Tickets for train №001Л Ivano-Frankivsk - Kostyantynivka - PROIZD.UA
Online support

Train № 001Л

Train information Ivano-frankivsk - Kostyantynivka

From?
To?
Select date

Route

Station
Arrival
Stay
Departure
Distance
Ivano-Frankivsk
-
-
19:22
0 km
Lviv
21:37
20
min
21:57
141 km
Kyiv-Pasazhyrsky
04:16
20
min
04:36
713 km
Myrhorod
07:25
2
min
07:27
961 km
Poltava Kyivska
08:31
29
min
09:00
1048 km
Kharkiv-Pas
11:16
21
min
11:37
1202 km
Izyum
13:27
2
min
13:29
1338 km
Svyatohirsk
13:54
2
min
13:56
1363 km
Lyman
14:24
2
min
14:26
1387 km
Slovyansky Kurort
14:45
7
min
14:52
1405 km
Kramatorsk
15:14
5
min
15:19
1424 km
Druzhkivka
15:29
3
min
15:32
1435 km
Kostyantynivka
15:55
-
-
1454 km

Details of train 001Л

Model
Regular
Speed
Fast
Electronic ticket
Yes

Description

The train № 001Л departs from the primary station Ivano-frankivsk at 19:22:00 and arrives to the end station Kostyantynivka at 19:22:00. The total time of the train journey is 20:33:00, for which he overcomes distance of 1454 kilometers. The route runs through 13 stations.
Proizd.ua
Олександр, вартість квитка вказана при купівлі з одразу врахованими до нього комісією за платіжну систему, комісію сайта, електронне бронювання. 90 грн - це не додаткова плата, ця сума входить у вартість квитка. Для того, щоб додати білизну, необхідно поставити галочку у відповідному полі при оформленні замовлення.
Олександр
Просто здирництво зі сторони продавця квитків - з карти зняло додатково 90грн та ще й за постіль довелося платити в вагоні 50грн!
Андрій
Дійсно швидко, можна гарно виспатися. Враження таке, що не було жодної зупинки... :) Санвузли охайні. Приємне враження від поїздки.
On March 18, the domestic passenger service is suspended