ЖД билеты на поезд №771К Киев-Пассажирский - Хмельницкий - PROIZD.UA

Поезд № 771К

Информация о поезде Киев-Пассажирский — Хмельницкий

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 771К Киев-Пассажирский — Хмельницкий

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Киев-Пассажирский 14:34
Вишневое 14:52
1
мин
14:53 13 км
Фастов 1 15:28
2
мин
15:30 64 км
Казатин-1 16:36
2
мин
16:38 157 км
Калиновка 1 17:11
2
мин
17:13 198 км
Винница 17:30
5
мин
17:35 221 км
Гнивань 17:53
2
мин
17:55 246 км
Жмеринка 18:18
50
мин
19:08 268 км
Деражня 20:07
2
мин
20:09 331 км
Хмельницкий 20:42 367 км

Характеристики поезда 771К

Модель
Региональный экспресс
Скорость
Быстрый
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Киев-Пассажирский - Хмельницкий

Поезд № 771К отправляется с начальной станции Киев-Пассажирский в 14:34:00 и прибывает в конечную станцию Хмельницкий в 20:42:00. Полное время поезда в пути - 6:8, за которое он преодолевает расстояние в 367 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 10.
Марія Рябиченко
Їхала 10.06.24 у 9 вагоні. Було набагато краще ніж очікувала, чисто. Особливо хотілося б відмітити роботу провідника) все робив швидко, був включений у роботу, залишив дуже приємне враження, дякую за поїздку
Олександра
Всім задоволена: чисто, затишно, провідник уважний, ненав'язливий, допоміг з валізою.
larysaty
Їхала 15.04.2024 у 8 вагоні. Хоч він і старий, але чистий, було тепло і затишно, сервіс ненав'язливий і гарний, провідниця привітна. Поїзд їхав швидко і прибув на станцію за розкладом хвилина в хвилину. Дякую "Укрзалізниці" за те, що навіть під час війни, в складних умовах ви працюєте гарно.
Proizd.ua
Анна, повернути квиток можливо до відправлення потягу. Якщо квиток не повернути - місце на весь час поїздки зарезервоване за пасажиром, на якого придбаний квиток. Тому, на жаль, повернути кошти після відправлення неможливо.
Анна
Купила билет онлайн ,но сложились обстоятельства что не смогла поехать и решила сделать отмену билета хотела вернуть деньги Но не удалось ,очень жаль .На самом деле конечно есть такая функция вернуть билет но она не работает я конечно не обеднею Но очень обидно
Марія
Їхала в 6 вагоні.Купе. Привітна провідниця, у вагоні чисто і тепло. Приємна поїздка.Дякую
Людмила
Персонал привітний! У вагоні тепло і чисто. Все ок :)
Ruslan Mihaylov
771к У купе чисто, тепло, привітна проводніца.
Алла
Дуже гарний потяг 771 6-ий вагон теплий та затишний. В туалеті чистенько і тепла вода.
Половець Ірина
Потяг 771. Їхала у плацкарті. Нарікань нема: чисто, тепло. Пили чай. Дякую за приємну поїздку.
Тетяна Василькова
Персонал чудовий , в 3 вагоні на 12 місці не відчиняються вікна
Proizd.ua
На жаль, ми не володіємо цією інформацією. Зверніться, будь ласка, з цим питанням в касу.
Ivan Dubach
у 8 вагоні вікна не відкривались. Все інше нормально
Аліна
Скільки всього вагонів в поїзді 771 К ?
Степан
Вагон 7 дуже шумний але чистенький, по вагону бігає собака шерсть кругом. Персонал, чудовий, привітливий!!!
Igor Melnyk
Вагон 4 шумний, внутрішнє оздоблення шумне. Персонал, сервіс добре.