ЖД билеты на поезд №357К Киев-Пассажирский - Рахов - PROIZD.UA
Помощь онлайн

Поезд № 357К

Информация о поезде Киев-пассажирский - Рахов

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Маршрут

Станция
Прибытие
Остановка
Отправление
Расстояние
Киев-Пассажирский
-
-
15:02
0 км
Фастов 1
15:55
-2
мин
15:57
64 км
Винница
18:00
-5
мин
18:05
221 км
Хмельницкий
19:54
-15
мин
20:09
367 км
Тернополь
21:56
-36
мин
22:32
486 км
Трембовля
23:23
-2
мин
23:25
522 км
Хоростков
23:50
-2
мин
23:52
544 км
Копычинцы
00:12
-2
мин
00:14
559 км
Чертков
00:45
-2
мин
00:47
576 км
Тлусте
01:35
-2
мин
01:37
605 км
Залещики
02:20
-2
мин
02:22
633 км
Стефанешты
02:48
-2
мин
02:50
643 км
Городенко-Завод
03:35
-2
мин
03:37
665 км
Гвоздец
04:24
-2
мин
04:26
691 км
Коломыя
05:10
-26
мин
05:36
716 км
Яремче
06:34
-4
мин
06:38
763 км
Татаров
07:04
-2
мин
07:06
783 км
Ворохта
07:19
-3
мин
07:22
789 км
Ясиня
07:58
-3
мин
08:01
812 км
Квасы
08:15
-3
мин
08:18
825 км
Рахов
08:48
-
-
839 км

Характеристики поезда 357К

Модель
Обычный
Скорость
Пассажирский
Электронный билет
Да

Описание

Поезд № 357К отправляется с начальной станции Киев-пассажирский в 15:02:00 и прибывает в конечную станцию Рахов в 15:02:00. Полное время поезда в пути - 17:46:00, за которое он преодолевает расстояние в 839 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 21.
Іван
Буде завтра потяг до Рахова ?
Proizd.ua
Алиса, уточните, пожалуйста, маршрут и дату.
Алиса
какова цена проезда?
Ліля
Все супер, тільки один мінус, з вікон дуже дує , холодно.
Евгения
Ужс)) сканера билетов у проводницы не оказалось, предложила забрать мой телефон с билетом. Постели не выдала. Сказала с трактора кидают, поэтому порванные и вообще))) поезд шел на час с опозданием, никто не предупредил, а нас ждал трансфер🥲
Надія
Все супер. М'які вагони, приємний кондуктор. За таку ціну кращого варіанту доїхати з комфортом немає.
Proizd.ua
Тетяно, ми відгуки не видаляємо. Можливо, Ви його написали але не опублікували. Сервіс proizd.ua - це допомога в придбанні квитків, комунікації з користувачами онлайн. На жаль, вплинути на технічний стан вагонів та сервіс в потягах в нас можливості немає.
Тетяна
Для чого видалили мій відгук вчора? Їхали назад з Києва поіздом Київ-Рахів. Бо до Києва наш поізд не приіхав вчасно, мав прибути в 6:40 ранку, а прибув в 10. Поіз старий, смердючий, розвалюється, в нас білети були без білизни і перше , як ми зайшли в вагон, проводнік прогавкав матраси не брати, обідно стало, так хотілось полежати на смердючому, обгадженому матрасі в 45 градусну жару на 2 полці без кондиціонера. Proizd.ua вам не стидно продавати білети на такі поізда?
Proizd.ua
Доброго дня, Андрій! На жаль, такими даними ми не володіємо. Переглядайте актуальну інформацію про наявніть місць на сайті.
Андрій
Доброго дня, Поїзд Київ - Рахів, вагони на 10 серпня будуть дочіплятись?
Наталія
Душогубка. Кондиціонування в купе немає. Вікно закрите наглухо. Купе номер 3 виявилось з аварійним виходом. Без вікна, що можна відкрити. Мама у віці, ледь доїхала. Чому досі є такі вагони?🤢🥶🥶🥶 Хоч попереджайте, що там вікна і кондиціонера немає. Ніколи б не купила мамі такий квиток, якби знала.
Иван
Всё классно! Рекомендую!
Proizd.ua
Ольга, це один і той самий потяг. До 10 червня він курсував з відправленням о 14:28 з Києва. З 11 червня - відправлення о 15:02.
Ольга
Чому стало 2 потяги під номером 357К? Один відправляється з Києва о 14-34, другий о 15 год Так коли приїздити, щоб не спізнитись?
Віктор
По роботі їжджу цим потягом вже декілька років. Зручний рейс, чисті вагони, привітні провідники. Оцінка ВІДМІННО! Усій команді потяга Київ - Рахів міцного здоров'я, гарної зарплати та чемних пасажирів!!! Було б добре, якби зворотній рейс був трохи раніше, а так всім рекомендую.
Proizd.ua
Дуже раді, що Вам все сподобалося!
владимир
Все супер, задоволений
КК
Все класно, чисто, провідники супер!
Proizd.ua
Да, будет.
Полина
Добрый день, будет ли поезд 357 курсировать с 20 мая, на сайте только до 09 мая? Или его отменили с конца мая?
Proizd.ua
Здравствуйте! Будет, если не будет ограничений в связи с карантином.
Елена Сакало
Добрый вечер, в апреле поезд будет курсировать?
Ольга Кононская
Добрий день,взяла квиток на цей потяг,вагон 34, читаючи попередні коментарі, розумію що їх є до 20 .
Ксения
11+ 5 прицепных
Proizd.ua
Оксано, доброго дня! На жаль, ми не володіємо цією інформацією, так як кількість вагонів може бути змінено.
Простите, сервис временно недоступен. Попробуйте позже
Вернуться на главную страницу