ЖД билеты на поезд №041П Днепр-Главный - Трускавец - PROIZD.UA

Поезд № 041П

Информация о поезде Днепр-Главный — Трускавец

Открыта продажа билетов на 🌷8 марта

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 041П Днепр-Главный — Трускавец

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Днепр-Главный 14:30
Каменское-Пассажирское 15:03
2
мин
15:05 36 км
Верхнеднепровск 15:24
2
мин
15:26 57 км
Вольногорск 15:56
2
мин
15:58 89 км
Пятихатки 16:27
2
мин
16:29 115 км
Александрия 17:43
2
мин
17:45 179 км
Знаменка Пассажирская 18:25
8
мин
18:33 224 км
Фундуклеевка 19:18
2
мин
19:20 277 км
Каменка 19:34
2
мин
19:36 292 км
им. Т. Шевченко 19:57
18
мин
20:15 316 км
Городище 20:59
2
мин
21:01 365 км
Корсунь 21:21
2
мин
21:23 388 км
Мироновка 22:00
2
мин
22:02 425 км
Белая Церковь 22:56
2
мин
22:58 494 км
Казатин-1 00:40
2
мин
00:42 618 км
Винница 01:34
5
мин
01:39 682 км
Хмельницкий 03:37
15
мин
03:52 828 км
Подволочиск 05:02
15
мин
05:17 896 км
Тернополь 06:04
5
мин
06:09 947 км
Злочев 07:05
2
мин
07:07 1011 км
Красне 07:31
2
мин
07:33 1037 км
Подзамче 08:06
2
мин
08:08 1081 км
Львов 08:20
23
мин
08:43 1088 км
Дрогобыч 10:25
26
мин
10:51 1188 км
Трускавец 11:09 1200 км

Характеристики поезда 041П

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Днепр-Главный - Трускавец

Поезд № 041П отправляется с начальной станции Днепр-Главный в 14:30:00 и прибывает в конечную станцию Трускавец в 11:09:00. Полное время поезда в пути - 20:39, за которое он преодолевает расстояние в 1200 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 25.
Аліна
Доброго дня Як у цьому поїзді виглядає покращене купе? Бачу місць всього 150 хочу розуміти як розміщені ці місця
Аліна
Доброго дня Як виглядає покращене купе? Бачу що у купе показує 150 місць ( Є вільні 4 Хочу розуміти як розміщені сидіння ?
Денис
Було дуже тепло. Провідник дуже привітна. У комплекті білизни не вистачало підковдри, були одна наволочка і два простирадло. Кава коштувала лише 10 грв.
Proizd.ua
Наталія, дякуємо за довіру!
Наталія Андрієнко
Дякую! Їхала зі Львова до Трускавця без проблем. Швидко і зручно. Та й ціна на плацкарт влаштовує. Буду надалі користуватись Вашими послугами.
Proizd.ua
Анжеліка, перевізником в умовах перевезення пасажирів зазначено "пасажир має право на користування за окрему плату постільною білизною, матрацом, подушкою та ковдрою належної якості в усіх вагонах пасажирських та швидких поїздів (крім загальних вагонів)". Тобто в оплату постільної білизни входить і користування матрацом та подушкою. Якщо білизну не сплачено - пасажир не може користуватися ковдрою та матрацом.
Анжеліка Гарбович
Їхали зранку поїздом 041 сполучення Дніпро -Трускавець . Провідник змусив віддати плєд і подушку , через те , що я не брала постіль .Хоча в правилах цього немає , тим більше звертався Російською і зі зневажливим ставленням . Дуже розчарована
Оксана
Мені все сподобалось. Їхала в пласкарді. Тихо, тепло і чисто. Дякую
Proizd.ua
Валентин, дякуємо за Ваш відгук. Уточніть, будь ласка, які саме проблеми виникають при замовлення квитків.
Валентин
Їхали 9-10 вересня 2023 в плацкарті в вагоні 17. Погода була спекотною. Вдень вікно відкрте, доступ свіжого повітря. Але вночі, коли стає прохолодніше, почали закривати це вікно, вгорі фіксації не було. Довелося звертатись за допомогою до провідника, який викликав слюсаря. Відповідна служба діяла оперативно, вікно закрили побічним методом. Не знаю, чи дякувати, чи скаржитись. Обслуговування на належному рівні. Але з придбанням білетів виникають проблеми і доволі часто.
Proizd.ua
Олена, квитки поступають у продаж орієнтовно за 10-14 днів до відправлення потягу.
Олена
Доброго дня, підскажіть чи будуть ще квитки купе до Львова з 10 до 13?
Олена
Доброго дня, чи будуть ще квитки до Львова з 10 до 13 числа купе?
Proizd.ua
Денис, перевіряти наявність потрібно періодично на сайті. Якщо хтось поверне квитки або буде додано вагон - квитки будуть у продажу.
Proizd.ua
Так, квитки можуть додаватися поступово, як і вагони.
Denys Tkachenko
Підкажіть будьласка , чи будуть білети на потяг 041П з Олександрії до Львова 20 липня?
Yuliia
Вітаю! Підкажіть якщо немає квитків на цей потяг з 17.07 по 23.07, чи розраховувати, що додадуться інші вагони на ці дати? Якщо так то за який час вони будуть в наявності? Дякую!
Proizd.ua
Наталія, ми раді, що і покупка, і поїздка пройшли вдало!
Наталія
Все чудово. Квиток купила без проблем, все вчасно та комфортно. Дуже задоволена
Proizd.ua
Квитки зараз поступають у продаж орієнтовно за 14-20 днів. Спробуйте здійснювати пошук пізніше, коли квитки будуть у продажу.
Valentyna
Підкажіть будьласка , чи буде курсувати потяг да Трускавця з 20 липня ? Чомусь немає білетів
Ксенія
Поїздка пройшла чудово! Все вчасно та комфортно)
Олександра
Дякую, все просто супер. Ввічливість проводників, дуже приємно.
Ірина
Дякую за комфорт безпеку та впевненість. З провідником Романом я вважаю, що кожен це відчув.
Дарина
Ехала 06.04.2023 Каменское - Львов. вагон 4. Спасибо за поездку, все было просто супер. Веселая , задорная проводница, чай был так же вкусным . Было тепло и уютно.