ЖД билеты на поезд №060Л Чоп - Киев-Пассажирский - PROIZD.UA

Поезд № 060Л

Информация о поезде Чоп — Киев-Пассажирский

Открыта продажа ж/д билетов на Пасху! 🐣

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 060Л Чоп — Киев-Пассажирский

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Чоп 13:52
Ужгород 14:14
15
мин
14:29 22 км
Перечин 14:51
2
мин
14:53 43 км
Великий Березный 15:16
2
мин
15:18 65 км
Кострино 15:43
2
мин
15:45 81 км
Сянки 17:02
2
мин
17:04 125 км
Турка 17:42
4
мин
17:46 150 км
Стрылки 18:22
3
мин
18:25 180 км
Старый Самбор 18:44
3
мин
18:47 194 км
Самбор 19:09
3
мин
19:12 215 км
Львов 20:35
30
мин
21:05 293 км
Подзамче 21:18
2
мин
21:20 300 км
Красне 21:58
2
мин
22:00 344 км
Злочев 22:23
2
мин
22:25 370 км
Зборов 22:46
2
мин
22:48 392 км
Тернополь 23:25
45
мин
00:10 434 км
Хмельницкий 01:59
12
мин
02:11 553 км
Винница 04:09
5
мин
04:14 699 км
Казатин-1 05:05
2
мин
05:07 763 км
Фастов 1 06:25
2
мин
06:27 856 км
Киев-Пассажирский 07:48 920 км

Характеристики поезда 060Л

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Чоп - Киев-Пассажирский

Поезд № 060Л отправляется с начальной станции Чоп в 13:52:00 и прибывает в конечную станцию Киев-Пассажирский в 07:48:00. Полное время поезда в пути - 17:56, за которое он преодолевает расстояние в 920 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 21.
Володимир
Жахлива поіздка потяг грязний.Туалети грязні.Білизна що видали добре не випрана.Шкода що не підтягує фото.
Вікторія
Вагон номер 3 у потязі Чоп-Київ: щось цілу ніч так гуділо і тряслось, ніби вагон мав злетіти, або, розвалитись....усю ніч....
Альона
Їхали з дитиною на верхніх полках. Попросили ремінь безпеки, сказали, що немає. В потязі жарко, постільна білизна порвана
Віка
В вагоні дуже жарко, їхати майже неможливо бо нема чим дихати.
Тетяна
Тепло, ввічливо, чисто. Новий вагон.
Валерія
Дуже старий вагон. Мені здається, що йому мінімум 30-40 років. Все зломано, навіть гарячої води в вагоні не було. Провідниця була змушена за водою ходити у сідній вагон. Світло в купе не працювало. Шкода, що за стількі років мало що змінилося в Укрзалізниці(
Альона
Їхала з дитиною в потязі Львів-Київ у нас місця були на верхніх полицях , у провідниці попросила паски безбеки , але на жаль паски не призначені до полиць , намагалися щось зробити за допомогою шурупів і викрутки прикрутити , але через півгодини пасок відірвався . Надіюсь керівництво звернить увагу , адже це є досить небезпечно.