ЖД билеты на поезд №113О Харьков-Пасс - Львов - PROIZD.UA

Поезд № 113О

Информация о поезде Харьков-Пасс — Львов

Открыта продажа ж/д билетов на Пасху! 🐣

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 113О Харьков-Пасс — Львов

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Харьков-Пасс 06:52
Люботин 07:27
2
мин
07:29 24 км
Богодухов 08:18
2
мин
08:20 77 км
Кириковка 08:57
2
мин
08:59 115 км
Смородино 09:16
2
мин
09:18 136 км
Сумы 10:13
20
мин
10:33 195 км
Белополье 11:13
2
мин
11:15 244 км
Ворожба 11:23
20
мин
11:43 249 км
Путивль 12:11
1
мин
12:12 277 км
Конотоп 12:52
3
мин
12:55 324 км
Бахмач-Пассажирский 13:16
1
мин
13:17 349 км
Нежин 14:06
2
мин
14:08 419 км
Дарница 15:21
2
мин
15:23 531 км
Киев-Пассажирский 15:40
20
мин
16:00 545 км
Житомир 18:27
20
мин
18:47 710 км
Коростень 20:35
20
мин
20:55 792 км
Белокоровичи 21:46
2
мин
21:48 837 км
Олевск 22:31
2
мин
22:33 870 км
Остки 22:56
2
мин
22:58 890 км
Рокитно-Волынское 23:12
2
мин
23:14 901 км
Томашгород 23:26
2
мин
23:28 912 км
Клесов 23:42
2
мин
23:44 925 км
Сарны 00:10
10
мин
00:20 947 км
Антоновка 00:48
2
мин
00:50 970 км
Рафаловка 01:12
2
мин
01:14 993 км
Вараш 01:20
1
мин
01:21 1003 км
Чарторийск 01:27
2
мин
01:29 1006 км
Маневичи 01:49
2
мин
01:51 1027 км
Ковель 02:40
20
мин
03:00 1089 км
Турийск 03:24
2
мин
03:26 1113 км
Владимир 03:55
3
мин
03:58 1142 км
Иваничи 04:24
3
мин
04:27 1168 км
Сокаль 04:52
3
мин
04:55 1192 км
Червоноград 05:05
3
мин
05:08 1200 км
Сосновка 05:38
2
мин
05:40 1214 км
Подзамче 06:50
2
мин
06:52 1281 км
Львов 07:04 1288 км

Характеристики поезда 113О

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Харьков-Пасс - Львов

Поезд № 113О отправляется с начальной станции Харьков-Пасс в 06:52:00 и прибывает в конечную станцию Львов в 07:04:00. Полное время поезда в пути - 24:12, за которое он преодолевает расстояние в 1288 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 37.
Proizd.ua
Квитки у продаж додаємо на ми, а перевізник. Ми лише повідомляємо, яким чином можна придбати квиток.
Нюша
Їхали в плацкарті, тому вимог особливих не мали. Провідники хороші, В вагоні тепло. Але все ж наявність розеток має бути.
Нюша
Не логічно, зовсім.
Proizd.ua
Марія, знижка можливо тільки в касі з оригіналом посвідчення, тому як електронної бази військових не існує, тим паче зараз, з метою безпеки.
Марія
Чому немає в прожу квитків пільгової функції? Тільки дорослий, дитячий і студентський. Зараз багато військових УБД їздить і вимушені купувати квитки за повну ціну. Дякую
Proizd.ua
Володимир, квитки поступають у продаж поступово. Тому якщо Ви перевіряєте наявність і система відображає відсутність місць, пізніше - тільки верхні, зачекайте трохи - доки зʼявляться у продажу нижні. Але в такому разі потрібно систематично перевіряти наявність, щоб не пропустити, коли будуть додані нижні місця.
Володимир Огородник
Купував квитки не було свобідних місць їхав на верхній полиці в купе " бо не було з ким помінятись " Пусте купе - у вагоні десятеро пасажирів ось так і їхав . Що ж це з квитками купити немає місць а їдеш все порожньо ? А так провідниці привітні білизна чиста , а ось подушки і матрас - вже давно мали б піти у слід за русским кораблем
Proizd.ua
Катерино, послуга бронювання недоступна. Квиток можна тільки придбати, бронь тримається 20 хвилин для заповнення даних пасажира та оплати замовлення.
Катя Слюсарчук
Як забронювати білет?
Юрій
Дуже дякуююю безмежно
Марія
Обслуговування гарне за винятком того, що надали вологу недосушену постільну білизну. До всього іншого претензій не маю. Дякую за вашу роботу!
Ольга
Дуже дякую! Все було гарно!
Ольга
Поездка прошла замечательно. Дуже дякую команду проводников поездат№113 Харьков-Львов!