Tickets for train №013Л Солотвино 1 - Київ-Пасажирський - PROIZD.UA

Train № 013Л

Train information Солотвино 1 — Київ-Пасажирський

From?
To?
Select date

Train schedule № 013Л Солотвино 1 — Київ-Пасажирський

StationArrivalStayDepartureDistance
Солотвино 1 12:00
Солотвино-Лікарня 12:15
5
min
12:20 6 km
Тересва 12:45
2
min
12:47 18 km
Тячів 13:03
2
min
13:05 27 km
Буштина 13:18
2
min
13:20 35 km
Хуст 13:48
3
min
13:51 54 km
Королево 14:11
16
min
14:27 70 km
Виноградів-Закарпатськ 14:44
2
min
14:46 78 km
Берегове 15:33
3
min
15:36 112 km
Косини 15:53
1
min
15:54 128 km
Батьово 16:09
27
min
16:36 138 km
Мукачеве 17:10
5
min
17:15 163 km
Карпати 17:32
1
min
17:33 180 km
Свалява 17:46
2
min
17:48 190 km
Воловець 18:20
2
min
18:22 218 km
Славське 19:09
2
min
19:11 249 km
Сколе 19:37
2
min
19:39 275 km
Стрий 20:11
2
min
20:13 313 km
Львів 21:18
32
min
21:50 388 km
Красне 22:34
2
min
22:36 439 km
Золочів 22:58
2
min
23:00 465 km
Тернопіль 23:53
5
min
23:58 529 km
Хмельницький 01:38
15
min
01:53 648 km
Вінниця 03:45
5
min
03:50 794 km
Козятин-1 04:42
2
min
04:44 858 km
Фастів 1 05:55
2
min
05:57 951 km
Київ-Пасажирський 06:54 1015 km

Details of train 013Л

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket

Train route information Солотвино 1 - Київ-Пасажирський

The train № 013Л departs from the primary station Солотвино 1 at 12:00:00 and arrives to the end station Київ-Пасажирський at 06:54:00. The total time of the train journey is 18:54, for which he overcomes distance of 1015 kilometers. The route runs through 27 stations.
Proizd.ua
Іван, дякуємо за довіру до сервісу! Гарних подорожей!
Ivan Lukach
Дуже зручно купувати квитки у вас на сайті. Вагон був не новий, вразило кількість розеток і їх справність, це все у плацкарті. Особливо задоволена донечка, що не потрібно тягатися з зарядним по вагону і шукати розетку. Було б дуже класно щоб кондиціонери працювали і під час стоянки потяга а не тільки при рухові. А також вже пора поміняти матраци (дуже тоненькі) В загальному враження гарні.
Влад Чешковский
Потяг 014 - купе. Поїздкою задоволений, тепло, з вікна не сквозило. Персонал вічливий. Поїздка комфортна. Дякую!
Олександр
Занедбаний поїзд. Умови жахливі.
Олександр
В Україні 2 речі не міняються - Кличко і Укрзалізниця. Жахливі вагони, жахливі умови. Грязь, занедбані міста. Попросив для 2 полки якись обмежувачі, щоб не упасти, дали непрацюючий ремінь. Прийшлось ловити білет на нижню полку. Отвратітєльно!!!
Юлія
загалом поїздка лишила хороше враження! в обидва боки нам трапились ввічливі провідники, і скрізь було чисто - ніяких нарікань на туалети, там завжди було мило, папір туалетний, рушнички паперові і накладки паперові на унітаз. я не маю претензій до старих вагонів чи білизни, в воєнний час хай хоч це буде, зараз не до обновок. дійсно розетку доведеться пошукати, матраци теж можуть бути кращі.. а от сервіс чудовий, кава смачна, з валізами і дитиною є кому допомогти, ніяких затримок і це все прекрасно! тому я буду рада знову їхати цим маршрутом на таких же умовах і рекомендувати його можу впевнено! думаю що за ту вартість квитків у користувачів має бути менше претензій, всі ми розуміємо що купуємо і чого очікувати. не уявляю в якій країні ви таке перевезення отримаєте за ту саму ціну.
Татьяна Грищенко
Потяг О13Л Їхали в купе підвищеного комфорту зі Львова до Києва. Вагон старий, всередині все теж. Постіль стрьомна, випрана, але така "втомлена". Матраци жах. Світло ледь жевріло, жодних розеток чи подібних девайсів:( В вагоні було тепло, але перегар стояв дикий. Туалет смердючий. Одним словом, це просто треш!
Наталия Охрименко
Іхали з Берегово, 11вагон,купе,,було тепло, до провідників претензій немає,але матраци -це щось неймовірне,товщина десь 3-4 см,за ніч всі боки болять,якісь тортури спати на такому матраці,при тому ,що полки досить жорсткі.
Наталія
Потяг 013Л - купе. Поїздкою задоволені, було тепло, навіть ковдрою не користувались. Чисто, з вікна не сквозило. Персонал трохи сердитий ))). А так поїздка була комфортна. Дякую!
Таня
Потяг Київ -Солотвіно,16 січня.Вже думали ,що живими не доїдемо.Страшний сморід від горіння вугілля.Дихати нічим.Грязні,вбиті вагони(їхала у купейному вагоні 18),мабуть ще довоєнні (маю на увазі 2 світову)До обслуговування провідником претензій не маю.Є тільки питання до керівництва,чому вони труять пасажирів і персонал
Сергій Голобородько
Їхав зі Сваляви до Київа. Вагон плацкартний. Провідники вічливі, в вагоні чисто та тепло, навіть ковдрою не довелося користуватися.
Софія
сказала би що файна поїздка якщо б не алкаші робіть щось з чим, зайшла в потяг думаю зараз як сяду а фіг там, я бачу як на моєму місці спить алкаш від якого смерділо за кілометр він ще й даже не з нашого вагону шлявся по всьому вагону, 4/10
Наталія
Не люблю писати відгуки бо весь час шукаю в недоліках якесь виправдання і так як в країні війна можна на багато речей закривати очі. Але на цей совок загривати очі не можливо. А ще на заробітню плату керівника. Те поломане , те не працює, те грязне., скільки можна! За що тоді керівництво сидячи в кабінеті підписує собі премії та отримує сумашедші гроші. До персоналу зауважень немає були вічливі і приємні.
Тетяна
Поринулась у минуле (за часів Радянського союзу), постіль була волога, і коли працює кондиціонер, не дуже комфортно, а так все добре, дякую за можливість користатися Укрзалізницею.
Андрій
Купували білети через застосунок, їхали в купе, дуже жарко, стало прохолодніше ближче до ранку. Треба вирішувати питання з кондиціонерами, для малих та людей вікових, дуже важко...
Proizd.ua
Ольга, дякуємо за довіру до сервісу. Бажаємо, щоб в майбутньому у Вас були тільки приємні подорожі та гарні сусіди в купе! Провідникам потрібно повідомляти про такі випадки, вони уважно мають стежити за поведінкою пасажирів у вагоні.
Ольга
Дуже зручно купувати квитки у вас на сайті. Вагон був не новий, але чисто і провідниця чемна і професійна. Все норм за виключенням: 1.Вразило те, що у сусідньому купе сім'я так навечерялася зі спиртними напоями! Їхній дід мав місце у нашому купе. Його храп, вонізм пітного тіла і алкогольні вихлопи були знущанням для усіх решти пасажирів. 2. Бажано було б у вагонах повісити хоч табличку про заборону спиртних.... і провідникам строго за цим слідкувати!
Proizd.ua
Ольга, дякуємо за довіру до сервісу! Ви завжди можете звернутися за допомогою до нас і ми залюбки допоможемо, Ваш квиток було б Вам одразу продубльовано на пошту, щоб не виникало складнощів.
Olga Penkovska
Вже не вперше купляю на сайті квитки до і з Закарпаття. Дуже зручно. Але! Вперше зіткнулася з такою проблемою в м.Берегове: на станції з 18:00 практично не було жодного працівника!!! Мені треба було поміняти номер квитка на паперовий квиток, але цього зробити було нікому!!!! На моє щастя, я зробила знімок з квитка на ноутбуці і взяла збільшуване скло. У вагоні була нормальна провідниця, і я змогла з цим електронним білетом подорожувати.
Александр
Поезд просто ужас. В Украине не меняются две вещи - коррупция и укрзализныця. В вагоне купейном не было туалетной бумаги в туалетах, всё скрипит. Самый криповый поезд, на котором я ездил. 8 вагон, поезд 13, ехал из Свалявы в Киев 17 апреля.
Proizd.ua
Сергій, дякуємо за довіру до сервісу!
Сергей Чешуйко
Купив квитки на proizd.ua.Дуже зручно і швидко!Без проблем! Дякую!
Proizd.ua
Оксано, нам дуже прикро що сталася така ситуація. Перевірте, будь ласка, чи є в квитку в графі "Сервіс" білизна і напої.
Оксана
Сервіі ужас! Чоловік купив білет з Дубно до Києва в ціні на білет він купив постіль і напій йому нічого не дали взагалі це не нормально переплатили 60 грн ( небагато) але хотілося комфорту
Proizd.ua
Тетяно, дякуємо, що обрали proizd.ua! Якщо виникнуть питання - звертайтеся, ми завжди на звʼязку.