Tickets for train №003Л Uzhhorod - Zaporizhzhya 1 - PROIZD.UA

Train № 003Л

Train information Uzhhorod — Zaporizhzhya 1

Hurry up to buy tickets for 🌷March 8🌷

From?
To?
Select date

Train schedule № 003Л Uzhhorod — Zaporizhzhya 1

StationArrivalStayDepartureDistance
Uzhhorod 14:20
Chop 14:44
34
min
15:18 22 km
Mukacheve 16:23
5
min
16:28 63 km
Svalyava 16:57
2
min
16:59 90 km
Volovets 17:31
10
min
17:41 118 km
Lavochne 18:19
10
min
18:29 141 km
Slavske 18:42
2
min
18:44 149 km
Stry 19:54
3
min
19:57 213 km
Lviv 21:10
26
min
21:36 288 km
Berdychiv 02:30
2
min
02:32 674 km
Bila Tserkva 04:37
2
min
04:39 818 km
im. T. Shevchenka 07:04
2
min
07:06 996 km
Znamyanka Pasazhyrska 08:32
2
min
08:34 1088 km
Kamianske-Pasazhyrske 11:31
2
min
11:33 1276 km
Dnipro-Holovny 12:08
17
min
12:25 1312 km
Zaporizhzhya 1 14:30 1438 km

Details of train 003Л

Model
Other
Speed
Fast
Electronic ticket
Yes

Train route information Uzhhorod - Zaporizhzhya 1

The train № 003Л departs from the primary station Uzhhorod at 14:20:00 and arrives to the end station Zaporizhzhya 1 at 14:30:00. The total time of the train journey is 24:10, for which he overcomes distance of 1438 kilometers. The route runs through 16 stations.
Ольга
Вчора, 30.01.2024 поїздка не сталася. Все було як в страшному кіно, потяг 003 Свалява --Знамʼянка. Прибув з запізненням на 2хв .на посадку було декілька пасажирів, тому за 20 сек посадити всіх було не можливо. Моя жінка встигла піднятися перша. В черзі було ще 2 і я просто не встиг піднятися з чемоданами на посадку як потяг рушив і я залишився на пероні без документів і грошей …. тому моя жінка просто вистрибнула з потяга який вже рухався… це просто кошмар… але як провідник яка саде людей на потяг навіть не вийшла на перон І не контролювала цей процес посадки людей на потяг ‼️‼️‼️ не сіли люди в потяг а він рушив … це взагалі таке можливо …..
Helen
З плюсів те, що потяг швидкий, вагон був новий , чистий (але прикро, що не додивилась і взяли крайній вагон, то трусило дуже). З мінусів постійно не працювали туалети, а в кінці поїздки два не працювало, потрібно було йти в інший вагон.
Юлія
Поїздка чудова! дякую
Віктор
Поїздка супер! Рухався в 3-му вагоні
Шлапак Алла
Довольна , 🤗 ехала сегодня Ужгород - Днепр поезд 004*ЛБ ФiРМ 7 вагон, 10 место из Мукачева в Каменское, чистота и порядок в вагоне относительная, но сам вагон супер новый и современный, удобный! только вот матрасы настолько тонкие, или убрать их вообще , или нужно заменить более качественными
Proizd.ua
На сайті повернути квиток можливо в особистому кабінеті, реєстрації при цьому не потрібно. Реєстрація відбувається автоматично при замовлення. а ось авторизуватися треба, щоб потрапити в розділ зі своїми квитками. Про це Ви були попереджені в Умовах використання сервісу, з якими погодилися, коли ставили відмітку про те, що ознайомлені, погоджуєтеся і здійснюєте оплату замовлення.
Надя Субочева
Я не встигла на потяг, але і повернути перед відправленнням не змогла. Просто немає на сайті розділу поверненння кавитків. Якщо треба реєстрація, то про це песажирів треба попереджати перед купівлею квитка. А так гроші на вітер.
Інна
Їздила потягом 003-004 - 4 рази, купляла завжди купе від 1350-1500 грн., 3 рази все було добре (нові вагони, чисто, кондиціонер), А останній раз їхали з 23 по 24 серпня 2023 року, це було жахливо, приберіть цей 1-й вагон, він старий, ванючий, в туалеті капає на голову, душно, зовсім не відповідає вартості 1350 грн., або зробіть знижку саме на вагоні №1. Якось не чесно, наприклад вагон № 8 новий та вагон №1 старий за одну і ту ж саму вартість
Олена
Їхали 14.04.2023 потягом 004 Ужгород - Запоріжжя зі Львова в Дніпро. Квитки залишалися тільки в купе біля туалету. Були приємно здивовані, що вагон чистий, в купе було тепло, специфічний запах відсутній, а діти навіть не захотіли брати теплі ковдри на ніч. Туалет, звичайно, ще "тих часів", але в ньому підтримується чистота. Провідник уважний. Дякуємо за поїздку.
Белая Светлана
Ехали 16.03.23 в поезде 004 в купе . В вагоне холодно , мерзли всю поездку . Проводница сказала что у них режим экономии надо держать температуру не ниже 18 градусов при этом градуссники сняли в вагоне . 2 куппе это вообще что-то грохот со всех сторон все трещит и гуркотит такое впечатление что рассыпается . Спать было не возможно от холода и грохота .
Нина
Ехали поездом 003Л в 11 вагоне, поездкой остались довольны. Вежливый персонал, тепло в купе, чистота. Но постельное ....это просто неуважение к пассажирам.
Марина
Поездка прошла успешно, поезд чист и комфортно путешествовать 🥰
Zanao
поезд 003-004 Ужгород-Запорожье. Имеется кондиционер в вагоне, чисто, верхние полки имеют страховочный поручень, который не даст случайно свалиться во сне. Побольше б таких поездов.
Zanao
поезд 003-004 Ужгород-Запорожье, очень довольны поездкой, побольше таких поездов, имеются кондиционеры, полки второго уровня имеют страховочный поручень(для тех кто может случайно упасть с верхней полки).
Marianna Mery
Їхали з чоловіком поїздом Свалява-Київ 003.Приємно здивовані чистотою та якістю обслуговування! Поїзд теплий,чистий,комфортний. В купе були одні. Що найбільше порадувало-це чистота туалету:наявність мила та дезинфікатора! Пахло свіжістю. Користуйтеся УкрЗалізницею!
Натали Наташа
Поезд 003. Вагон 2. Поездкой довольна. Очень тепло. Благодарю!
Семен
Ехал вчера поездом 004 в первом вагоне. Поездкой доволен.
Natalia Laskava
Поїзд 003, 11.10.2020, 16.34, вагон 1, ми в захопленні, дякуємо😉
Олександра
Ехала вчера поездом 004 Ужгород - Запорожье, купе люкс, вагон хороший, но за такие деньги в вагоне нет туалета!!!!!!! Я все понимаю биотуалет мог поламаться, но оба сломаны!!!!! Пришлось ночью ходить в другой вагон, а там тоже только один работает!
Анна
Ехала 01.10.19г из Мукачево в Днепр, поездом 004 в вагоне N1. Проводником у нас был высокий, симпатичный мужчина лет тридцати пяти. В пути со мной случилась неприятная ситуация, повидимому я отравилась обедом в одном из кафе Мукачево, со всеми вытекающими из этого последствиями. Сказать что мне было плохо - это ничего не сказать. Обратиться за помощью к проводнику, я даже не подумала, поскольку привыкла что у нас практически везде действует закон - "спасение утопающего, дело рук самого утопающего". Каковым было моё удивление когда проводник, заметив моё состояние, сам пришёл в купе и сначала выругав меня за то что я не обратилась к нему за помощью, принес Атоксил и воду. Препарат через пару часов помог и я уснула, а на утро была уже проводница. Я так и не узнала имя моего спасителя. Хочу ещё раз выразить благодарность проводнику, побольше бы таких не равнодушных и внимательных работников на железной дороге.