Tickets for train №022Л Львів - Харків-Пас - PROIZD.UA

Train № 022Л

Train information Львів — Харків-Пас

From?
To?
Select date

Train schedule № 022Л Львів — Харків-Пас

StationArrivalStayDepartureDistance
Львів 18:35
Тернопіль 20:30
4
min
20:34 141 km
Хмельницький 22:20
2
min
22:22 260 km
Вінниця 00:18
2
min
00:20 406 km
Київ-Пасажирський 03:02
20
min
03:22 627 km
Миргород 06:16
3
min
06:19 875 km
Полтава Київська 07:37
25
min
08:02 962 km
Харків-Пас 10:18 1116 km

Details of train 022Л

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Львів - Харків-Пас

The train № 022Л departs from the primary station Львів at 18:35:00 and arrives to the end station Харків-Пас at 10:18:00. The total time of the train journey is 15:43, for which he overcomes distance of 1116 kilometers. The route runs through 8 stations.
Марина
дякуємо за тепло і увагу. Харків-Вінниця 24 березня.
Наталья Редько
Харків-Львів все сподобалось, тепло, провідники приємні
Олена
Все сподобалось.
Мария
Было бы вообще хорошо, если б купе хоть чуть пылесосили!! Волосы везде чужие от предыдущих!
Павло
Доброго дня! Їхали з Трускавця до Полтави 31 березня ,вагон номер 7.Все було на найвищому рівні.Дякуємо за обслуговування та поїздку.Дуже жаліємо,що з 7 квітня такого поЇзда через Полтаву не буде...
Proizd.ua
Любов, дякуємо за відгук та приємні слова. Мирного неба!
Любов
Висловлюю подяку за високу якість обслуговування, уважне та привітне ставлення, професіоналізм,