ЖД билеты на поезд №732К Киев-Пассажирский - Днепр-Главный - PROIZD.UA
Помощь онлайн

Поезд № 732К

Информация о поезде Киев-Пассажирский — Днепр-Главный

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 732К Киев-Пассажирский — Днепр-Главный

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Киев-Пассажирский 07:13
им. Т. Шевченко 09:41
1
мин
09:42 216 км
Знаменка Пассажирская 10:57
1
мин
10:58 308 км
Александрия 11:31
1
мин
11:32 353 км
Пятихатки 12:23
1
мин
12:24 417 км
Каменское-Пассажирское 13:09
1
мин
13:10 496 км
Днепр-Главный 13:40 532 км

Характеристики поезда 732К

Модель
Региональный экспресс
Скорость
Скоростной
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Киев-Пассажирский - Днепр-Главный

Поезд № 732К отправляется с начальной станции Киев-Пассажирский в 07:13:00 и прибывает в конечную станцию Днепр-Главный в 13:40:00. Полное время поезда в пути - 6:27, за которое он преодолевает расстояние в 532 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 7.
Борис
Дякую за поїздку, все дуже сподобалось) Особливо приємно, що коли якесь свято, то співробітники поїзду вітають з ним, коли шукав вагон ресторан то бачив, що малюків вітали з днем захисту дітей та дарували їм подарунки, а коли дружина їхала до мене, то їй подарували гарну свічку це дуже приємно коли дбають не тільки про якість поїздки, а і про враження після.
Proizd.ua
Тетяно, в першому класі 2 місця в ряду, в другому - три.
Тетяна
Поїздкою задоволена, одне не зрозуміла, відмінності між первом і другим класом. Може ви прояснити? Ціна майже вдвічі більша, і все?
Proizd.ua
Світлано, дякуємо за відгук!
Світлана
Дякуємо, все на високому рвні
Nikolay Privat
Їхав з Києва до Дніпра 2-м класом вагон №6 14.03.23. В вагоні було чисто, персонал вічливий, потяг виконав рейс строго за розкладом! <b>Не сподобалось</b> що вагон кидало в різні боки, колія побита і постійно відчувався гуркіт колісних пар, відсутність сервісу Wi-Fi, недостатньо інформації на екранах відносно фактичного місяця перебування потяга..
Mikl
Поїздкою задоволений. На екранах відсутня інформація про фактичне місце перебування потягу. У вагонах все охайно. З плюсів: ввічливий персонал, чисто. З недоліків - розгойдування потягу при швидкості, що затрудняє переміщення під час проїзду.
Микола
На екранах відсутня інформація про фактичне місце перебування потягу. Реклама надокучлива. Сервіс приємний. В салоні тепло і чисто.
Любов
Потяг Київ-Дніпро, 1 клас, майже пустий вагон, відправивася і прибув вчасно, в вагоні чисто, під час рейсу їздила з візком прибиральниця, забирала сміття, якби так само прибирали туалет, було б взагалі супер! Їхати комфортно, добре працювала вентиляція, опалення. Недолік, що немає безкоштовного Wi-Fi, повноцінно працювати неможливо. Спробувала підключити sweet.tv, було написано, що перегляд безкоштовний, поки був мобільний інтернет, я працювала, а потім, коли зник, вирішила подивитися фільм, але виявилося, що треба сплатити за перегляд 1 грн, а це вже було неможливо, бо не працював інтернет, от такий безкоштовний кінотеатр))
Катя Новик
Ехала с Киева 2 классом до Днепра, поезд чистый, удобные сидения, уборка мусора в вагоне персоналом ! Все очень хорошо ! Цены на все как и везде. Спасибо :)
Proizd.ua
Ярослав, щиро дякуємо за відгук! Якщо виникнуть питання стосовно роботи сервісу - звертайтеся, залюбки допоможемо.
Yaroslav Panchenko
Усе було відмінно!
Татьяна
Да все ОК,немного бы дрброжелательности и лояльности обслуживающему персоналу!!!
gfg
Во всех странах где я был действительно есть полноценный WI-FI почему у нас в поезде за такие деньги его нет? Перекидывает на сайт sweet/tv и просит промо-код для просмотра фильма. Позор
Алексей
Очень необходимо стабильно чистить туалеты, да и подголовники менять перед каждым рейсом. По комфорту перемещениях и четкости соблюдения графика вопросов нет
Iurii Gulianytskyi
Так есть фильмы, только нужно заплатить
Iurii Gulianytskyi
Поезд сильно раскачивается, трудно ходить
Tatiana Ashry
Майже все чудово. З плюсів: ввічливий персонал, чисто, Wog Cafe в одному з вагонів, наявність веганського меню. Мінуси: задуха в вагоні, був несправний механізм який розкладає крісло, не дуже зручно було сидіти. Проте загалом враження про поїздку позитивні.
Ruslan
Купил онлайн билет под одним номером,а поезд оказался под другим..:/ Пока разобрался-чуть не опоздал.!!! НАДО ПРЕДУПРЕЖДАТЬ как то..!!!много иностранцев-которые не превыкли к таким до потомным ошибкам...21 век!!!!
Анастасия Ковалёва
За последние два месяца трижды возвращаюсь интерсити 732 - все три раза опоздание на 15-40 минут , бесит , если честно . Так же абсолютно согласна ,что на мониторах стоило б показывать что-нибудь куда более интересное , да и вместо скорости состава указывать станции-остановки , чтоб не пришлось гадать в вечернее время суток и в условиях плохой видимости , на какой станции находиться состав .
Елена
Рекомендую в поездах демонстрировать художественные фильмы, а не ерунду которую показывают