ЖД билеты на поезд №049К Киев-Пассажирский - Трускавец - PROIZD.UA

Поезд № 049К

Информация о поезде Киев-Пассажирский — Трускавец

Открыта продажа билетов на 🌷8 марта

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 049К Киев-Пассажирский — Трускавец

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Киев-Пассажирский 21:05
Фастов 1 21:56
2
мин
21:58 64 км
Казатин-1 23:10
2
мин
23:12 157 км
Калиновка 1 23:46
2
мин
23:48 198 км
Винница 00:06
3
мин
00:09 221 км
Хмельницкий 02:02
5
мин
02:07 367 км
Тернополь 04:00
5
мин
04:05 486 км
Львов 06:05
25
мин
06:30 627 км
Дрогобыч 08:01
26
мин
08:27 727 км
Трускавец 08:45 739 км

Характеристики поезда 049К

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Киев-Пассажирский - Трускавец

Поезд № 049К отправляется с начальной станции Киев-Пассажирский в 21:05:00 и прибывает в конечную станцию Трускавец в 08:45:00. Полное время поезда в пути - 11:40, за которое он преодолевает расстояние в 739 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 10.
Proizd.ua
Антоніна, так буде.
Антоніна
Чи буде цей маршрут у січні 2024р?
Сергій
Тепло, сухо і мухи не кусають... все добре в потязі, провідники ввічливі, але дороги не тільки автомобільні у нас роздовбані вщент, а ще й залізничні.
Олена
Все пройшло чудово. Але загубився мій браслет у 4 вагоні. ((
Proizd.ua
Діана, доброго дня. Сам графік ще в роботі у розробників, орієнтуватися потрібно на пошук, який здійснюєте на головній сторінці та на час у квитку.
Діана
Скажіть, будь ласка, чому не збігається час відправки з сайтом укрзалізниці
Proizd.ua
Ольга, інформацію потрібно перевіряти на певний день, на схемі вагону. Якщо стоїть відмітка "Без кондиціонування" - кондиціонер відсутній, якщо відмітки немає - кондиціонування є.
Ольга
Підкажіть, чи є в дев'ятому вагоні кондиціонер?
Марія
Дуже гарний потяг Ввімкнули кондиціонер, було дуже комфортно їхати , вагон новий , провідники ввічливі і дуже приємні Вагон був плацкарт , но умови як у купе
Proizd.ua
Світлано, дякуємо за приємні слова. Гарних подорожей!
Светлана
Постоянно беру билеты через этот сайт. СПАСИБО все супер..Мы довольны!
Proizd.ua
Олена, при виборі місць зверніть увагу на примітку під схемою - з кондиціонуванням вагон чи без. Якщо є примітка - "Без кондиціонування" - вагон без кондиціонування. Відсутність відмітки означає що у вагоні є кондиціонування.
Proizd.ua
Олеся, на жаль, наш сервіс не може додавати чи скасовувати потяги. Ми - сервіс з продажу квитків, надаємо послуги з продажу, а не перевезення.
Лена Глущук
Підкажіть, а чи памʼятаєте який вагон буа з кондиціонером, а який ні?
Олеся
Нащо ви відмінили через Вінницю поїзд добратись нема чим їде один Дніпро на якого білетів нема
Петро
Окрема подяка провіднику вагона №9 потягу Київ-Пасажирський - Трускавець 049К (28.06.23) за бездоганну роботу та дбайливе ставлення до пасажирів!!!
Proizd.ua
Світлано, щиро вдячні за довіру до сервісу! Гарних Вам подорожей!
Світлана
На сайті Proizd.ua постійно замовляю квитки. Дуже задоволена) все чітко, швидко, зручно. Щодо поїздки поїзд Київ-Трускавець... До Києва їхала в вагоні купе, чисто було,розетка,кондиціонер був, це важливо. Провідник привітний, все ок. Сьогодні їхала з Києва теж в купе, вагон був старий, без кондиціонера,без розеток😐Провідник молода дівчина, дуже привітна і мила,відповідальна😊 Хочеться щоб вагони були новіші, хоч би купейні ) А в загальному поїздка була чудовою😊
Proizd.ua
Микола, зараз в наявності тільки купе. Перевіряйте періодично, якщо хтось поверне квитки - вони зʼявляться у продажу.
Микола
Потрібно 2 квитки плацкард на київ-трускавець 15 червня.
Ірина
Поїзд 49, Київ-Трускавець. Ну таке.... є питання, чому немає доступу кисню, якогось свіжого повітря. Їхала цілу ніч, не зімкнувши ока, бо боялась вранці не проснутись. Зробіть щось з вентиляцією.
Ярослав
В купе немає для всіх учасників подорожі розеток, погані підніжки для того щоб попасти на верхню полицю, освітлення не регулюється на білш тьмяне, і ціна за нижню та верхню полки одинакова. Провідник був дуже чемний!
Proizd.ua
Світлано, щиро дякуємо за зворотній звʼязок та за відгук про роботу сервісу!
Світлана
Їхали 30.04 поїзд 049 з Києва. Вагон #30, провідник дуже вихований, уважний, приємний.. І чай в нього навіть з любов'ю). Постіль була чиста, у туалеті було і мыло І туалетный папір. Потяг рекомендую. Сервіс цього сайту теж на висоті: швидко, зрозуміло., якісно. Дякую!
Proizd.ua
Вікторія, ми щиро раді, що Вам все сподобалося. Якщо виникнуть питання - наша служба підтримки завжди рада допомогти, чат "Допомога онлайн" на сайті або в додатку, або за номером 0442227177.