ЖД билеты на поезд №086Л Львов - Запорожье 1 - PROIZD.UA

Поезд № 086Л

Информация о поезде Львов — Запорожье 1

Открыта продажа ж/д билетов на Пасху! 🐣

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 086Л Львов — Запорожье 1

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Львов 10:40
Красне 11:25
3
мин
11:28 51 км
Злочев 11:51
2
мин
11:53 77 км
Тернополь 12:50
7
мин
12:57 141 км
Подволочиск 13:53
4
мин
13:57 192 км
Хмельницкий 14:57
15
мин
15:12 260 км
Винница 17:20
5
мин
17:25 406 км
Казатин-1 18:21
23
мин
18:44 470 км
Белая Церковь 20:33
2
мин
20:35 594 км
Мироновка 21:40
2
мин
21:42 663 км
Корсунь 22:17
2
мин
22:19 700 км
Городище 22:39
2
мин
22:41 723 км
Цветково 22:57
2
мин
22:59 739 км
им. Т. Шевченко 23:26
21
мин
23:47 772 км
Знаменка Пассажирская 01:13
5
мин
01:18 864 км
Александрия 02:00
2
мин
02:02 909 км
Пятихатки 03:19
18
мин
03:37 973 км
Верховцево 04:12
2
мин
04:14 1017 км
Каменское-Пассажирское 04:41
2
мин
04:43 1052 км
Днепр-Главный 05:18
20
мин
05:38 1088 км
Синельниково-1 06:38
2
мин
06:40 1139 км
Запорожье 1 07:50 1214 км

Характеристики поезда 086Л

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Львов - Запорожье 1

Поезд № 086Л отправляется с начальной станции Львов в 10:40:00 и прибывает в конечную станцию Запорожье 1 в 07:50:00. Полное время поезда в пути - 21:10, за которое он преодолевает расстояние в 1214 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 22.
Алеся
Чисто, тепло. Все ок.
Алеся
Дуже гарно, чисто, тепло. Проводнику респект.
Світлана
Сьогодні приїхали в Запоріжжя потягом 86 зі Львова. В вагоні чисто, але холодно. Поряд їхала компанія жінок, які розпивали алкоголь, але провідник зауваження їм не зробив. Було неприємно слухати ненормативну лексику, бо поряд їхали діти. На наші зауваження вони не реагували. Чи дозволяється розпиття алкогольних напоїв у потязі, чи це таке відношення провідника?
Iрина
Дуже сподобалась поїздка. провідник у поїзді дуже ввічливий та привітний.
Proizd.ua
Наталія, дякуємо за відгук та довіру до сервісу!
Наталія
Дуже гарне обслуговування,привітні провідники, в вагоні чисто та тепло.Дуже зручно та легко купити квиток.Дякую за вашу працю.Успіхів та процвітання.
Proizd.ua
Ігор, щиро вдячні за зворотній звʼязок та слушні зауваження. Над виправленнями вже ведеться колосальна робота, ми обовʼязково здолаємо всі негаразди.
Proizd.ua
Андрій, дякуєємоо! Нам так приємно!
Ihor Kotyk
Кілька розрізнених реплік. 1. Добре, що є такі поїзди, як цей, в яких ціна квитків на плацкарт прирівнюється до ціни квитків на електричку між двома сусідніми обласними центрами. 2. Погано, що електрички, які їздили між сусідніми обласними центрами в обід, ліквідовано. Поїзд довезе з облцентру до облцентру, але люди живуть не лише в облцентрах, а й у малих населених пунктах (а в них зупинятися можуть тільки електрички). 3. Сайт варто почистити від русизмів. Ось деякі конкретні приклади. Не "два / три / чотири квитка", а – два / три / чотири квитки. Не "Чим ми краще", а – "Чим ми кращі"; хоч я би волів переформулювати цю фразу на "Наші переваги". Не "пошук по статтям", "питання по залізничним квиткам", а – питання щодо залізничних квитків, пошук у статтях... Виправити такі помилки зовсім не складно. Найміть фахового редактора на місяць, заплатіть йому якихось 10-20 тисяч гривень, і він почистить ваш сайт від цього кацапського сміття! Щомісяця сайтом користуються сотні тисяч або й мільйони людей, отже, виходить, що сайт відповідальний за поширення неграмотності.
Андрій
Сайт просто супер,Ви найкращі!
Вовчик
Дуже не погано тільки погано тим людям у яких немає павербанк а батарея сіла розетки не працюють
Євгенія
Все добре, швидко,надійно, всі чемні і привітні.
Proizd.ua
Стас, дякуємо за відгук!
Proizd.ua
Ганно, дякуємо за довіру до сервісу!
Стас Ставинський
Електронний квиток - це дуже зручно! Потяг №086 має гарний графік руху (переважно нічний), ідеально підходить для поїздок. Комфорт у вагонах хоча й з недоліками, але прийнятний. Провідники уважні та приязні, велика подяка за їх роботу!
Ганна Ігнатенко
Дякую за сервіс. Купівля та повернення квитків дуже швидке та зручне. Команда провідників потягу 086 професійна та людяна. Питання до технічних станів вагонів, але це компетенція Укрзалізниці. Буду користуватись послугами proizd.ua в подальшому.
Альберт
Я чего то не понимаю? Или ехать не 17ч 33 мин а 15ч 33 мин Если выехать 27 сентября в 11:00 и приехать 28 сентября 4:33 будет не 17,5ч а 15,5ч 🧐
Юлія
Потяг на трієчку. Люксові купе відрізняються від звичайних лише тим, що немає верхніх полиць. Туалети доісторичні, радує принаймні наявність мила і антисептика. У 6 вагоні ще більш-менш чисто, застелені ліжка, стюарди пропонують чай. У 8 вагоні все на «відчепись».
Юлия
В нашем купе дверь сначала не закрывалась, а потом мы с большим трудом её снова открыли и ехали всю оставшуюся дорогу уже с открытой, потому что боялись, что нам не удастся вырваться, когда мы приедем на нашу станцию. :)
Павло
Поїздкою в цілому задоволений. У вагонах не жарко не зважаючи на спеку. Є можливість придбати їжу та напої Але так як нормальні квитки вже розкупили. То прийшлось їхати у верхньому плацкарті, тому й просто неможливо, на відміну від нижнього. Немає можливості нормально посидіти і взагалі дуже незручно. Було би краще полиці розмістити у іншому місці, а не над самою головою, щоби люди в поїздках не страждали
Proizd.ua
Наталія, дякуємо за довіру до сервісу!
Наталія
Їхали зі Львова до Дніпра. Купували білети через ваш сайт. Дуже зручно. Поїзд нормальний, вагон чистенький, провідники привітні. Дякуємо за роботу усім.
Прохожий
Доїхали супер! Рекомендую!
Proizd.ua
Яна, ми раді, що Вам сподобалося використання сервісу. Радо допоможемо вирішити всі питання, які стосуються безпосередньо замовлення квитків :)
Proizd.ua
Наталія, зараз продаж квитків починається орієнтовно за 10-14 днів до відправлення потягу.