ЖД билеты на поезд №097К Киев-Пассажирский - Ковель - PROIZD.UA

Поезд № 097К

Информация о поезде Киев-Пассажирский — Ковель

Успейте купить билеты на 🌷8 марта🌷

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 097К Киев-Пассажирский — Ковель

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Киев-Пассажирский 21:57
Святошино 22:17
2
мин
22:19 12 км
Коростень 00:09
2
мин
00:11 156 км
Новоград-Волынский 1 01:23
2
мин
01:25 244 км
Шепетовка 02:13
16
мин
02:29 307 км
Славута 1 02:51
2
мин
02:53 327 км
Кривин 03:07
2
мин
03:09 342 км
Острог 03:25
2
мин
03:27 359 км
Здолбунов 03:50
18
мин
04:08 380 км
Ровно 04:23
10
мин
04:33 392 км
Клевань 04:58
2
мин
05:00 415 км
Киверцы 05:39
2
мин
05:41 457 км
Луцк 06:01
25
мин
06:26 470 км
Киверцы 06:44
33
мин
07:17 483 км
Рожище 07:34
2
мин
07:36 501 км
Голобы 07:58
2
мин
08:00 528 км
Ковель 08:30 554 км

Характеристики поезда 097К

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Киев-Пассажирский - Ковель

Поезд № 097К отправляется с начальной станции Киев-Пассажирский в 21:57:00 и прибывает в конечную станцию Ковель в 08:30:00. Полное время поезда в пути - 10:33, за которое он преодолевает расстояние в 554 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 17.
Тетяна
У вагоні чисто, провідниця(9 вагон) дуже приємна. У купе жаркувато.
Андрій
Дуже жарко в купе,спиш і потієш.
Олена
Укрзалізниця!!!!! Треба вже вжити заходів, скільки можна, допускати пасажирів, які заходять до потягу в стані алкогольного сп'яніння! Це вже виходить за рамки, коли такий дискомфорт, від перегару, та поведінки. Тим паче, не знаєш, що очікувати, так не подивись, те не скажи. А також коли вже будуть штрафувати за паління в тамбурах. Є закон, а де дії? Пані провідниця взагалі на все закривала очі. Єдине, що її хвилювало, це ковдри, які вона видавала кожному і переживала, щоб їх не вкрали. Доречі чай повинен бути безкоштовно, а не за 10 грн.
Мирослава Свистович
18 вагон. 21-23 місце зламана ручка на вікні.. очевидно, хтось намагася провітрити вагон, але вікна там вмуровані намертво у всьому вагоні... задуха була жахлива. в одному з туалетів було вирвано кран з "кишками" , тому так і не вдалося вмитися зранку. На роботу провідників нарікань не має: вічливі, чай кава зранку, туалетний папір в туалеті..
Василь
Доброго дня. Сервіс нормальний. Вагон та постіль чисті. Працював кондиціонер.
Альона
Поїздка на поїзді 097 до Луцька о 21.57. все було нормально, але туалет жахливий, гидко до чогось торкнутись
Анатолий Бринзевич
Поезд 097. До Луцка, вагон 09.место 12. От 20.06.23г. Проводники работают очень приятно- приветливы,внимательны! А вот хозяйство им досталось жуткое,неужели нельзя решить вопрос проветривания вагонов,я уж молчу кондиционер( наши украинские вагоны не знают ,что это. В туалетах вонище,сам вагон-обшарпаная розвалина. Бедные украинцы и гости нашей страны!! Судя по отзывам ниже народ неприхотлив,а зря,вы ( народ Украины заслужили лутчего)
Ярослава
Доброго дня. Їхала до Луцька. Сподобалось. Сервіс добрий, постіль, матрац - в порядку. Дякую.
Proizd.ua
Афанасій, раді що Вам все сподобалося. Якщо виникнуть питання стосовно роботи сервісу - звертайтеся, залюбки допоможемо.
Афанасій
Слава Богу усе добре і гарно ! Дай Бог миру та благословення !
Енріко
Потяг старий ,кондиціонера немає ,було душно ,в туалеті різкий запах ,сервіс як у 70х все старе ,ну кароч до Європи нам далеко тому що все розкладається ,дія кароч одним словом
Владислав Грищенко
Дуже душно вночі. Вагон старого фонду.
Валерій
Поїзд Київ-Луцьк,відправка 12.10.22р,о 21.22 ,вагон 4. Це просто жах. В першому відсіку плацкарту під боковим столом лежить ящик з під бананів з купою різного непотребу та мусору.У вагоні останній раз робилося прибирання, мабуть ще до війни. На пятому місці навалені мешки з білизною. Це ,,дно,,. А вранці хотів умитися та почистити зуби ,але води не було і як завжди, в туалеті очі ,,різало ,, і стояв смердючий запах аміаку. Провідниця взагалі не розуміє свїх обов'язків ,подавати заявки на заправку водою, вона скоріше за все забула, або їй пофіг на пасажирів. Писати можливо ще багато чого, але нема бажання, бо вони розмірковують, що і так пройде......Війна все спише!Жах,жах ,жах.............
Елена Ларина
Їхала до Луцька в купе економ. Особливих скарг немає, тільки дуже душно вночі. Вагон старого фонду, тому немає розетки, це треба враховувати. Постіль нормальна, матрас дуже тонкий, але сама полка дуже мяка.
Борис
Бардак,у вагоні розпивають спиртне,у тамбурі курять, провідник не слідкує за порядком
Борис
У туалеті часто немає бумаги,у тамбурі курять,провідник не слідкує за порядком,часто їзжу,кожен раз бардак
Віктор
Поїздка закінчилась травмою. У провідника не було ніякого засобу для надання допомоги.
Олег
Холодный вагон 7 температура воздуха в вагоне 17-19+ при температуре на улице -10.
виталий канунников
Отличный сервис, все понравилось, ехали люкс классом поезд Киев Ковель, отличное соотношение цена качество, проводник хороший, из минусов что можно заказать в поезде только чай и польские батончики, ассортимент вообще отстой!!!! Поездкой доволен!!!
SKY 777
Доброго дня. Поїзд Київ - Ковель. Поїздкою максимально незадоволений, в вагоні непритємно пахне, в кімнаті купе дуже жарко. Виходячи з поїзда прийшлось пригати на ходу(так як виходив останній, простояв він менше хвилини) Пригав в темноті на камні з сумками, після чого пошкодив ногу. Дуже прикро, що персонал поїзда до цього діла немає. Усім гарних поїздок✌️
Proizd.ua
Тима, благодарим за отзыв! Рады, что Вам все понравилось.
Тима
Поезд Киев-Ковель ,ехал 23.12 .21 вагон-купе,номер 15 Заказал билет,без проблем,выбрал место.Постель чистая,тепло,аж засильно.Единственный минус скрипело что-то в потолке,сосед на верхней полке пытался найти причину- бесполезно.А так все вполне прилично.
Ludmila Tkachova
Доброго дня! Поїздка Київ-Ківерці 18 грудня. Все добре, але прибула до Ківірців майже на годину пізніше! Давно такого не було! Дуже незручно та неприємно!
Proizd.ua
Світлано, дякуємо за відгук про роботу сервісу!
ВОЛОДИМИР
Слава Богу Україні Бандері - дико негативне враження- 1. на сайті мені пишуть великоруською псєчою говіркою а не величною українською мовою. ЧОМУ. 2.вчора з ранку і до смерканку не міг замовити квитки сайт не працював. 3. Сама поїздка гарна.без ексцесів.