Tickets for train №006П Zaporizhzhya 1 - Yasynya - PROIZD.UA

Train № 006П

Train information Zaporizhzhya 1 — Yasynya

Hurry up to buy tickets for 🌷March 8🌷

From?
To?
Select date

Train schedule № 006П Zaporizhzhya 1 — Yasynya

StationArrivalStayDepartureDistance
Zaporizhzhya 1 12:56
Dnipro-Holovny 15:10
17
min
15:27 126 km
Kamianske-Pasazhyrske 15:59
2
min
16:01 162 km
Znamyanka Pasazhyrska 18:53
2
min
18:55 350 km
im. T. Shevchenka 20:06
2
min
20:08 442 km
Bila Tserkva 22:23
2
min
22:25 620 km
Berdychiv 00:30
2
min
00:32 764 km
Lviv 04:58
20
min
05:18 1150 km
Ivano-Frankivsk 07:33
20
min
07:53 1291 km
Yaremche 09:19
3
min
09:22 1353 km
Tatariv-Bukovel 09:55
2
min
09:57 1373 km
Vorokhta 10:09
4
min
10:13 1379 km
Yasynya 10:52 1402 km

Details of train 006П

Model
Other
Speed
Fast
Electronic ticket
Yes

Train route information Zaporizhzhya 1 - Yasynya

The train № 006П departs from the primary station Zaporizhzhya 1 at 12:56:00 and arrives to the end station Yasynya at 10:52:00. The total time of the train journey is 21:56, for which he overcomes distance of 1402 kilometers. The route runs through 13 stations.
Proizd.ua
Людмила, квитки поступають у продаж орієнтовно за 14 днів до відправлення. Наявність квитків потрібно перевіряти трохи ближче до запланованого відправлення.
Людмила
Почему я не могу купить билет на поезд запорожье- ясиня до львова на 12.03.24..?. мне система показывает другие поезда,но меня не устраивает расписание...
Proizd.ua
Вагони можуть додаватися, слідкуйте за актуальною інформацією на сайті.
Игорек Егоров
Там вагони вообще собираются добавлять 006 в сторону Ясіні на 20.01.24. ??????
Proizd.ua
Олександр, потяг курсує щоденно.
Олександр
Підкажіть, поїзд їде з Дніпра 17- го січня? Тому що на всі дати є квитки, навіть на 18, а 17 немає!
Proizd.ua
Квитки поступають у продаж орієнтовно за 14 днів до відправлення потягу.
Marianna Kamalova
Доброго вечора, підкажіть будь-ласка, а коли починають продавати квитки на 2 січня? Хоч приблизно
Proizd.ua
Доброго дня. На жаль, поки інформації немає. Переглядайте періодично наявність квитків.
Максим Спичка
Підкажіть, поїзд Запоріжжя -Ясиня буде 21.11?бо вже кілька днів показує тільки до 11.11
Proizd.ua
Артур, ні, не щодня, переглядайте наявність на необхідні дати.
Артур Шаошвили
Поїзд їде кожного дня???
Proizd.ua
Вам потрібно здійснювати пошук по станціям, де буде відбуватися посадка та пункт призначення. Система видає наявність потягів далекого сполучення, які прямують через обидва потрібні Вам пункти.
Andrey
Извините впервые буду ехать на поезде, а что значит Запорожье- Ивано-Франковск? Я просто ищу билет Днепр-главный - Львов. А оно мне выбивает этот билет Объясните пожалуйста
Наталія
Їхали в вагоні #2. Чисто, привітний персонал.