Поезд 143К

Информация про поезд Хедьешхалом — Чоп
Хедьешхалом
Прибытие
11:28
В дороге
Отправление
11:28
0 км
Мошонмадьяровар
Прибытие
11:35
В дороге
1 мин
Отправление
11:36
11 км
Дьер
Прибытие
11:54
В дороге
2 мин
Отправление
11:56
47 км
Татабанья
Прибытие
12:29
В дороге
1 мин
Отправление
12:30
114 км
Будапешт-Келенфельд
Прибытие
13:02
В дороге
2 мин
Отправление
13:04
187 км
Будапешт-Келети
Прибытие
13:19
В дороге
21 мин
Отправление
13:40
188 км
Сольнок
Прибытие
15:01
В дороге
1 мин
Отправление
15:02
287 км
Терексентмиклош
Прибытие
15:18
В дороге
1 мин
Отправление
15:19
302 км
Кишуйсаллаш
Прибытие
15:36
В дороге
1 мин
Отправление
15:37
318 км
Карцаг
Прибытие
15:47
В дороге
1 мин
Отправление
15:48
349 км
Пюшпекладань
Прибытие
15:58
В дороге
1 мин
Отправление
15:59
359 км
Хайдусобосло
Прибытие
16:14
В дороге
1 мин
Отправление
16:15
369 км
Дебрецен
Прибытие
16:29
В дороге
5 мин
Отправление
16:34
408 км
Ньиредьхаза
Прибытие
17:10
В дороге
5 мин
Отправление
17:15
457 км
Кишварда
Прибытие
17:50
В дороге
1 мин
Отправление
17:51
500 км
Захонь
Прибытие
18:20
В дороге
1 ч 20 мин
Отправление
19:40
523 км
Чоп
Прибытие
20:58
В дороге
Отправление
20:58
529 км

Характеристики поезда 143К

МодельДругой
СкоростьБыстрый
Электронный билетНет

Описание

Поезд № 143К отправляется с начальной станции Хедьешхалом в 11:28:00 и прибывает в конечную станцию Чоп в 20:58:00. Полное время поезда в пути - 9 ч 30 мин, за которое он преодолевает расстояние в 529 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 17.
Anatoliy Riabov's avatar
Anatoliy Riabov
В поезде было очень жарко. Невозможно открыть окна. Туалет был грязным
Майкрофт's avatar
Майкрофт
В целом поездкой доволен. Вагоны хоть и немолодые (1981 и 1989 года выпуска), но в нормальном состоянии, все целое, ничего не отваливается, в купе чисто. Есть розетки в коридорах, правда, одна из них не работала. Также есть кондиционер, в обе стороны, который включали спустя некоторое время. Постель чистая, 2020 года. Из минусов можно отметить чистоту в туалетах, и одну нерабочую розетку в коридоре. По соблюдению расписания - в первый раз приехали вовремя, во второй - опоздали на час, из-за нескольки незапланированных остановок.
Світлана's avatar
Світлана
Добрий день! Їхали поїздом №143 Київ-Ворохта до міста Яремче у вагоні №6. Поїзд дуже старий. Наче попали в музей СРСР. Не впевнена, чи можна взагалі використовувати такі старі вагони, чи це безпечно? Постіль нова, невогка. Матраци та подушки теж нові, непильні, без запахів. У вагоні чисто, але свіжого повітря немає. Протягом поїздки було дуже душно. Провідниця дуже приємна, гарна жінка. Дякуємо їй за роботу та допомогу. PS Цікаво, чи цікавляться "великі" керівники укрзалізниці тим, що замість поїздів по маршрутам колесять таки музеї? Та в яких умовах працюють провідниці?
Анна's avatar
Анна
Доброго дня. Вагони старі,але чисті. Дуже приємне обслуговування. Постіль чистенька, туалет також.Все необхідне присутнє. Я задоволена)
Віталий 's avatar
Віталий
Потяг 143 , все старе та убоге , та напевно за такі кошти норм.., врятовує ситуацію привітна провідниця в 9 вагоні, дякуемо Їй за турботу)). А від УЗ хотілося щоб нарешті вивели свій сервіс із радянських часів на сучасні )) в сучасному світі вже давно є в вагонах розетка і вайфай , та нормальна вбиральня , ця поїздка була ніби в СССР, наступного разу краще скористаюся літаком квиток на 400 грн дорожче та все ж таки швидше на 10 годин і є сервіс ) виняток такий подорож з УЗ це подорож в радянські часи )
Олена 's avatar
Олена
Дуже задоволена проїздом -потяг 143 Київ-Ворохта. Чистий вагон, гарний сервіс, Провідник 14 вагона-дуже позитивний і допогав з валізу з власної ініціативи.
nickname super's avatar
nickname super
Блин проводники приходять через пів часа люди сидять на твоему місці разом з тобою не рекомендовано потяг під номером 143 з сполученням Київ Ворохта
Alexandr  Kluenkov's avatar
Alexandr Kluenkov
Нормально