Tickets for train №026Л Яремче - Одеса-Головна - PROIZD.UA

Train № 026Л

Train information Яремче — Одеса-Головна

From?
To?
Select date

Train schedule № 026Л Яремче — Одеса-Головна

StationArrivalStayDepartureDistance
Яремче 16:13 76 km
Івано-Франківськ 17:29
26
min
17:55 138 km
Галич 18:23
2
min
18:25 167 km
Ходорів 19:11
2
min
19:13 215 km
Львів 20:17
20
min
20:37 279 km
Злочів 21:42
2
min
21:44 356 km
Тернопіль 22:38
5
min
22:43 420 km
Волочиськ 23:41
2
min
23:43 477 km
Хмельницький 00:36
5
min
00:41 539 km
Деражня 01:10
2
min
01:12 575 km
Жмеринка 02:18
20
min
02:38 638 km
Вапнярка 03:46
2
min
03:48 719 km
Крижопіль 04:15
2
min
04:17 741 km
Кодима 04:55
2
min
04:57 782 km
Подільськ 05:55
12
min
06:07 837 km
Затишшя 06:52
2
min
06:54 892 km
Роздільна 1 07:44
2
min
07:46 952 km
Одеса-Головна 08:48 1025 km

Details of train 026Л

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Яремче - Одеса-Головна

The train № 026Л departs from the primary station Яремче at 16:13:00 and arrives to the end station Одеса-Головна at 08:48:00. The total time of the train journey is 19:3, for which he overcomes distance of 1025 kilometers. The route runs through 18 stations.
Олег
Благадарю
Наталья
Спасибо большое за хорошее обслуживание пассажиров и внимание к ним .Проводнику 20 вагона отдельное спасибо .
Олена
Гарне обслуговування, поїздка сподобалась
Олексій Данчук
У вагоні таргани, постіль дали грязну, видно що непрана.
Proizd.ua
Анастасія, ми щиро раді, що Вам все подобається!
Анастасія
Дякую за гарне обслуговування! Мені все подобається.
Proizd.ua
Ігор, ми щиро раді, що Вам все сподобалося!
Ігор
Дуже приємно. Незручностей не було. Дякуємо за сприяння нашого відпочинку👍
Светлана Орленко
очень жарко . топят будто мы за люкс платили январь 19 е . в основном норм
Виктория Кравченко
Ехала в начале октября, ночью было холодно, но количество одеял на человека было неограниченно. В вагоне чисто, поезд прибыл вовремя, проводники приветливые, кипяток в открытом доступе. Приятно удивило сообщение от proizd.ua в начале поездки) С Вами приятно иметь дело😊😘