Поезд 358Л

Информация про поезд Ворохта — Киев-Пассажирский
Ворохта
Прибытие
12:49
В дороге
3 мин
Отправление
12:52
23 км
Татаров-Буковель
Прибытие
13:02
В дороге
4 мин
Отправление
13:06
29 км
Микуличин
Прибытие
13:18
В дороге
2 мин
Отправление
13:20
39 км
Яремче
Прибытие
13:33
В дороге
5 мин
Отправление
13:38
49 км
Коломыя
Прибытие
14:53
В дороге
26 мин
Отправление
15:19
96 км
Городенка-Завод
Прибытие
16:49
В дороге
2 мин
Отправление
16:51
147 км
Стефанешты
Прибытие
17:34
В дороге
2 мин
Отправление
17:36
169 км
Кострижевка
Прибытие
17:54
В дороге
2 мин
Отправление
17:56
177 км
Залещики
Прибытие
18:01
В дороге
2 мин
Отправление
18:03
179 км
Толстое
Прибытие
18:43
В дороге
2 мин
Отправление
18:45
207 км
Чертков
Прибытие
19:22
В дороге
2 мин
Отправление
19:24
236 км
Копычинцы
Прибытие
19:55
В дороге
2 мин
Отправление
19:57
253 км
Хоростков
Прибытие
20:16
В дороге
2 мин
Отправление
20:18
268 км
Трембовля
Прибытие
20:42
В дороге
2 мин
Отправление
20:44
290 км
Тернополь
Прибытие
21:36
В дороге
54 мин
Отправление
22:30
326 км
Хмельницкий
Прибытие
00:16
В дороге
5 мин
Отправление
00:21
445 км
Винница
Прибытие
02:17
В дороге
5 мин
Отправление
02:22
591 км
Казатин-1
Прибытие
03:19
В дороге
4 мин
Отправление
03:23
655 км
Фастов 1
Прибытие
04:37
В дороге
2 мин
Отправление
04:39
748 км
Киев-Пассажирский
Прибытие
05:47
В дороге
Отправление
05:47
812 км

Характеристики поезда 358Л

МодельДругой
СкоростьБыстрый
Электронный билетНет

Описание

Поезд № 358Л отправляется с начальной станции Ворохта в 12:52:00 и прибывает в конечную станцию Киев-Пассажирский в 05:47:00. Полное время поезда в пути - 17 ч 43 мин, за которое он преодолевает расстояние в 812 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 20.
Viktor's avatar
Viktor
Укрзалізниця є укрзалізниця... Туалети жахливі, смердючі й брудні. Через величезні шпарини в вікнах задуває холодне повітря. Протяг страшенний. Доводилось запихати поліетиленовий кульок в шпарини аби не дуло з вікна в обличчя коли спиш. Жах. Дуже шкода провідників вагонів, які працюють в таких умовах і з такою кількістю пасажирів. Впевнений всі вони хороші люди. Дуже хороші люди. І най прибудуть в Укрзалізницю хороші нові, сучасні вагони 🙏
Maria 's avatar
Maria
Всім хто не їхав ніколи, не рекомендую!!!!!!Все вікно, і стіни були в тараканах, спати не можливо, просто жах!
AlexMetslov's avatar
AlexMetslov
Train was late by approximately 40 minutes.
Любовь Ахметова's avatar
Любовь Ахметова
Дуже старі поїзди, на верхній полиці дуже дує з вікна, вечезні щілі через які сильно надуло в голову. Туалет просто не в пригодному стані.
Татьяна's avatar
Татьяна
Вагон ужасный,старый, прокуренный, в туалетах запах айкос. Матрацы тонкие, одеяла пыльные, из подушки вываливались перья, постель в пятнах. Салфетка после протирания спинки сидения черная.
Anastasiia Iemelianova's avatar
Anastasiia Iemelianova
Очень вонючий и грязный туалет, кругом валялся мусор, я считаю что это из-за проводницы, так как пошла в туалет в соседний вагон и там было намного чище. И это мы ехали в купе!
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Наталія, щиро дякуємо за відгук!
Люлмила's avatar
Люлмила
Позорисько для України! Вагон старий, кондиціонерів нема, вікно ні закрити ні прикрити не можливо, столик поломаний, постіль з плямами... проводниця з іншого вагону нагрубила, що навіть мій чоловік іспанець зрозумів хамство цієї істоти... Одеі мінуси... За такий сервіс пасажирам ще треба доплачувати....
Наталия's avatar
Наталия
Потяг старий, звичайно. Купе чисте. Дуже зручно замовляти квітки онлайн.
Тетяна's avatar
Тетяна
07.08.21 о 12 ночі мала чудову можливість постояти дві години на вокзалі з двома маленькими дітьми, так як мала бути в аеропорту в Києві в 7 ранку, але нажаль поізд не приіхав і ніхто нічого не казав, що робити пасажирам, бо як завжди ніхто нічого не знав. Укрзалізниця це повне дно. Лице укрзалізниці це іхні грязні туалети і смердючі вагони які розвалюються по дорозі.
Тетяна's avatar
Тетяна
На вокзалі у Тернополі з двома дітьми, одній з яких 9 місяців о 11:40 чекала поізда, так як мала бути в аеропорту Києві в 7 ранку і поізд не приіхав, затримувався на невизначений час, ніхто нічого не знає, не каже людям що робити далі, я мусіла шукати чим добиратись до Києва серед ночі, гроші за квитки ніхто не збирається повертати. Наша укразілізниця це найгірший сервіс, пасажирів за людей не рахують взагалі, поізда розвалюються по дорозі, в вагонах жарко і смердить. Ніхто ні за що не відповідає і ніхто нічого не знає, як завжи. Помийна яма
Iamapassangeer's avatar
Iamapassangeer
Сподіваюсь, ця пекельна скотовозка без вентиляції буде катати керівників Укрзалізниці всіма колами Пекла. Загалом у вагоні прибрано, але багато пилу та сморід через відсутність вентиляції і кондиціонера. Рідке мило - розкіш. Провідникам великого терпіння. Персонал - молодці, швидко і професійно, впорались з аварією.
Віталій's avatar
Віталій
поіздка була дуже важкою. кондиціонерів в вагонаx не мае, вікно не відчинялось.
Анна's avatar
Анна
Дуже добре, по температурі, обслуговуванню, за шикарну ціну!Спочатку налякалися, що 35 вагон, а з Тернополя причепили 4 вагони. Персонал добре зорієнтував
Олег's avatar
Олег
Їхати не можливо, не вагон, а сауна. Ні одного вагону з кондиціонером не було, таке відчуття, що ми живемо десь у 19 столітті. Якщо не получається встановити кондиціонери, то хоч би зробили нормальні кватирки.
Алексей's avatar
Алексей
Все чудово, гарні провідники!)
Наталка's avatar
Наталка
Полки мягкие. Туалет требует ремонта . Курильщиков никто не замечает.
Ірина's avatar
Ірина
Вагон був чистий і охайний, провідник дуже привітний і веселий! В нашому купе було достатньо тепло. Ми задоволені на всі 100%. Дякуємо за все!
Rina's avatar
Rina
Чистий старенький вагон, хороший персонал. Єдине що турбувало/ це вікно, яке вночі кілька разів відкривалося самостійно) 35 вагон
Marina Gorokhovatska's avatar
Marina Gorokhovatska
Приємні і ввічливі провідники, гарне обслуговування, єдине зауваження - туалет. В купейному вагоні, не повністю заповненому, можа було б його тримати й у кращому стані.
Olga  Noskova's avatar
Olga Noskova
Чисто максимально, что можно выжать из старенького вагончика) Спасибо девочкам-проводницам вагон № 2
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Доброго дня! Рекомендуємо звернутися безпосередньо в залізничну касу для уточнення питання або до провідника потягу.
Iryna's avatar
Iryna
Не вагон,а сауна!!!!
svlis@i.ua's avatar
У спальному вагоні Рахів-Київ № 358 (вагон 4, 05.02.2020), де квиток коштує 1142 грн. жахливі туалети, неприємний запах чутно навіть у купе) і дуже неприємний провідник.
Руслана's avatar
Руслана
Поездка прошла хорошо, чисто в вагоне, в купе и что удивило было чисто в туалете, т.к. получилось купить билеты только в последнем купе по соседству с туалетом, очень переживали по этому поводу, что придется всю дорогу этим дышать. Но нареканий нет, чисто. В поезде было тепло, даже слишком. Спасибо за приятную поездку.