ЖД билеты на поезд №049К Киев-Пассажирский - Трускавец - PROIZD.UA
Помощь онлайн

Поезд № 049К

Информация о поезде Киев-пассажирский - Трускавец

Успей купить билеты ко Дню Независимости

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Маршрут

Станция
Прибытие
Остановка
Отправление
Расстояние
Киев-Пассажирский
-
-
20:12
0 км
Фастов 1
21:07
-2
мин
21:09
64 км
Казатин-1
22:17
-2
мин
22:19
157 км
Винница
23:14
-3
мин
23:17
221 км
Хмельницкий
01:04
-3
мин
01:07
367 км
Тернополь
02:48
-4
мин
02:52
486 км
Львов
04:41
-23
мин
05:04
627 км
Самбор
06:16
-24
мин
06:40
705 км
Дрогобыч
07:44
-5
мин
07:49
748 км
Трускавец
08:07
-
-
760 км

Характеристики поезда 049К

Модель
Обычный
Скорость
Скорый
Электронный билет
Да

Описание

Поезд № 049К отправляется с начальной станции Киев-пассажирский в 20:12:00 и прибывает в конечную станцию Трускавец в 20:12:00. Полное время поезда в пути - 11:55:00, за которое он преодолевает расстояние в 760 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 10.
Незнайомець
049поїзд, 7вагон, СВ, провідниця всю ніч кочегарила наче відморожена, в св по відчуттям +40 градусів, голова квадратна. Розумію, що вона з вечора включає і лягає спати, але скільки ця савдепія може продовжуватись? Скільки їжджу з дитинства таке памятаю. Такі гроші пасажири платять, а їх чисто на людському факторі прокатують роблячи поїздку "не забутньою.."
Anna
Никакие и не новые вагоны… старый вагон. Вакуумного туалета нет. И это люкс! Не понятно за что такие деньги.
Татьяна Гусейнова
Отличное обслуживание. Новые вагоны, постель белоснежная! Тепло.
Вика
Їхала 49 поїздом, в 5 вагоні) це плацкарт покращений. В вагоні тепло, не тверді місця, досить зручно їхати. На диво поїзд не трусило, досить безшумно їхав. Туалет чистий, умови теж нормальні. Провідник приходив і попередив, що під‘їзджаємо)
Анастасія
Їхали 49 поїздом. Вагон 5, плацкарт. Вагон теплий. Матраци і подушки - -тонкіших мабуть не бачила ніколи. Все решта - плацкарт як плацкарт, нічого особливого
Proizd.ua
Юлія, доброго дня! На жаль, детальною інформацією не володіємо, але покращене купе означає, що вагон новішого випуску, з більш комфортними умовами.
Юля
Добрий вечір! Підскажіль, будь ласка чим відрізняється покращене купе від стандартам? Дякую)
Proizd.ua
Ольга, ми поверненні квитків через касу термін зарахування коштів становить до 30 робочих днів. Надішліть, будь ласка, документ, який Вам видали на пошту [email protected] , ми перевіримо інформацію.
Ольга
злість бере від укр залізниці. купила квитки туди\назад, а було чп і поїзд мав затриматись на декілька годин в київ. зробила відміну квитків на касі, там бамняжку дали і сказали що протягом 10 днів мені повернуться кошти на карточку. І НІЧОГО НЕ ПОВЕРНУЛОСЬ! НІ КОПІЙКИ!
Oleg Zinchenko
Виїжали з Києва 2.11.21, наш вагон був 4, дуже задоволений, вже новішого типу вагон, тільки що дуже жарко було.
Maksim Veles
Ехал из Киева 28.10.21. Проводница в 3-м вагоне очень хороший человек. Позитивная, профессиональная, понимающая и приятнная во всех отношениях женщина. Ехать было одно удовольствие. Вагон чистый и ухоженный. Я остался ОЧЕНЬ доволен.
Каріна
49 поїзд , купе покращений ,33 та 35 місце 13 вагон. . Це жах !!! поїзд дуже трусило , все було чути, з вікна дуло, отоплення виключили в 5 годині ранку , їхали з дитиною , дитина спала в шапці, після цього захворіла. Не рекомендую!!
Юлія
Їхала 21.09 поїздом 049 10 вагон 34 та 36 місце. За час поїздки зосталась задоволена,жодних сторонніх звуків не було. В купе було тепло та чисто. Зустрічала нас дуже приємна провідниця
Мария
Поезд 49, холодно, нет крючков для , туалет на 3-
Николай Пучкело
Поезд 049 вагон 10, место 33 рядом с туалетом Хотел купить место на нижней полке и вот было последнее рядом с туалетом Предполагал что будут звуки дверей и т.д., но... где то была неисправность и в купе вскоре начал просачиватся тошнотворный запах... ощущения такие что хочется покинуть поезд... сообщил об этом проводнику, он залил хлоркой и закрыл туалет Запах начал по чуть чуть уменьшатся Но поездка была испорченной Сделал свои выводы Возле туалета-Никогда...
Матин Рахимов
Поезд 49, вагон 13, тихо спокойно, туалет правда на 3ку, если считать купе улучшенный
наташа
Поїзд №49, вагон 6.Вагон плацкарт- все новеньке, чисто.Навіть не думала що плацкарт може бути таким комфортним)))
Марина
Поездка была ужасной! Потные и пьяные мужики, запечатанный туалет и неубранные вагоны в блеватне. Нас облевал 10 летний мальчик и всё полетело на простынь. Его мать никак не отреагировала, а батя решил помыть вагон. Но от пьяных мужланов которые вваливались в наш плацкарт вообще сносило крышу ! Никто не мог их заткнуть, пришлось устраивать махач с чаем и кофе, чтобы они уплыли к себе на места. Может нам не повезло с людьми, но поездка была испорчена :(
Александр Круковский
Поезд 049 Вагон 14. Полет нормальный!!!
Paganrise
Потные носки, алкаши, курильщики которые не вылазят с параши и вонь конечно же... Всё это входит в стоимость билета! Потрясающе! Как бонус беготня зелёных с дубинками!
Маряна
Поїздка потягом 049, вагон 7 люкс( тобто СВ).В СВ 2 місця і це всі переваги, решту-жах.Постіль вже була заправлена і складалось враження, що на ній вже хтось спав..В купе брудно,поганий застійний запах, вікно у коридорі провідник відкривати не дозволяє.Про елементи дезінфекції в час карантину тут ніхто і не чув, в купе було сміття після попереднього пасажира.Туалет- вода не зливається, унітаз без кришки, бруд..Я не знаю, як може квиток із Вінниці до Львова коштувати 1350 грн!!! за таких умов.Категорично не рекомендую.
Екатерина Борщева
Прекрасна приємна поїздка у новому плацкартному вагоні з кондиціонером. Чисто, свіжо. Приємні провідники. Дякую.
Онищенко Нина
Спасибо за обслуживание качественное
Татьяна Басистая
Спасибо большое проводнице (30 вагон), хорошее обслуживание, действительно чисто и тепло.
Тетяна
Їхали в вагоні#13,чисто,тепло є розетка,все супер !