ЖД билеты на поезд №043Л Ивано-Франковск - Киев-Пассажирский - PROIZD.UA

Поезд № 043Л

Информация о поезде Ивано-Франковск — Киев-Пассажирский

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 043Л Ивано-Франковск — Киев-Пассажирский

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Ивано-Франковск 20:04
Калуш 21:10
2
мин
21:12 42 км
Рожнятов 21:31
2
мин
21:33 56 км
Долина 21:57
2
мин
21:59 70 км
Болехов 22:15
2
мин
22:17 83 км
Моршин 22:30
2
мин
22:32 93 км
Стрый 22:52
23
мин
23:15 108 км
Львов 00:21
20
мин
00:41 183 км
Броды 01:49
2
мин
01:51 276 км
Кривин 03:29
2
мин
03:31 413 км
Славута 1 03:45
2
мин
03:47 428 км
Шепетовка 04:12
2
мин
04:14 448 км
Новоград-Волынский 1 05:01
2
мин
05:03 511 км
Коростень 06:08
2
мин
06:10 599 км
Святошино 08:07
2
мин
08:09 743 км
Киев-Пассажирский 08:30 755 км

Характеристики поезда 043Л

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Ивано-Франковск - Киев-Пассажирский

Поезд № 043Л отправляется с начальной станции Ивано-Франковск в 20:04:00 и прибывает в конечную станцию Киев-Пассажирский в 08:30:00. Полное время поезда в пути - 12:26, за которое он преодолевает расстояние в 755 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 16.
Proizd.ua
Вікторія, Стандарт - згідно оновлених стандартів, купе покращене - це вагони старішого зразку, але покращені до оновлених стандартів.
Вікторія
Яка різниця між купе Стандарт і купе покращеним? Лише в ціні?
Олег
Все супер! УЗД робить правильні кроки до стандартів Європейського сервісу;)!
Proizd.ua
Юрій, дякуємо за довіру до сервісу!
Yury Tihonyuk
Поїздка пройшла дуже добре. Дякую сервісу! proizd.ua
олена
на цей потяг купувати білети неможливо, на станціїв середині маршруту. завжди купую з кінцевої до кінцевої, провідники навіть не дивуються. ось сьогодні, дивлюся квитки з Франківська до Коростеня на 28.12. - На обрану дату потягів немає, ввожу з Франківська до Черкас - Люкс Стандартний 4, Купе Стандартний 6, Купе Покращений 94, Плацкарт Покращений 21. І це єдиний потяг яким я можу добратися без пересадки додому
Наталя
Приємні ввічливі працівники, чисто, адекватна температура в купе. Дуже сподобалось .
Maryna Babenko
Через затримку потягу довелось брати таксі за майже 500 гривень через підвищений попит і запізнення на метро, оскільки в Київ замість 21.30 потяг прибув о 22.35 і залишалось мало часу до комендантської години. В усьому іншому ок
Ірина
Часто доводиться їздить поїздом Черкаси-Івано-Франківськ (Стефанія) Поїзд дуже зручний для мене. Приємні, ввічливі провідники, у вагоні чистота і в туалет приємно зайти. Влітку брала квиток без кондиціонера, але провідник все одно вмикав. Дуже комфортний поїзд. Дякую!
Proizd.ua
Ольга, дякуємо за довіру до сервісу!
Олександр Дзюбук
Абсолютно з дотриманням графіка. Провідник уважна та чемна. Все ОК. Дякую. До того ж квитки як мінімум вдвічі дешевші ніж в інших Європейських країнах
Ольга
Сервіс з придбання електронних квитків просто супер, а ось туалети в поїзді...
5
очевидно кому
Oksana Kulinich
Купувала квитки із Черкас до Івано-Франківська, загалом подорож була комфортною, за виключенням невеликих нюансів, так як були жаркі дні, то було дуже душно, жарко у купе, тому доводилося стояти у проході декілька годин так як тільки там відчинялися вікна, але потім наніч вмикали кондиціонер. Та загалом сподобався сервіс та чистота у вагоні, наявність всього необхідного.
Дуже зручний сервіс. Купила бі
Дуже зручний сервіс. Купила білети на поїзд 043 "Стефанія". Давно не подорожувала потягом, була вражена сервісом та чистотою. Провідники чемні та дбають про стан вагонів. Дякую УЗ за якісні зміни.
Proizd.ua
Світлано, ми щиро раді, що Вам все сподобалося. Приємних подорожей!
Светлана Корецкая
Дуже задоволена що звернулася до вас. Без всяких проблем купила білет що мені потрібно для чоловіка. Все гарно
Proizd.ua
Лідія, ми щиро раді, що Ви оцінили всі переваги сервісу. Гарних Вам подорожей!
Лідія
Це неймовірно зручно. Купу часу мені зекономили. Дякую
Proizd.ua
Владимир, полицию можно вызвать по номеру 102
Владимир
Как вызвать полицию, пьяный проводник угрожает!!
Алексей
По графику поезд не очень удобный, когда садишься во Львове. На вокзал добраться можно только на такси. А если автобусом или трамваем троллейбусом то 2 часа нужно ждать. прибытия. При посадке ночью, многие пассажиры уже спят, поэтому занять посадочные места без шумно сложнее. Вагоне было тепло и уютно, но по длине кровать на роста 1,83 короткая. Лучше брать купе
Любов Пікас
Все нормально Дякую. Було дуже тепло.
Олег
Очень было Холодно в вагоне 7 местах 33-35 , дуло с окна температура в вагоне 20 градуса+ при тампературе но улице - 10 градуса.
Віталій
Ну в соцмережах всi вумнi, скарги пишуть