ЖД билеты на поезд №110Л Львов - Херсон - PROIZD.UA

Поезд № 110Л

Информация о поезде Львов — Херсон

Открыта продажа ж/д билетов на Пасху! 🐣

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 110Л Львов — Херсон

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Львов 16:12
Подзамче 16:24
2
мин
16:26 7 км
Злочев 17:21
2
мин
17:23 77 км
Тернополь 18:20
5
мин
18:25 141 км
Подволочиск 19:14
2
мин
19:16 192 км
Волочиск 19:26
2
мин
19:28 198 км
Хмельницкий 20:22
5
мин
20:27 260 км
Деражня 20:56
2
мин
20:58 296 км
Жмеринка 22:04
20
мин
22:24 359 км
Винница 23:05
5
мин
23:10 406 км
Казатин-1 00:01
2
мин
00:03 470 км
Белая Церковь 01:45
2
мин
01:47 594 км
Мироновка 02:44
2
мин
02:46 663 км
им. Т. Шевченко 04:28
18
мин
04:46 772 км
Фундуклеевка 05:28
2
мин
05:30 811 км
Чернолесская 06:00
2
мин
06:02 849 км
Долинская 07:44
35
мин
08:19 935 км
Казанка 08:49
2
мин
08:51 961 км
Новый Буг 09:18
2
мин
09:20 987 км
Новополтавка 09:39
2
мин
09:41 1005 км
Явкино 10:04
2
мин
10:06 1029 км
Николаев Пасс 11:00
47
мин
11:47 1083 км
Херсон 13:27 1138 км

Характеристики поезда 110Л

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Львов - Херсон

Поезд № 110Л отправляется с начальной станции Львов в 16:12:00 и прибывает в конечную станцию Херсон в 13:27:00. Полное время поезда в пути - 21:15, за которое он преодолевает расстояние в 1138 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 23.
Proizd.ua
Тетяно, з Херсона їдуть не всі вагони, а додаються до потягу у Миколаєві. Тому на всі вагони з Херсону купити квиток не можна.
Тетяна
Їхала в Херсон 24 і назад 27 березня, виявила штучну проблему з квитками. Купити квитки в Херсон і з Херсона майже неможливо, але в Миколаїв купити можно без проблем , а потім з Миколаєва в Херсон теж купити можно, так чого тоді не продають напряму. Люди купляють по 2 квитки, а в Миколаєві всі бігом виходять з речами з вагонів і бігом пересаджуються тягнути свої речі. Це дуже не зручно і дратує людей..два вагони що їдуть в Херсон дужі старі, сквозить, розеток немає, це зрозуміло що такий бо не буде жалко якщо побье снарядом
Юлія
Їхали зі Львова до Миколаєва в 10 вагоні чисто зручно , але,чай у нас був включений в вартість квитка авторський дали нам звичайний , і ще хотіла взяти грошей прийшлося знов показувати квитки щоб довести що він все таки є, чай гидота вода з якої він зроблений чи технічна не знаю ,чай солоний на присмак , пити ми його не змогли коли провідниця забирала склянки сказала що їх такою водою заправили, вона не розуміє чого так сталося.
Вадим
Їхав з Миколаїва до Львова в 13 вагоні.Провідник ввічливий, жодних притензій.В вагоні чисто, розетка біля мене процювала.Провідник ввічливо попередив перед початком поїздки не скидати в туалет сміття , папір,але через деяких пасажирів ,які цього не слухають і роблять .як їм заманеться до кінця поїздки туалет забили.І всім вагон ходили в інші вагони.А потім дивуються ,що не працює.В зворотньому напрямку їхав тим самим вагоном.
Світлана
Їхала до Миколаєва у 10 вагоні, квиток коштував майже 800 грн, але працював лише 1 туалет(( Порадував лише новий матрац, дуже зручний)
Оксана
Їхала до Миколаєва в 13 вагоні,провідник дуже приємний,в вагоні порядок,в туалеті чисто,все необхідне є.Дякую за роботу провідникові,він старався,щоб поїздка була комфортною
Наталія
Потяг нічого, але дуже холодно дує з вікон
Валентина
Поїздка сподобалась: у вагоні чисто, тепло, провідники привітні. Їхала у 1 вагоні зі Львова до Тернополя.
Ruslan
Привіт, дякую за увагу, все добре.
Ігор
Дуже сподобалось все влаштовувало,у вагоні чисто,тепло,адекватний провідник,постіль чиста все дуже гарно,провідник приносив чай. Поїздку зі Львова до Миколаєва в 13 вагоні 18 грудня я оцінюю на відмінно!!!!
Elena Abramova
Їхала у 8-му вагоні. Дівчата-провідники намагалися, щоб ніхто не змерз, мені було жарко. Але нічого, відчинила двері до коридору. Гарний вагон та відмінні провідники.
Proizd.ua
Анна, "покращений вагон" мається на увазі з меншим комфортом, але оновлений, покращений до стандартних умов. Стандартний вагон - згідно оновлених стандартів.
Анна
чому "покращений" вагон ще гірше, ніж стандартний? це як взагалі?
Олена
Їхали в сьомому вагоні. Задоволені поїздкою. Особливо хотілося б відмітити роботу провідників в нашому вагоні. Приємна жінка, яка чудово виконує свою роботу та є досить адекватною особою.
сергей
чай на дровах вонища мочей кондер регулировать нет возможности вообщем совок.
Ірина
Якщо обирати бiлети, то тільки 9вагон, подорож була чудовою. Дуже чистий, з кондиціонером. Біотуалет. Змога подивитися з купе де вільний туалет. Приємний провідник. Хоча весь весь персонал чудовий.
Олександр
Доброго дня! Ніяк не можу забронювати квитки на поїзд Львів Херсон. На півтора місяці вперед немає квитків, яку б дату не вказував. Це якийсь глюк, чи справді все розкуплено?
Михайло
Їхав потягом 110-им, Львів - Херсон. Вагон купейний. Чисто, тепло. Провідники молодці. Дякую. Мишаня.
Надія
Все чудово
Олександр Дзюбук
У вагоні тепло. Все працює. Є можливість зарядки телефону. Провідники уважні. Ціни на квитки більш ніж помірні. Єдиний недолік - вагони давно пора міняти, або в капремонт
Proizd.ua
Наталія, дякуємо за довіру до сервісу!
Наталья
Ехала на поезде 110 Львов- Херсон. Вагон купе, проводницы очень приятные и внимательные,постель чистая и новая,вагонные тоже приятно удивили чистотой.Было тепло и комфортно ехать. Спасибо большое за комфорт и приятную поездку.
Виталий
Ехали с женой в четвертом вагоне. Тепло, проводник приятный.Ехали по электронным билетам, притензий никаких. Кофе правда не очень.
Proizd.ua
Наталия, сразу под данными пассажира указана постель. Обращайте, пожалуйста, внимание на наличие отметки.
Наталия
Ехала в этом поезде со Львова в купе стандарт. Вагон 20 все понравилось. Было тепло даже не закрывали двери. Проводники вежливые. Вагон чистый. Туалет тоже чистый. Сразу предлагают кофе и чай. Цена 10 грн. Сайт Proizd.Ua удобный. Единственное не понятно, почему не показывает что нет постели. Может поставить напоминание. Была уверенна ,что оплатила билет с постелью. Удивилась когда проводник при сканировании билета сказала ,что постель не заказана. Пришлось оплатить комплект 50 грн.в поезде.