ЖД билеты на поезд №096Л Львов - Черкассы - PROIZD.UA
Помощь онлайн

Поезд № 096Л

Информация о поезде Львов - Черкассы

Успей купить билеты ко Дню Независимости

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Маршрут

Станция
Прибытие
Остановка
Отправление
Расстояние
Львов
-
-
14:54
0 км
Красне
15:38
-2
мин
15:40
51 км
Злочев
16:02
-2
мин
16:04
77 км
Тернополь
16:58
-5
мин
17:03
141 км
Подволочиск
17:51
-2
мин
17:53
192 км
Волочиск
18:03
-2
мин
18:05
198 км
Хмельницкий
18:59
-17
мин
19:16
260 км
Деражня
19:48
-2
мин
19:50
296 км
Жмеринка
20:48
-24
мин
21:12
359 км
Вапнярка
22:18
-20
мин
22:38
440 км
Кирнасовка
23:04
-2
мин
23:06
462 км
Ладыжин
23:29
-8
мин
23:37
484 км
Губник
23:58
57
мин
00:01
499 км
Зятковцы
00:15
-2
мин
00:17
513 км
Кублич
00:37
-2
мин
00:39
529 км
Христиновка
01:18
-10
мин
01:28
561 км
Поташ
01:59
-5
мин
02:04
593 км
Тальное
02:47
-3
мин
02:50
625 км
Звенигородка
03:21
-3
мин
03:24
654 км
Богачево
03:33
-3
мин
03:36
661 км
Шпола
04:07
-3
мин
04:10
688 км
Им. Т.шевченко
05:09
-39
мин
05:48
742 км
Черкассы
06:35
-
-
772 км

Характеристики поезда 096Л

Модель
Обычный
Скорость
Скорый
Электронный билет
Да

Описание

Поезд № 096Л отправляется с начальной станции Львов в 14:54:00 и прибывает в конечную станцию Черкассы в 14:54:00. Полное время поезда в пути - 15:41:00, за которое он преодолевает расстояние в 772 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 23.
Truska1974
Брудні туалети, на жаль. Хоча, таки чистіші, ніж я їхала до Львова 15 вересня, цим же поїздом... Ото був жах.
Наталія
В квитку вказано "фірмовий".Ви,мене,вибачте,але вся "фірмовість" полягає, напевно, в наявності туалет.паперу.Жара,кондиціонеру немає("фірмовий"),брудний,добре,що вікно відкривалось в коридорі навпроти купе (підперли дерев'яним бруском-"фірмовий")Це не то що "фірмовим",це нормальним не назвеш!!!!А,він ще і "швидкий"-запізнився на годину!Дякую за незабутні враження!!!
Ольга
Жаріще просто капець.насилу доїхала.+40°точно було. Провідники чемні.