ЖД билеты на поезд №109Ш Херсон - Львов - PROIZD.UA

Поезд № 109Ш

Информация о поезде Херсон — Львов

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 109Ш Херсон — Львов

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Херсон 14:27
Николаев Пасс 16:05
20
мин
16:25 55 км
Явкино 17:23
2
мин
17:25 109 км
Новополтавка 17:48
2
мин
17:50 133 км
Новый Буг 18:06
2
мин
18:08 151 км
Казанка 18:37
2
мин
18:39 177 км
Долинская 19:09
20
мин
19:29 203 км
Чернолесская 20:50
2
мин
20:52 289 км
Фундуклеевка 21:21
2
мин
21:23 327 км
им. Т. Шевченко 21:55
15
мин
22:10 366 км
Мироновка 23:40
2
мин
23:42 475 км
Белая Церковь 00:36
2
мин
00:38 544 км
Казатин-1 02:32
2
мин
02:34 668 км
Винница 03:26
5
мин
03:31 732 км
Жмеринка 04:13
22
мин
04:35 779 км
Деражня 05:35
2
мин
05:37 842 км
Хмельницкий 06:09
5
мин
06:14 878 км
Волочиск 07:11
2
мин
07:13 940 км
Подволочиск 07:22
2
мин
07:24 946 км
Тернополь 08:10
5
мин
08:15 997 км
Злочев 09:09
2
мин
09:11 1061 км
Подзамче 10:05
1
мин
10:06 1131 км
Львов 10:18 1138 км

Характеристики поезда 109Ш

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Херсон - Львов

Поезд № 109Ш отправляется с начальной станции Херсон в 14:27:00 и прибывает в конечную станцию Львов в 10:18:00. Полное время поезда в пути - 19:51, за которое он преодолевает расстояние в 1138 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 23.
Proizd.ua
Катерино, потяг курсує. Нижче детальний графік https://uploads.disquscdn.com/images/3e8ac76a3d601165810f603516926add6fde3abe642a3d2de27c5db9d4310562.png
Ekaterina Savchuk
Добрий ранок, підскажить будь ласка чи є зараз потяг 109 Ш, та чи ходить він по вівторкам? Дякую
Ірина
В котрий раз дуже задоволена подорожжю. Традиційно вибираю 5 вагон… і місце теж саме. Вагон чистий, провідниця приємна та ввічлива. Дякую за сервіс, комфорт та увагу.
Proizd.ua
Діана, тільки з пересадкою в м.Київ, м.Біла Церква, або ім.Т.Шевченка.
Діана
Доброго дня,чи можна добратися потягом з Миколаєва до Ужгороду?
Proizd.ua
Добрий день. Так, потяги курсують.
Proizd.ua
Добрий день. Цей потяг відправляється по непарних числах з Херсона.
Vladislav Boiko
Добрий день. Чи ходять зараз потяги з Херсона чи тільки з Миколаєва?
Саша
Доброго дня. Підскажіть будь ласка 9.02.23 потяг 109ш Херсон Львів буде? як придбати білет?
Степан Саянчук
Доброго ранку,поiздкою задоволений
Proizd.ua
Софія, потяг курсує, графік нижче https://uploads.disquscdn.com/images/17546e1900b700751eeb3cc14107987e2fcdcb199737e2352f7fbdd8612abeef.png
Proizd.ua
https://uploads.disquscdn.com/images/2b3a25fd31c1cc4f06812a65f078f70353d0fb45ba0633b84d86655d03a2c2bf.png
Proizd.ua
Доброго вечора! Так, потяг курсує, графік нижче
Софія
Потяг Херсон-Хмельницький ходе?
Коля Грыцай
Добрий вечер скажуть а ходе поїзд херсон тернополь?
Proizd.ua
Доброго дня! Так, потяг курсує.
Софія
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи ходить зараз поїзд Херсон -Львів?
Proizd.ua
Доброго дня! На нашому сайті відсутні квитки на потяг за кордон, автобусні квитки за посиланням https://bus.proizd.ua/
Вікторія
Доброго дня. Як зручніше доїхати з Херсона чи Миколаїва до Варшави?
Proizd.ua
Доброго дня. Обидва потяги ходять, у Новополтавці зупиняються теж обидва.
Марія
Доброго дня.Скажіть будь ласка чи ходить зараз поїзд Херсон - Львів ,або Миколаїв -Львів? Та чи зупинчється на станції Новополтавка?
Proizd.ua
Героям Слава! Раді, що Вам все сподобалося.
Игорь А
Доброго дня. Хочу висловити подяку Укрзалізниці та особливому складу обслуговування потяга Херсон - Львів за добрі вагони та якісне обслуговування. Їхав у Миколаїв у 6му вагоні, а на Львів у 2му.тепло,чисто,світло. Що ще треба для подорожі? Так тримайте. Слава Україні!
Proizd.ua
Доброго дня! Ні, такий потяг зараз не ходить. З Миколаєва є потяг лише до Києва.
Денис
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи ходить зараз 109 потяг(миколаїв-підзамче/львів). І якщо ні, то яким чином можна дістатися Львова на потязі?