ЖД билеты на поезд №055К Киев-Пассажирский - Ивано-Франковск - PROIZD.UA

Поезд № 055К

Информация о поезде Киев-Пассажирский — Ивано-Франковск

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 055К Киев-Пассажирский — Ивано-Франковск

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Киев-Пассажирский 18:41
Фастов 1 19:59
2
мин
20:01 64 км
Казатин-1 21:15
2
мин
21:17 157 км
Винница 22:10
3
мин
22:13 221 км
Хмельницкий 00:21
18
мин
00:39 367 км
Волочиск 01:49
2
мин
01:51 429 км
Тернополь 02:52
12
мин
03:04 486 км
Подзамче 05:05
2
мин
05:07 620 км
Львов 05:20
30
мин
05:50 627 км
Ивано-Франковск 08:12 768 км

Характеристики поезда 055К

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Киев-Пассажирский - Ивано-Франковск

Поезд № 055К отправляется с начальной станции Киев-Пассажирский в 18:41:00 и прибывает в конечную станцию Ивано-Франковск в 08:12:00. Полное время поезда в пути - 16:35, за которое он преодолевает расстояние в 768 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 10.
Василина
Їхали потягом Київ -Рахів,все було чудово,приємна провідниця, відношення до пасажирів належне,одне збентежило те що в цілому потязі не має Аптечки!!!!! В дитини піднялася температура, і елементарної першої допомоги не має чим надати,прийшлося шукати по пасажирах або на наступній станції викликати швидку допомогу.
Тетяна
Дуже холодно було в потязі При тому що на вулиці 2 градуса тепла Ніхто навіть курток особо не зняв Дуже смердить вбиральнею А провідниця класна жінка
Ігор
Потяг 055К Київ-Рахів, вагон типу Люкс (~2100 за білет): не працюють кондиціонери та змив туалету, хамовитий провідник, чистота постільного бажає кращого 0/10
Proizd.ua
Дмитро, квитки поступають у продаж орієнтовно за 10-14 днів до відправлення потягу.
Dmitriy Onishchenko
Доброго дня. Чому немає місць на поїзд що курсує щоденно? За який період до виїзду мають з'являтися квитки?
Глеб Гришин
Їхав 6.07 14:20 Київ-ІФ. Найгірша подорож. В купе вікно зламане, напевно всередені градусів 50, поки не сіло сонце. Закрити двері неможливо, бо вмреш, але вонь з туалету захлива, також проводник дозволяє курити всім охочим в тамбурі.
Ірина Половець
Їхали з Києва до Вінниці у потягу Київ-Рахів у 4 вагоні. Гарна провідниця. Все охайно, спокійно. Дякуємо.
Proizd.ua
Вікторія, які чудові емоції! Гарних Вам подорожей!
Вікторія
Їхали Київ - Рахів 25.03.2023 у 7 вагоні. Провідник чудовий, їхало багато дітей у вагоні, то роздали розфарбовки🥰 Все чудово, дякуємо🇺🇦
Proizd.ua
Доброго дня! Надішліть, будь ласка, нам на пошту [email protected] фото квитка, по якому не повернулися кошти, ми перевіримо інформацію в найкоротші терміни.
Уляна
Замовила білет до Франківська , Потім в мене змінились плани, та я вирішила здати білет, гроші мені не повернули, поверніть гроші!!!
Валерія
Їхала на потязі Київ-Рахів 22.02.23, їхала з Києва до Хмельницького. 9-й вагон, дуже дуло з вікна, в купе було прохолодно. В цілому доїхали швиденько, за 4 год, 50 хв.
Віта
Все супер
Proizd.ua
Щиро вдячні за довіру до сервісу!
Анна
Покупка квитків на даному сайті дуже зручна, їхала до Івано-Франківська , все супер! Дякую!
Олена
Їхала потягом Київ-Рахів у 4 вагоні, два молоді провідники весь час між собою сварилися і постійно було чути на весь вагон їхню нецензурну лексику, у туалеті все було у воді , таке враження що налили туди цілу цистерну води. Поїздка задоволення ніякого не принесла, один негатив.
Proizd.ua
Благодарим за отзыв. Очень рады, что Вам все понравилось!
Edward Butkovsky
Всё отлично! Поездкой и обслуживанием я вполне доволен.