білети з дому) Дочка (6 років) була в захваті від поїздки в купе, ще й на другій полиці)) Єдине, що було жаркувато першу годину. Але далі нормально.
Proizd.ua
Інна, квитки поступають у продаж поступово, продаж починається орієнтовно за 10-14 днів до відправлення потягу.
Інна Лобановська
Їхали в ніч з 16 на 17 липня. Вагон нормальний, але в купе було душнувато, довелося не зачиняти двері, що, погодьтеся, не дуже зручно, оскільки світло в коридорі не притушували, та й узагалі... У купе з нами їхала жінка з невеличким собакою. Вважаю, що такі пасажири мають їхати якось окремо - у когось може бути алергія на тварин, а хтось просто їх боїться. Та й сісти не було де, бо на сидінні розмістили малого пасажира. Стосовно купівлі білетів. Придбавала їх через https://proizd.ua/. До місця призначення (Свалява) - без проблем, а от назад... Відслідковувала буквально погодинно, коли вони з'являться в продажу. Але коли доступ до білетів з'явився, виявилося, що лишилися лише верхні місця, та й тих дуже мало, нам довелося навіть їхати в різних купе. Як таке могло статися? Де їх потрібно було купувати, щоб завчасно і зручно їхати? Настрій після відпустки трохи зіпсувався...
Олеся
У мене в вагоні була дуже приємна провідниця, чистий туалет та хороші сусіди по купе. Потяг прибув по розкладу.
Юрій
Все чудово
Alla
Дякую,все дуже добре.Гарний вагон.
Дуже хороший провідник у 7 вагоні
Тетяна
Дякую! Дуже гарний сервіс, комфортний вагон. Ввічливі та чуйні провідники.
Людмила
Дуже комфортно, чисто, сучасний вагон з усім необхідним для поіздки- освітлення, опалення, білизна. Привітні провідники. Дякуємо!
Людмила
Прекрасна поіздка. Чистий вагон, зручні полки в купе, сучасне обладнання, освітлення комфортне. Привітні провідники. Туалети чисті). Дякуємо!
Oleg Oleg
Задуже сильно прокурен вагон....проводник не звертав увагу навіть на куріння деяких пасажирів у купе
Ніна
Дякую. Все пройшло нормально. Білети заказала онлайн швидко навідь із-за кордону. Поїздка була успішна.
Roman W
Розклад неактуальний
Proizd.ua
Благодарим за доверие к нашей команде! Всегда рады помочь.