ЖД билеты на поезд №045Д Харьков-Пасс - Ужгород - PROIZD.UA

Поезд № 045Д

Информация о поезде Харьков-Пасс — Ужгород

Успейте купить билеты на 🐣Пасху

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 045Д Харьков-Пасс — Ужгород

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Харьков-Пасс 13:43
Люботин 14:18
2
мин
14:20 24 км
Богодухов 15:09
2
мин
15:11 77 км
Кириковка 15:48
2
мин
15:50 115 км
Смородино 16:07
2
мин
16:09 136 км
Сумы 17:04
20
мин
17:24 195 км
Белополье 18:07
2
мин
18:09 244 км
Ворожба 18:17
20
мин
18:37 249 км
Путивль 19:06
2
мин
19:08 277 км
Конотоп 19:49
4
мин
19:53 324 км
Бахмач-Пассажирский 20:15
2
мин
20:17 349 км
Нежин 21:13
2
мин
21:15 419 км
Дарница 22:29
2
мин
22:31 531 км
Киев-Пассажирский 22:51
33
мин
23:24 545 км
Святошино 23:44
2
мин
23:46 557 км
Малин 00:53
2
мин
00:55 649 км
Коростень 01:30
2
мин
01:32 701 км
Яблонец 02:07
2
мин
02:09 747 км
Новоград-Волынский 1 02:39
2
мин
02:41 789 км
Радулино 03:18
4
мин
03:22 820 км
Шепетовка 03:54
2
мин
03:56 852 км
Славута 1 04:17
1
мин
04:18 872 км
Кривин 04:32
1
мин
04:33 887 км
Острог 04:50
2
мин
04:52 904 км
Здолбунов 05:16
33
мин
05:49 925 км
Дубно 06:22
2
мин
06:24 968 км
Радивилов 06:57
2
мин
06:59 1017 км
Броды 07:09
2
мин
07:11 1027 км
Красне 07:42
2
мин
07:44 1069 км
Львов 08:27
26
мин
08:53 1120 км
Стрый 10:03
2
мин
10:05 1195 км
Сколе 10:38
2
мин
10:40 1233 км
Славско 11:13
2
мин
11:15 1259 км
Лавочне 11:28
10
мин
11:38 1267 км
Воловец 12:14
10
мин
12:24 1290 км
Свалява 12:54
2
мин
12:56 1318 км
Карпаты 13:04
1
мин
13:05 1328 км
Мукачево 13:23
5
мин
13:28 1345 км
Батево 13:56
2
мин
13:58 1370 км
Чоп 14:18
28
мин
14:46 1386 км
Ужгород 15:10 1408 км

Характеристики поезда 045Д

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Харьков-Пасс - Ужгород

Поезд № 045Д отправляется с начальной станции Харьков-Пасс в 13:43:00 и прибывает в конечную станцию Ужгород в 15:10:00. Полное время поезда в пути - 25:27, за которое он преодолевает расстояние в 1408 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 41.
Olena Duda
Дуже погана поїздка. Відмінили нашу швидкістну електричка Рівне Львів і нас із Бродів примусили їхати в плацкарті.Місця тільки на верхніх поличках. Але ж коли ми увійшли у вагон,люди ще спали. Бо вони їдуть із Харкова в Ужгород, наприклад. А нам прийшлося сідати їм на ноги або де попало. Дуже погана ідей від Укрзалізниці
Світлана
все було добре, їхала в СВ вагоні, з м. Суми і Київ, провідники два чоловіка - приємні, тільки дуже вже переймалися щоб я здала їм білизну і за хвилин 40 до прибуття два рази мені казали - здайте білизну, я ж не проти ... але чому за 40 хвилин до Києва?
Ольга
Їхали в люкс купе 1.11.23 ( 7 вагон ) Дуже приємна провідниця. Все було комфортно, доїхали вчасно . Туалети чисті ,все необхідне було.
Людмила Стефанська
Доброго всім дня! Як завжди, одна ложка дьогтю пере... діжку меду. ))) В нашому купе виявилися поламані нижні лави. На одній полиці цвях ледь не впився дитині в сідницю, а друга, та що навпроти, теж була як гойдалка. Сядеш на один край-піднімається протилежний край. Провідники люди хороші, але зробили вигляд, що бачать це вперше. (а може і справді ніхто не казав), сказали, що вагон після ремонту. Викликали начальника потягу, той прислав працівника. Працівник щось сверлив, забивав.... В підсумку: ті ж самі яйця, тільки збоку. ))) Цвяхи стали довшими. ))) І друге: душно, спекотно всі повідкривали віконця. А у нас-"Аваріне вікно". То скажіть будь ласка, а кондиціонер повинен працювати в такому випадку, чи задихайся, ще й сидячи на цвяхах?