ЖД билеты на поезд №769К Киев-Пассажирский - Каменец-Подольский - PROIZD.UA
Помощь онлайн

Поезд № 769К

Информация о поезде Киев-пассажирский - Каменец-подольский

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Маршрут

Станция
Прибытие
Остановка
Отправление
Расстояние
Киев-Пассажирский
-
-
14:41
0 км
Казатин-1
16:38
-2
мин
16:40
157 км
Винница
17:33
-20
мин
17:53
221 км
Жмеринка
18:32
-20
мин
18:52
268 км
Хмельницкий
20:13
-4
мин
20:17
367 км
Гречаны
20:28
-15
мин
20:43
374 км
Ярмолинцы
21:27
-2
мин
21:29
413 км
Дунаевцы
21:48
-2
мин
21:50
432 км
Каменец-Подольский
22:51
-
-
480 км

Характеристики поезда 769К

Модель
Обычный
Скорость
Скоростной
Электронный билет
Да

Описание

Поезд № 769К отправляется с начальной станции Киев-пассажирский в 14:41:00 и прибывает в конечную станцию Каменец-подольский в 14:41:00. Полное время поезда в пути - 08:10:00, за которое он преодолевает расстояние в 480 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 9.
Наталія Дяченко
Починається!!! Маски носять хворі люди, щоб не розповсюджувати інфекцію. І ті, хто боїться захворіти. Кожен відповідає за своє життя САМ!!!! Вам подобається задихатись у масці? Будь-ласка! Ніхто не забороняє!<b><spoiler></spoiler></b>
Galyna Aramovych
#Укрзалізниця, ти просила відгук. Ну, що ж, я маю що сказати. Вагон другого класу, їхали 17.09.2021 р. з Києва до Вінниці. Провідник - молодий хлопчина в засмальцьованій формі, яка вже з півроку потребує чищення. Коли заходиш з вулиці до вагона - таке враження, що тебе запхали до в‘язниці: крісла з темно-синьою обшивкою і на вікнах - брудно-сірі «штори», які неможливо поправити оскільки вся конструкція одразу з готовністю падає. Жоден! пасажир, крім нас двох не був у масці!!! В деяких місцях вагон так скакав, що здавалося, що ось-ось зійде з колій. При цьому звук такий, що Укрзалізниця наймає спеціальну людину, яка б якісно шкребла чимось металевим по бляшанці, напевне, щоб пасажирам не нудно було їхати. А з тамбура смерділо куривом, так само як і на пероні - повно людей курить, і ніхто ніяких зауважень не робить. Жах… Так і живемо….
Віталій
Все чудово!
Анна
привітна провідниця, є місце для багажу ...поїздка пройшла чудово , тільки якби ж люди дотримувалися маскового режиму. Майже всі сиділи без масок , доречі при вході в поїзд я не знайшла антисептика. Прохання до Укр залізниці, нагадуйте людям що пандемія - це не іграшка. А ще їм нагадайте, що не варто знімати маски під час поїздки для їхньої ж безпеки