ЖД билеты на поезд №049К Киев-Пассажирский - Трускавец - PROIZD.UA

Поезд № 049К

Информация о поезде Киев-Пассажирский — Трускавец

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 049К Киев-Пассажирский — Трускавец

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Киев-Пассажирский 21:05
Фастов 1 21:56
2
мин
21:58 64 км
Казатин-1 23:10
2
мин
23:12 157 км
Калиновка 1 23:46
2
мин
23:48 198 км
Винница 00:06
3
мин
00:09 221 км
Хмельницкий 02:02
5
мин
02:07 367 км
Тернополь 04:00
5
мин
04:05 486 км
Львов 06:05
25
мин
06:30 627 км
Дрогобыч 08:01
26
мин
08:27 727 км
Трускавец 08:45 739 км

Характеристики поезда 049К

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Киев-Пассажирский - Трускавец

Поезд № 049К отправляется с начальной станции Киев-Пассажирский в 21:05:00 и прибывает в конечную станцию Трускавец в 08:45:00. Полное время поезда в пути - 11:40, за которое он преодолевает расстояние в 739 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 10.
Proizd.ua
Вероніка, на жаль, зараз тільки купе та люкс. Перевіряйте періодично, можливо будуть додані вагони плацкарт.
Вероніка
Доброго дня. Чи не знаєте, чи будуть в продажу квитки на плацкарт? Вже майже пів рокі бачу тільки на купе і люкс. Можливо скасували вагони ? І чи не знаєте, коли вони знов з'являться ?
Proizd.ua
Людмила, квитки поступають у продаж орієнтовно за 10-14 днів до відправлення потягу, перевіряйте наявність квитків на липень у другій половині червня.
Proizd.ua
Наталія, термін зарахування коштів становить до 30 днів. Очікуйте, зарахування буде на ту карту, з якої здійснювалася оплата.
Людмила
Коли будуть квитки на липень?
Наталья
На жаль ми не змогли скористатись білетами, бо поїздка відмінилася, білети здали в касу на вокзалі 10 днів тому за чотири дні до поїздки . Коли можна чекати повернення грошей на картку? Нам видали тільки квитанції , бо білети були куплені онлайн.
Proizd.ua
Наталія, квитки поступають у продаж орієнтовно за 10-14 днів до відправлення потягу. Перевіряйте наявність квитків в першій половині червня.
Наталія
коли будуть квитки в Трускавець на кінець червня?
Proizd.ua
Олена, так, є. Перевіряйте періодично наявність.
Олена
Добрий день. Чи є в цьому потязі місця плацкарт? Чи тільки люкс і купе.
Proizd.ua
Олена, так, вагони відрізняються в залежності від року випуску. Ви можете орієнтуватися на класифікацію вагонів - стандарт, покращений чи економ.
Elena Fesenko
підкажіть чи вагони купе відрізняються: нові/старі?
Олена Парфьонова
Обслуговування було на задовільненим рівні, дякую
Proizd.ua
Антоніна, так буде.
Антоніна
Чи буде цей маршрут у січні 2024р?
Сергій
Тепло, сухо і мухи не кусають... все добре в потязі, провідники ввічливі, але дороги не тільки автомобільні у нас роздовбані вщент, а ще й залізничні.
Олена
Все пройшло чудово. Але загубився мій браслет у 4 вагоні. ((
Proizd.ua
Діана, доброго дня. Сам графік ще в роботі у розробників, орієнтуватися потрібно на пошук, який здійснюєте на головній сторінці та на час у квитку.
Діана
Скажіть, будь ласка, чому не збігається час відправки з сайтом укрзалізниці
Proizd.ua
Ольга, інформацію потрібно перевіряти на певний день, на схемі вагону. Якщо стоїть відмітка "Без кондиціонування" - кондиціонер відсутній, якщо відмітки немає - кондиціонування є.
Ольга
Підкажіть, чи є в дев'ятому вагоні кондиціонер?
Марія
Дуже гарний потяг Ввімкнули кондиціонер, було дуже комфортно їхати , вагон новий , провідники ввічливі і дуже приємні Вагон був плацкарт , но умови як у купе
Proizd.ua
Світлано, дякуємо за приємні слова. Гарних подорожей!
Светлана
Постоянно беру билеты через этот сайт. СПАСИБО все супер..Мы довольны!
Proizd.ua
Олена, при виборі місць зверніть увагу на примітку під схемою - з кондиціонуванням вагон чи без. Якщо є примітка - "Без кондиціонування" - вагон без кондиціонування. Відсутність відмітки означає що у вагоні є кондиціонування.