ЖД билеты на поезд №098Л Ковель - Киев-Пассажирский - PROIZD.UA

Поезд № 098Л

Информация о поезде Ковель — Киев-Пассажирский

Открыта продажа билетов на 🌷8 марта

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 098Л Ковель — Киев-Пассажирский

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Ковель 18:55
Голобы 19:24
5
мин
19:29 26 км
Рожище 19:56
7
мин
20:03 53 км
Киверцы 20:25
28
мин
20:53 71 км
Луцк 21:10
23
мин
21:33 84 км
Киверцы 21:51
2
мин
21:53 97 км
Клевань 22:27
2
мин
22:29 139 км
Ровно 22:53
5
мин
22:58 162 км
Здолбунов 23:12
18
мин
23:30 174 км
Острог 23:51
2
мин
23:53 195 км
Кривин 00:08
2
мин
00:10 212 км
Славута 1 00:24
2
мин
00:26 227 км
Шепетовка 00:46
2
мин
00:48 247 км
Новоград-Волынский 1 01:47
2
мин
01:49 310 км
Коростень 03:13
2
мин
03:15 398 км
Святошино 05:14
2
мин
05:16 542 км
Киев-Пассажирский 05:35 554 км

Характеристики поезда 098Л

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Ковель - Киев-Пассажирский

Поезд № 098Л отправляется с начальной станции Ковель в 18:55:00 и прибывает в конечную станцию Киев-Пассажирский в 05:35:00. Полное время поезда в пути - 10:40, за которое он преодолевает расстояние в 554 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 17.
Марія
У вагоні холодно, і накуряно
Наталія
Дякую за поїздку. Дуже ввічливі провідники у 14 купейному. В вагоні тепло ,чисто, затишно. Постільна білизна суха , чиста.
Аня
Все чудово:)
Юлія
Мені сподобалось все: чисто, ввічлива делікатна провідниця, спокійна поїздка
Ірина
У вагоні душно, жарко, вікна не відчиняються. Води в туалеті не було. Персонал вічливий.
Ірина
Всім задоволенна, дякую
Богдана
Всім задоволена, працівники привітні, все сподобалося УЗ просто супер
Анна
Їхали і батьки і я напередодні, вагон купе. Провідник привітлива, тепло, але вагон старенький. Ціни демократичні
Богдана
Їхала в 10 вагоні в люксі з сином. Провідниця приємна .Постіль була постелена і негазована вода на столі. В вагоні було дуже тепло, навіть жарко. Їхали з привідкритими дверима і було досить тихо. В туалеті було чисто , був папір і мило . В цілому все сподобалося
Alex Dirk
Ехал купейным, цены очень демократичные (даже минералка дешевле чем в магазине) В вагоне тепло и чисто, проводники с обязанностями справляются. Пассажиры приветливые и дружелюбные, когда зашел в купе уже мирно спали тихо похрапывали. В общем все было супер!
Владислав Левчишин
Все чудово 🫶
Proizd.ua
Дякуємо за відгук.
Ігор
Все супер! працівники УЗ!НАЙКРАЩІ
Антонина Красникова
Раніше потяг Київ-Ковель був суперський, зручний з м'якими бархатними сидіннями, завжди чистий. Давно не їздила на ньому і ось через довгий час довелося їм подорожувати. З першого погляду, начеб то все те саме, що й було, але було таке почуття, що щось не так. Перший час було складно зрозуміти що саме змінилось. Але протягом поїздки в голові крутилася гра - "знайди десять відмінностей". А відмінності таки є. Потяг новий, але в ньому загострюється відчуття клаустрофобії, хоча маю зріст 1.64 та вагу 52 кг. На верхню бокову полицу вилізти було вкрай важко. Підпорки для ніг, такі малі і не зручні, що чоловік який має розмір взуття 45го розміру, зможе стати на них хіба що великим пальцем ноги. Триматися ні за що. Повернутися на верхній полиці, або трошки привстати неможливо, багажна третя полиця не відкидається до верху, як у старих вагонах коли вона пуста, відчуття, що ти у труні. Повертатися страшно, бо відчуття, що випадешь з полиці недивлячись на ремені безпеки. Довелося лежати не рухаючись. При моєму зрості ноги впираються в боковину, у мене питання: а куди дівати свої ноги чоловікові з зростом 1м 80см, що купив білет на цей потяг у пладскартному вагоні? Відповідь - звертатися калачіком і не рухатися, у випадку, якщо зможе залізти на верхню полицю. Вікна маленькі. В старих вагонах, можна було лежати на верхній полиці та трішечки навіть дивитися у вікно. Бархатні сидіння є але їх розмір також викликає багато питань. Між сидінням та боковиною нижнього сидіння, можна засунути кілька пальців, тоді як - по логіці, вони мають бути або однакового рівня з боковиною, або мати нависання над нею. Так було в старих. Прохід вузький. Короче кажучі вивід такий - зекономили на усьому на чому можна або вагони проектувалися під китайців або для перевезення дітей. Люди в таких вагонах лише мучатся протягом поїздки.
Марія
Їхала купе. Вагони чисті, постіль рушник все запаковано попрасовано і чисто. В купе було дуже гаряче,прям задуха. Світло вимкнули і тут романтік в темряві з 3ма незнайомими молодими хлопцями. Хоча би нічник на мінімалках світив би. Персонал привітний і ввічливий. Вагони застаріли бо дуже тріщало, брязгало і трусило. Ціна приємно радує. Вцілому на 4
Тарас Хартонюк
Согласен, храп очень раздражает.
Prosto Polzovatel
Для меня главное что было дёшево. В вагоне было тепло. Минус туалеты и два мужика в плацкарте хропели.
Veronika Leto
Поезд 098 Ковель Киев - прекрасный поезд, чистый и с удобными бархатными сидениями, хотя за окном было -5 , внутри было тепло!! Довольна поездкой
Тима
Поезд Ковель-Киев,купейный вагон,тепла практически не было,хотя на дворе январь месяц.Где - то в Киверцах пропал свет в вагоне- полная романтика настала.А в целом вагон чистый,постель в норме,но второй раз с этим теплом везёт!!!
Света Безкоровайная
Очень душно, прямо задыхались. Проводница загнала за 7 минут до отправки поезда, нормально даже с молодым человеком не попрощались(
Юлия
Поезд Ковель -Киев, 6 -ой вагон. Вагон чистый,проводница замечательная!!!Но не смывалась вода в туалете(((
Ludmila Tkachova
22.12 Ковель-Київ 13 вагон. Дуже гарні проводниці, але вагон в поганому стані, особливо туалети, де з усіх щілин щось тече...
Світлана
В потязі було трохи жарко. Але нічого. Це краще, ніж холодно. А так все було добре. Хороша провідниця. Швидко посадила, зробила кави
Інна
Їхали в купе 14 вагон, ковдри є, проте кочегарили так, що не знадобилися, а хотілося вийти і провітритися. Занадто жарко. Просто задихалися! Мабуть, начиталися попередніх коментарів про холод, тому й натопили так, щоб мало не здалося.
Юлія
В потязі заледве тепло, ковдр не вистачає. Під ранок виключили тепло зовсім, дитина дуже змерзла.