ЖД билеты на поезд №702П Львов - Черновцы - PROIZD.UA
Помощь онлайн

Поезд № 702П

Информация о поезде Львов - Черновцы

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Маршрут

Станция
Прибытие
Остановка
Отправление
Расстояние
Львов
-
-
19:05
0 км
Ивано-Франковск
20:55
4
мин
20:59
141 км
Коломыя
21:42
4
мин
21:46
196 км
Снятын
22:13
2
мин
22:15
231 км
Черновцы
22:48
-
-
267 км

Характеристики поезда 702П

Модель
Обычный
Скорость
Пассажирский
Электронный билет
Нет

Описание

Поезд № 702П отправляется с начальной станции Львов в 19:05:00 и прибывает в конечную станцию Черновцы в 19:05:00. Полное время поезда в пути - 03:43:00, за которое он преодолевает расстояние в 267 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 5.
Руслан
Для чого давати назву потягу «експрес»? По факту запізнення на кожну з станцій від 20 хв до 50 хв. Як можна вказувати прибуття 20:55 , а по факту опинитись на станції прибуття о 21:40? Як що до пасажирів які розраховували на певний час для пересадки на інший транспорт? Компенсація чи вибачення? Таких слів наша укр залізниця не знає. Тай взагалі не факт, що доїдеш , адже може статися затримка з технічних причин,після якої з швидкістю равлика, Вас буде тягнути тепловоз. Висновок: Ціна вища від звичайного плацкарту. По часу поїздки фактично аналогічно звичайному потягу. (Хоча вказана інша інформація) Комфорту на -10% «більше». Місця немає зовсім. Сидіння не зручні . Не рекомендую.
Proizd.ua
Олександр, на жаль ми не володіємо цими даними. Можемо прокунсультувати по всім квиткам, які є в наявності.
Олександр
Чому немає квитків на поїзд 702 на цей тиждень?
Proizd.ua
Володимир, нам щиро шкода, що трапилася така ситуація. Дійсно, багато пасажирів придбали квиток завчасно, не за кілька днів, а й за місяць-два до поїздки. Дані введення вступили в силу лише недавно і як тільки ми отримали інформацію про посадку, яка можлива лише з сертифікатом або негативним тестом - повідомили нашим користувачам по всім каналам зв'язку - на сайті, в групах соцмереж. Уточніть, будь ласка, коли саме повертали квиток? Ми перевіримо інформацію та надамо Вам вичерпну відповідь. Деталі можете надіслати на пошту info@proizd.ua.
Володимир
Без проблем, залишу свій відгук. Придбав квиток Львів-Чернівці 18 числа, на 23, при купівлі було вказано що з собою потрібно мати квиток і документи які підтверджують свою особу, але при спробі потрапити до потягу, мене не допустили до поїздки, через те що в мене не було документів про вакцинацію, які не були вказані на сайті 18 числа. Я умови договору при купівлі квитка повністю дотримав, а ви просто змінюєте правила, що не законно, плюс оператор скинув трубку, і не відповів на моє запитання, а поклав слухавку, і кошти за повернений квиток, ще не повернули. Дякую вам за якісне обслуговування, та не дотримання законів.
надія
Жахлива поїздка! 27,09,2021 їхали зі Львова до Івано-Франківська майже три з половиною години замість 1 год.52 хв. Не могли отримати ніякої інформації про причину і тривалість затримки, не було оголошень про наближення до місця зупинки ( надворі темна ніч і з вікон нічого не видно, стоянка 1 хв., можна було проїхати свою станцію) Після цієї поїздки вже затримки в 10-20 хв. здаються дрібницями((
Proizd.ua
Ви можете купувати квитки так, як Вам зручно. Сервіс proizd.ua передбачає собою замовлення квитків з додатковими послугами і інформація про комісію агента вказана перед покупкою в Умовах використання сервісу.
Ярема
Поїзд хороший, але запізнився на 15 хв. За купівлю квитка на сайті Укрзалізниці націнка 25 грн. (послуга агента). Чи купуючи квиток на сайті Proizd.ua теж буде націнка? Може вигідніше купувати просто в касі?!
Proizd.ua
Ірино, дякуємо за високу оцінку сервісу!
Ира
В потязі достатньо чисто, хоча вбиральня бажає кращого. Без затримок: вчасне прибуття, час на зупинках. Щодо сайту, то коректно відображає місця, зручно оформлювати купівлю. Поїздкою цілком задоволенні. Дякуємо.
Proizd.ua
Доброго дня! Повідомлення Вам відправлені сервісом proizd.ua. А от інформації про затримку потяга в нас немає, тому такі повідомлення і не надсилаються.
Serg
Відпочивали у Львові 10.05.2021 р. Поїздка до Львова була без суттєвих зауважень. Чисто, комфортно, інформаційне табло в 90% випадків вказувало достовірну інформацію і склалося враження дійсно європейского рівня наданих послуг.. Хоч і з запізненям на 15 хвилин, але на загальні враження це не вплинуло. Я б поставив 10 з 12 балів. А от повернення залишило більш негативні враження. По перше, чому заздалегідь не попередили, що відправлення перенесли на 1,5 години? (це в час, коли ти купляєш он-лайн квитки і тобі на почту приходять повідомлення від укрзалізниці "щасливої дороги", "залишіть відгук про поїздку..", "купіть квиток назад...", а вислати повідомлення за годину до відправлення "вибачте, ваш рейс затримається на 1,5 години" не можна так? І сиди на пероні 2 години в очікуванні). Якби нас попередили ми б лишню годину в місті погуляли. По друге, поїздка замість відведених 4 годин на дорогу тривала на 40 хв. довше. (враховуючи, що ми їхали з дітьми, то повірте, це просто жах. Зупинки тривали дуже довго (порівняно з ранішними). Інформаційне табло з зупинками і часом прибуття до них було невідкореговане (єдина користь з нього: тільки час і швидкість потягу). Ну і якщо ми мали прибути додому о 22:10, то це ми зробили майже пів першої ночі. І от після повернення все ж таки зарано нам до європейського сервісу. Хоча все так гарно починалося. І поїздку назад оціню в 6 з 12 балів.
Дмитро
То в котрій годині відправлення поїзда? О 19.05 чи 18.05 годині?
Olga Kornienko
Гарна, комфортна поїздка!
Наталія
ВІдгук щодо потяга 702 П Львів-Чернівці. По-перше, вибір квитків на інтернет сторінці дуже погане, так як розташування місць на сайті не відповідає реальному їх розташуванню в потязі, потім виникають неприємні ситуації. По-друге, крісла в потязі розташовані дуже щільно, тому не комфортно себе почуваєш. Єдиний позитив - швидке прибуття до місця призначення, відносна чистота.