ЖД билеты на поезд №081К Киев-Пассажирский - Ужгород - PROIZD.UA
Помощь онлайн

Поезд № 081К

Информация о поезде Киев-пассажирский - Ужгород

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Маршрут

Станция
Прибытие
Остановка
Отправление
Расстояние
Киев-Пассажирский
-
-
18:30
0 км
Казатин-1
20:44
-2
мин
20:46
157 км
Винница
21:41
-4
мин
21:45
221 км
Хмельницкий
23:49
-5
мин
23:54
367 км
Подволочиск
00:56
-2
мин
00:58
435 км
Тернополь
01:43
-5
мин
01:48
486 км
Львов
03:42
-27
мин
04:09
627 км
Стрый
05:13
-17
мин
05:30
702 км
Сколе
06:01
-2
мин
06:03
740 км
Славско
06:34
-2
мин
06:36
766 км
Воловец
07:34
-10
мин
07:44
797 км
Свалява
08:15
-5
мин
08:20
825 км
Карпаты
08:30
-1
мин
08:31
835 км
Мукачево
08:46
-7
мин
08:53
852 км
Батево
09:24
-2
мин
09:26
877 км
Ужгород
10:10
-
-
915 км

Характеристики поезда 081К

Модель
Обычный
Скорость
Скорый
Электронный билет
Да

Описание

Поезд № 081К отправляется с начальной станции Киев-пассажирский в 18:30:00 и прибывает в конечную станцию Ужгород в 18:30:00. Полное время поезда в пути - 15:40:00, за которое он преодолевает расстояние в 915 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 16.
Katerina Kovbasiuk
Поїзд 81. Вагон новый, чистый, дуже тепло.
Галина
Поїзд 81 (Київ-Ужгород, 02.02.2022, вагон СВ) новий, комфортний, білизна чиста, є водичка, все за розкладом. От тільки провідниця весь час кудись зникала, потім спала, що не можна було добудитись. Напої були проплачені (що вказано вбілеті), вона навіть не помітила це. Про те, що нам мали дати дорожній набір, ми дізналися, коли поверталися іншим поїздом додому. Туалет був чистий, але без накладок на унітаз.
андрій
Все пройшло "супер",вночі в купе обікрали мене і ще одного пасажира з різних купе.Саме цікаво те,що сумка з гаманцем була під нижньою полкою і в цей час всі спали.На звернення до провідниці, вона відповіла,що цілу ніч вагон був закритий. Отака цікава ситуація.
Божена Киба
Дуже гарно-оновлені вагони потягу Київ-Солотвино. Чудово!!! Надзвичайно зручно, комфортно, сучасно!!! Але ось там, де ставляться сумки під 1пов. лежачими місцями- дуже брудно. Потрібно прибирати. Неприємне враження від нечистотності цих місць. Свої сумки туди ставити не хочеться - нажаль, брудно....
Anatoly Petlevany
Вагон новий, їхалось з комфортом, нічого не тремтить, не відвалюється (тільки легко, майже непомітно гудить мотор, але це навіть заспокоює а не подразнює), температурний режим у вагоні комфортний (хоча місце у мене було на другій полиці), Провідники ввічливі. Дякую за комфортні умови! Респект!
Анатолий
Вагон новий, їхалось з комфортом, нічого не тремтить, не відвалюється (тільки легко, майже непомітно гудить мотор, але це навіть заспокоює а не подразнює), температурний режим у вагоні комфортний (хоча місце у мене було на другій полиці), Провідники ввічливі. Дякую за комфортні умови! Респект!
Анатолий
Їхав на 32 місці (верхня полка). Вагон новий, але було враження всю дорогу що він ось-ось розвалиться - все тряслось, вібрувало і тарахкотіло; на верхній полиці було дуже жарко і вночі хтось кілька разів курив (напевне в тамбурі, але в вагоні можна було задихнутися від диму та нікотину). Провідники вночі не розбудили.
Proizd.ua
Ирина, сверяйте информацию в билете. В билете указана информация по Вашему поезду.
Ирина
Здравствуйте! Еду в Свалява 3 октября, из Винницы. В билете написано на 21:45, а в расписании поезда на 00:10. В котором часу поезд будет в Виннице?
Игорь Ткаченко
Кондиціювання є,але чомусь,при вмиканні її,вікна в проході відкриті і весь сморід,десь перед Казятином який раптово заполонив весь вагон від якогось підприємства був в купе.(Як що своєчасно не прикрити дверцята купе). https://uploads.disquscdn.com/images/ae140e481da74b8e850a942dc4a95eddab3a52beef463aab49e5cebb07f0685b.jpg
Анна
Все супер. Хотелось бы чище туалет )
Анна
Все супер, спасибо ) Туалет чище хочется
Галина Корчинска
Все вчасно та якісно
Наталья Грек
Ехала 30 июля Киев-Сколе, поезд 081 до Ужгорода. Отправились и приехали вовремя. Чисто, тихо, кондиционер работал, проводник вежливый. Поездкой довольна.
Евгений Мирошниченко
Ехал 26 июля с Киева в Воловец, вагон 3. Поезд отправился на 30 минут позже. Вагон с кондиционером, но его или включают и все замерзают, а потом отключают и в вагоне жара. Средней нормальной температуры нет. К вечеру проводница стала в нетрезвом состоянии и ее дочь лет 12 ходила по вагону и будила пассажиров которым скоро выходить. В соседнем пролете наблюдал картину как наркоманы колотили что-то в пробирке, прям в вагоне грели зажигалкой, а потом вдвоем закрылись в туалете мин на 40. После этих процедур мин через 10 они вышли на станции. При выходе пьяная проводница жаловалась какая у нее плохая жизнь и маленькая зарплата.
Людмила Супруненко
Їхала 28 липня 2021 року із Києва до Львова поїзд 081 вагон 9. У вагоні чисто, все працює. Провідник привітна жінка. Все супер!!!
Proizd.ua
Доброго дня! При виборі місць вказано, який вагон без кондиціонування.
Наталія
Добрий день! Скажіть будь ласка чи є купейному вагоні кондиціонер?
Лара
Это жесть, совдеповские гремящие поезда с огромной стоимостью билетов. Кондиционер еле работает, жара. Очень не рекомендую. За эти деньги можно купить билет на самолет до Лондона 😂.
Proizd.ua
Здравствуйте! Такой информацией, к сожалению, мы не располагаем.
Елена
Скажите пожалуйста есть ли по направлению Киев- Тернополь люксы с собственным туалетом? Если есть на какие именно поезда? За ранее благодарю
Proizd.ua
Доброго дня! Повернути кошти за квиток можливо лише в тому разі, якщо квиток повернений. Якщо на Вашій станції зупинку скасовано, Ви могли повернути квиток з поверненням повної вартості. А вже потім придбати ті квитки, де зупинку дозволено. На жаль, ми не можемо вплинути на цю ситуацію, адже рішення приймається в кожній області керівництвом окремо, в зв'язку з запровадженими карантинними обмеженнями.
Oleksandr Lutsyuk
В поезде чисто и тепло, проводник вежливый, поезд приехал по расписанию, всё замечательно.
Ніка Горпинюк
їхали 09.03. Вінниця Ужгород по перше не попередили зарання, що поїзд іде тільки до Львова, в поїзді провідник сказав що надасть інформацію як добратись далі. Ми прибули близько четвертої години ранку до Львова, поїзд який нам мали дати, щоб поїхати далі відправлявся о восьмій годині. Ми мусили брати таксі платити 2500 так як в Ужгороді нам тпеба було сісти на автобус і ми б не встигли добратись тим поїздо. За половину дороги гроші ніхто не повернув
Proizd.ua
Евгений, в системе нет отметки о возврате билета до тех пор, пока из кассы не будут переданы реестры по возвращенным билетам. Происходит это, как правило, раз в месяц. Эта информация указана в условиях использования сайта, с которыми Вы ознакомились перед покупкой.