Поезд 771К

Информация про поезд Киев-Пассажирский — Хмельницкий
Киев-Пассажирский
Прибытие
12:08
В дороге
Отправление
12:08
0 км
Вишневое
Прибытие
12:24
В дороге
1 мин
Отправление
12:25
13 км
Фастов 1
Прибытие
13:00
В дороге
2 мин
Отправление
13:02
64 км
Казатин-1
Прибытие
14:15
В дороге
2 мин
Отправление
14:17
157 км
Калиновка 1
Прибытие
14:52
В дороге
2 мин
Отправление
14:54
198 км
Винница
Прибытие
15:14
В дороге
3 мин
Отправление
15:17
221 км
Гнивань
Прибытие
15:36
В дороге
2 мин
Отправление
15:38
246 км
Жмеринка
Прибытие
16:02
В дороге
50 мин
Отправление
16:52
268 км
Деражня
Прибытие
17:47
В дороге
2 мин
Отправление
17:49
331 км
Хмельницкий
Прибытие
18:23
В дороге
Отправление
18:23
367 км

Характеристики поезда 771К

МодельРегиональный экспресс
СкоростьБыстрый
Электронный билетНет

Описание

Поезд № 771К отправляется с начальной станции Киев-Пассажирский в 12:08:00 и прибывает в конечную станцию Хмельницкий в 18:23:00. Полное время поезда в пути - 6 ч 15 мин, за которое он преодолевает расстояние в 367 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 10.
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Юлія, в потязі 771 вагони купе та плацкарт. Якщо будуть додані вагони іншого типу - про це буде вказано на схемі вагону.
Юлія's avatar
Юлія
Добрий день В поїзді сидячі місця чи ліжка?
Єгорова Тетяна's avatar
Єгорова Тетяна
Їхали з дітьми в 3 вагоні.Обслуговування на вищому рівні,дуже чемний провідник.Все охайно,чистенько.Дякуємо за вашу працю!
Олена's avatar
Олена
Вчора їхала з Києва в вагоні №1, дівчата провідниці дуже хороші, привітні, допомогли з сумками, але мінус бо ДУУУУУУЖЕ жарко було. Кондиціонера немає, хоча вагон купе.
Руслана Рибачук's avatar
Руслана Рибачук
Їхала сьогодні, приємно вражена сервісом, велика вдячність провіднику Дмитру
Оксана 's avatar
Оксана
Одна з найкращих моїх поїздок. Провідники дуже уважні та турботливі до всіх пасажирів. Чудовий сервіс. Бажаю кожному, хто користується послугами залізниці, таку команду в дорозі. Дуже вдячна!!! (Потяг 771, вагон 9, 17.03.25)
Марко Слабенчук's avatar
Марко Слабенчук
Їхала дружина, я їй купував квитки. Подорожувала у 3 вагоні, купе. Сказала, щоб я обов’язково поставив 5 зірок, що було дуже добре :)
Лариса's avatar
Лариса
Їхала 9 лютого з Києва до Вінниці 771 у 7 вагоні. Попросила принести чаю, але так і не дочекалась, хоча провідник обіцяв принести і місце у мене 51, і нести недалеко)
Александра Сулятицкая's avatar
Александра Сулятицкая
Сьогодні їхали з Вінниці до Хмельницького,в вагоні тепло,чисто,дуже ввічливий провідник. В туалеті чисто, присутні туалетний папір та накладки на унітаз. Дякуємо! Поїздкою задоволенні!!!
Влад Чешковский's avatar
Влад Чешковский
Їхав у 7 вагоні. Привітна провідниця, у вагоні чисто і тепло. Приємна поїздка.Дякую
Марія Рябиченко's avatar
Марія Рябиченко
Їхала 10.06.24 у 9 вагоні. Було набагато краще ніж очікувала, чисто. Особливо хотілося б відмітити роботу провідника) все робив швидко, був включений у роботу, залишив дуже приємне враження, дякую за поїздку
Олександра 's avatar
Олександра
Всім задоволена: чисто, затишно, провідник уважний, ненав'язливий, допоміг з валізою.
larysaty's avatar
larysaty
Їхала 15.04.2024 у 8 вагоні. Хоч він і старий, але чистий, було тепло і затишно, сервіс ненав'язливий і гарний, провідниця привітна. Поїзд їхав швидко і прибув на станцію за розкладом хвилина в хвилину. Дякую "Укрзалізниці" за те, що навіть під час війни, в складних умовах ви працюєте гарно.
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Анна, повернути квиток можливо до відправлення потягу. Якщо квиток не повернути - місце на весь час поїздки зарезервоване за пасажиром, на якого придбаний квиток. Тому, на жаль, повернути кошти після відправлення неможливо.
Анна's avatar
Анна
Купила билет онлайн ,но сложились обстоятельства что не смогла поехать и решила сделать отмену билета хотела вернуть деньги Но не удалось ,очень жаль .На самом деле конечно есть такая функция вернуть билет но она не работает я конечно не обеднею Но очень обидно
Марія's avatar
Марія
Їхала в 6 вагоні.Купе. Привітна провідниця, у вагоні чисто і тепло. Приємна поїздка.Дякую
Людмила's avatar
Людмила
Персонал привітний! У вагоні тепло і чисто. Все ок :)
Ruslan Mihaylov's avatar
Ruslan Mihaylov
771к У купе чисто, тепло, привітна проводніца.
Алла 's avatar
Алла
Дуже гарний потяг 771 6-ий вагон теплий та затишний. В туалеті чистенько і тепла вода.
Половець Ірина's avatar
Половець Ірина
Потяг 771. Їхала у плацкарті. Нарікань нема: чисто, тепло. Пили чай. Дякую за приємну поїздку.
Тетяна Василькова's avatar
Тетяна Василькова
Персонал чудовий , в 3 вагоні на 12 місці не відчиняються вікна
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
На жаль, ми не володіємо цією інформацією. Зверніться, будь ласка, з цим питанням в касу.
Ivan Dubach's avatar
Ivan Dubach
у 8 вагоні вікна не відкривались. Все інше нормально
Аліна 's avatar
Аліна
Скільки всього вагонів в поїзді 771 К ?
Степан's avatar
Степан
Вагон 7 дуже шумний але чистенький, по вагону бігає собака шерсть кругом. Персонал, чудовий, привітливий!!!