ЖД билеты на поезд №104Л Львов - Краматорск - PROIZD.UA

Поезд № 104Л

Информация о поезде Львов — Краматорск

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 104Л Львов — Краматорск

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Львов 16:42
Тернополь 18:35
5
мин
18:40 141 км
Хмельницкий 20:21
2
мин
20:23 260 км
Винница 22:13
2
мин
22:15 406 км
Киев-Пассажирский 01:06
20
мин
01:26 627 км
Лубны 03:30
2
мин
03:32 819 км
Миргород 04:21
2
мин
04:23 875 км
Полтава-Киевская 05:33
46
мин
06:19 962 км
Полтава-Южная 07:05
55
мин
08:00 980 км
Карловка 08:38
14
мин
08:52 1027 км
Красноград 09:22
1
мин
09:23 1061 км
Сахновщина 09:59
2
мин
10:01 1108 км
Лозовая 10:48
23
мин
11:11 1157 км
Близнецы 11:28
2
мин
11:30 1175 км
Барвенково 12:14
2
мин
12:16 1220 км
Славянск 12:56
2
мин
12:58 1262 км
Краматорск 13:17 1276 км

Характеристики поезда 104Л

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет

Информация о маршруте поезда Львов - Краматорск

Поезд № 104Л отправляется с начальной станции Львов в 16:42:00 и прибывает в конечную станцию Краматорск в 13:17:00. Полное время поезда в пути - 20:35, за которое он преодолевает расстояние в 1276 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 17.
Proizd.ua
Діано, повернути квиток можна онлайн або в залізничній касі. Для повернення онлайн увійдіть до Кабінету (знаходиться справа вгорі) на сайті. Над квитком натисніть "Повернути". Для залізничного квитка Вам підраховується сума повернення. Якщо це автобусний квиток - сума до повернення відображена на квитку внизу. Підтвердіть повернення, протягом 1-3 робочих днів кошти повернуться на карту, з якої Ви здійснювали оплату. Гарантований термін зарахування грошей на карту, з якої проводилася оплата - 6 банківських днів. Якщо Ваш квиток, куплений онлайн, був роздрукований в касі вокзалу на бланку перевізника, то такий квиток можна повернути тільки через касу вокзалу.
Діана
Доброго дня.Підскажіть як можна повернути квиток.
Ольга
Все було чудово, тепло в вагоні і в купе,потяг прибув без затримок👍