ЖД билеты на поезд №050Л Трускавец - Киев-Пассажирский - PROIZD.UA

Поезд № 050Л

Информация о поезде Трускавец — Киев-Пассажирский

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 050Л Трускавец — Киев-Пассажирский

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Трускавец 20:25
Дрогобыч 20:43
26
мин
21:09 12 км
Львов 22:43
22
мин
23:05 112 км
Тернополь 01:03
4
мин
01:07 253 км
Хмельницкий 02:53
4
мин
02:57 372 км
Винница 05:08
3
мин
05:11 518 км
Калиновка 1 05:30
2
мин
05:32 541 км
Казатин-1 06:03
2
мин
06:05 582 км
Фастов 1 07:11
2
мин
07:13 675 км
Киев-Пассажирский 08:22 739 км

Характеристики поезда 050Л

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Трускавец - Киев-Пассажирский

Поезд № 050Л отправляется с начальной станции Трускавец в 20:25:00 и прибывает в конечную станцию Киев-Пассажирский в 08:22:00. Полное время поезда в пути - 11:57, за которое он преодолевает расстояние в 739 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 10.
Евген
Окна запотілі. Шторки взагалі не можна відкрити. Двері в вагон між карідором в туалет не зачиняються. Запах туалета по вагону. При покупке електрон. билета нет обозначений вагон в хвосте или начале.
Proizd.ua
Наталія, термін зарахування коштів становить до 30 днів. Очікуйте, будь ласка, зарахування на карту з якої була покупка.
Надія
скажіть будь ласка, який вагон кращий 5 чи 6?
Наталья
На жаль, не змогли скористатися поїздкою , здали білети у касу вокзалу за чотири дні до поїздки два тижні тому, гроші до сих пір не повернули.
Proizd.ua
Тетяно, дякуємо за відгук!
Proizd.ua
Тетяно, дякуємо за відгук та довіру до сервісу!
Віталій
В купе було холодно, був протяг холодного повітря
Maryna Shevchuk
Добрий день, Їхали в вагоні 5 і назад в 6. Вагони застарілі, але загалом нормально. Єдине - коли повертались назад до Києва, в купе був запах сигаретного диму, кілька разів за вечір купе ставало задимленим. Коли я пішла до провідника, її не було на місці, в її купе були ліві люди, які сказали шукати провідника в іншому вагоні.. Провідника не знайшла, їхала з дитиною, і тут просто немає слів від ситуації - безбілетчики, провідника немає, задимлений вагон...а це вагон люкс..
Світлана
Їхала поїздом Трускавець (30.07) - Київ (31.07) , вагон 6. Все добре. Поїздка комфортна. Єдине зауваження. Чому вночі у провідниці все закрито? Все може бути, а звернутися нема до кого. Дякую!
Proizd.ua
Тип вагону. Звертайте увагу тільки на першу частину цього поля - 001 - вагон, К- купейний.
Марина
підкажіть будь-ласка, що таке ПКУЗ, біля номера вагону, строчка виглядає десь так: 001 К ПКУЗ
Виктория
Ехала в 30 вагоне-купе, поезд 050. В ужасающих условиях. Вагон старый, раздолбаный, всю поездку трясло, скрипело, впечатление, что вагон на каком-то этапе развалится. Также, на весь вагон что-то воняло, впечатление что что-то сдохло. К проводнику претензий нет, хороший, внимательный мужчина.
Олександр
Вагон СВ або Люкс зовсім старий!! Окна запотілі. Шторки взагалі не можна відкрити. Просто жах!!! Туалет звичайний.. Двері в вагон між карідором в туалет не зачиняються. За 2200грн. зовсім ніякого сервісу. За такі гроші в СВ мають бути гарні вагони. І до чого в купе телевізори якщо до них нічого не можна підключити. НІЧОГО В УКРЗАЛІЗНИЦІ НЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ.. ОКРІМ ЦІН В ГОРУ!! Прикро...
Наталія
"Трускавець - Київ". Їхала з дітьми в 15 вагоні 28.05.23. За 20 хв до відправлення подали потяг без декількох вагонів. Наш вагон, як і ще декілька приєднували до початку руху. Не відразу зорієнтувалися в який бік йти шукати наш о 23:00 Вагон був чистий - поїздка додому комфортною. Дякуємо!
Рома
Вагон 12 новий, гарний, акуратний і чистий. Провідниця дуже ввічлива і приємна. Нові ковдри з логотипом УЗ)) Дякую!
Proizd.ua
Владислав, ми завжди до Ваших послуг. Дякуємо за відгук.
Владислав Горин
Сервісом та поїздкою задоволені. У 30 вагоні прекрасні, доброзичливі та уважні провідники.
Валерий
Доброго времени суток. Я перемещался в поезде Трускавец-Киев в 5-м (пятом) вагоне. Весь маршрут прохождения вагон трусило как старый, разболтанный воз по булыжной дороге.... Казалось, что находишься в большой бетонированной бочке, а в эту бочку пытаются про сверлиться не один и не два специалиста с перфораторами и на очень быстрых оборотах. Входная дверь в купе не держалась, её болтало из стороны в сторону, на что пришлось отреагировать - вставить (впихнуть) полотенце для рук между дверями и стенкой купе, что бы дверь не так тарабанила и можно было отдыхать,,,, но это ещё не всё так же дребезжали лежаки, на которых "спали" пассажиры.... Пришлось, также, подложить между дном и каркасом лежака полотенце, что бы уменьшить шум.... Вагон скрипел, трещал, подпрыгивал, не понятно на чём (ведь рельсы то должны быть ровными), но это была фантастическая поездка в космос, вспоминались изречения космонавтов, которые летали в ракете и это напоминало поездка на хороших лошадях да по булыжной дороге.... Я около двух часов ночи вышел в коридор вагона и увидел, что не только двери нашего купе так себя ведут, но и остальные, по соседству, тоже бешено стучатся о раму. Я подошел к проводнику и поинтересовался почему так ужасно всё скрипит и трясётся, на что получил ответ " Потому что он, наверно, старенький". Скажите мне, разве можно выпускать на линию в таком состоянии вагоны? Это жах!!!!
Iuliia Delicatesse Reizina
Зручно купувати квитки. В принципі, непоганий потяг. Але!! "Нічне" світло в проході всю ніч мені світило в очі. Засинала тільки коли видверталася до стіни. Ні "приглушити", ні вимкнути його не можна. Горить через прохід, тобто кожний другий. Отже, мені дуже не повезло в цю поїздку(
Proizd.ua
Дякуємо за Ваш відгук! Раді, що Вам все сподобалося.
Щиро дякую, скориставшись Вашими послугами, лишилась дуже задоволена.
Proizd.ua
Дякуємо за довіру до сервісу!
Ihor Zhyvtsov
Сервісом задоволений. Їхали у 10 вагоні. Усе добре. Нарікань немає!
Proizd.ua
Дякуємо за довіру до сервісу!
Анастасія
09 вагон - комфортний та чистий. Поїздка Трускавець - Київ пройшла добре. Дякую за зручний сайт та додаток.