Tickets for train №008Л Чернівці - Київ-Пасажирський - PROIZD.UA

Train № 008Л

Train information Чернівці — Київ-Пасажирський

From?
To?
Select date

Train schedule № 008Л Чернівці — Київ-Пасажирський

StationArrivalStayDepartureDistance
Чернівці 18:56
Коломия 20:06
2
min
20:08 71 km
Івано-Франківськ 21:05
20
min
21:25 126 km
Львів 23:51
24
min
00:15 267 km
Київ-Пасажирський 07:28 830 km

Details of train 008Л

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Чернівці - Київ-Пасажирський

The train № 008Л departs from the primary station Чернівці at 18:56:00 and arrives to the end station Київ-Пасажирський at 07:28:00. The total time of the train journey is 12:32, for which he overcomes distance of 830 kilometers. The route runs through 5 stations.
Тарас Сидорович
Все добре, провідник толерантний, білизна чиста.
Жанна
Все супер, білизна білосніжна, привітний персонал, приємно вражена. Хоча цього разу їхала в плацкарті
Віталіна
Все добре. Головне,що чисто і провідники привітні.
Леся
Їхала з величезним задоволенням. Чисто, тепло і привітні провідники.
Лілія
Дякую! Все було добре. Вічливі провідники, комфортні місця!
Андрій
Їхав 15 лютого 2024року в13 вагоні, 2 купе 7 місце. Під нами так торохкотіли колеса, що від вібрації тарохкотів стіл, металевий захіст під столом, вікно, двері. Проводник признала, що під нами "колісна база" і дійсно присутня надмірна вібрація. Вночі було цікаво, скачав шумометр, так в купе тарахкотіло на 80 дб, аналог мотоцикла. Коли купував на сайті евітки, обирав "купе покращенне", але не очікував, що то такі ''покращення" можливо ще зустріти.
Proizd.ua
Алла, зверніться, будь ласка, за номером 0800503111.
alla
поїзд Чернівці -Київ 9.02.24, 11 вагон, 16 місце.Може мені повезе - забула на 16 місці чи на поличці 16 місця навушники в білому чохлі, дистанційні, можливо зможу отримати назад? це подарунок дочки, тому так щемно...провідниця така мила, світла людина, активна, весела і дуже метка, так приємно було біти під її опікою, можливо вона знайшла мої навушники... буду нестерпно вдячна!
Proizd.ua
Ірино, дякуємо за довіру до сервісу!
Ірина
Їхали потягом Чернівці-Київ. Все сподобалось. Дуже зручно купувати квитки через proizd.ua. Швидко і все зрозуміло.
Proizd.ua
Віталій, дякуємо за відгук про роботу сервісу. На жаль, сам бланк квитка формується перевізником, тому сервісом в нього не вноситься жодних даних, окрім зазначених внизу місця покупки, вартості і т.д.
Віталій Гуменюк
Придбав квітки на сайті https://proizd.ua у напрямку Чернівці (автобус) і у зворотному напрямку (залізниця). По перше - дуже зручний сам процес вибору квитків на різни види транспорту в одному місті: залізниця, автобус, літак тощо. По друге - процес оплати зручний і зрозумілий - дякую. Єдине, що на початку подорожі зіпсувало настрій, що у квітках не зазначена повна інформація маршруту. Купляв квіток Київ-Чернівці, а маршрут був: Харків - Ізмір (про що дізнався, коли оббіг весь Автовокзал у людей, які вже прямували цім напрямом). Розумію, що квітки стороннього сервісу (BUSFOR) - але, як що можна додати зручності, при виборі квітка, і зазначити повний маршрут - було б добре.
Proizd.ua
Дякуємо за відгук!
Mary and Lana
Потяг Чернівці- Київ. Їхала в покращеному купе, чисте та комфортне, є чай різноманітний і кава.провідники дуже чуйні і доброзичливі.квітки придбала на proizd.ua онлайн за 2 хвилини, дуже зручно.
Марина
Потяг являв собою дивну суміш зі старих та нових вагонів, така собі рандомна лотерейка, як кому повезе. Наш вагон №13, купейний, був зі старих :( Недоліки: В купе всю ніч не було чим дихати, хоча ми навіть двері в купе не закривали, таке враження що вентиляція не працює :( Замість матрасу щось дивне, швидше схоже на підстилку - чехол наче робився для матрасу, але наповнення в ньому висотою 1-2 см, тож він що є що нема, + старенька напів-пуста подушка. Шкода що такий сервіс оцінюється в 600 грн. за квиток. З хорошого: Постіль була чиста. Туалети сяяли чистотою. Проводниця - дуже приємна, ввічлива і турботлива жіночка, дяка їй за це!
Proizd.ua
Анастасія, дякуємо за довіру до сервісу!
Анастасія
Дуже гарна поїздка була до Києва. Все зручно, чисті гарні вагони купе. Квитки взяла за дві хвилини:) дякую proizd.ua за зручний і надійний сервіс!
Nataliya
Гарні вагони, привітні провідники , все добре , але вночі в купе було нестерпна жара.. Весь комфорт зіпсовано.
Тетяна
Загубила в вагоні електронну книжку , Дуже важливу для мене Віра в людей гріє мою надію всеж її знайти ! Телеграм : ArtID7
Олександр
Персонал працює добре, але всі туалети були забиті !!!
Жанна
22.04 повертаючись зі Львова в Киів була НЕПРИЄМНО ЗДИВОВАНА легко кажучи :(((( 1) Старий вагон 2) Несправний туалет в нічний час люди вимушені переходити в інший вагон -постояти в черзі щоб сходити в туалет !!!!! 3) за ціну 1700гр - ЦЕ ПРОСТО НАХАБСТВО !!!!!! Ящо УКРЗАЛІЗНИЦЯ продає квитки за такі ціни - то мають будти відповідні умови до пасажирів !!!! В даній ситуації вважаю люди мають право подавати скарги з правом на відшкодування вартості квитків!!!!!
Mariia
у мене вкрали гаманець, поїздка з 18 на 19 квітня, вагон 11, місце 19. Настрій та враження про поїздку зіпсовані.
Лора
Норм
Галина
Пощастило, їхала сама в Люкс купе, виспалась. Трохи стукали двері, скрипіли. Але що вже зробиш. А от брудну скатертину на столі можна б і замінити. В цілому все добре, була кава вода, чисткий санвузол. Дякую
Proizd.ua
Олена, дякуємо за довіру до сервісу! Щиро раді, що Вам все сподобалося.